1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

GLOSA: Bravo, pane prezidente. Bravo!

Nestává se často, aby byl Miloš Zeman autorem těchto řádků chválen. Pokud jde ale o jeho úsudek týkající se Izraele, dalo by se lidově říci, že nemá chybu. Nejnověji nás o tom přesvědčil během nynější návštěvy USA.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Houška 20.9.2017 12:06

Re: Ano, je to hodno chvály, ale proč těm ústům,

To máte pravdu, ale...Šloufa měl taky za kamaráda přesně do doby, než se mu přestal hodit do krámu, než mu Mynář s Nejedlým dali "lepší" nabídku a Ovčáčka na hraní k tomu. Charakter má člověk jen jeden, a Zeman ten svůj už dávno vyměnil za prospěch a flašku. Jak říkal Fanda Mrázek, Zeman je náš za chleba se sádlem a 3 okurky.

J. Tachovský 20.9.2017 10:43

Zeman ma pravdu

Jeruzalem je hlavni mesto Zidu. Krestani tam maji nejake vyznamne pamatky a nejsou s Zidy ve sporu. Muslimove jsou najezdnici a je treba je vypraskat.

S. Donát 20.9.2017 11:10

Re: Zeman ma pravdu

Vypráskat, ano. Z celé Evropy.

S. Netzer 20.9.2017 9:10

Vidím,

že opilec z Hradu povýšil na "pana prezidenta".

On zná své pappenheimské a ví jak na to.

P. Rudolf 20.9.2017 10:27

Re: Vidím,

Ten jeho návrh je směšný. Navíc neprojednat ho napřed s rozhodujícími hráči a jen tak něco ve žvanírně OSN plácnout umí každý troba.

S. Netzer 20.9.2017 10:52

Re: Vidím,

Ale u svých zabodoval, a to je to hlavní.

Někteří jsou na něj dokonce hrdí! :-)))

P. Rudolf 20.9.2017 11:47

Re: Vidím,

O tom nebudiž pochyb.

H. Lukešová 20.9.2017 11:19

Re: Vidím,

Vy se starejte raději o opilce naziSchulze či opilce Junckera...

S. Netzer 20.9.2017 11:23

Re: Vidím,

Vy mi nebudete přikazovat o koho se mám starat, prosťačko.

J. Tachovský 20.9.2017 11:28

Re: Vidím,

Ze se z tou nemkyni vubec bavite. Nevidite, ze je tupa jak tago ?

S. Netzer 20.9.2017 11:33

Re: Vidím,

Tak, tak, soudruhu! S Němci se nebavit! :-))))

J. Tachovský 20.9.2017 11:36

Re: Vidím,

Sieg Heil

H. Lukešová 20.9.2017 11:51

Re: Vidím,

Neomarxistka soudruhuje, jak vtipné.

S. Netzer 20.9.2017 12:03

Re: Vidím,

Na primitivech jako jste vy, lze pozorovat, jak se z výrazu "neomarxista" stala nadávka.

R. Houška 20.9.2017 12:11

Re: Vidím,

Paní Lukešové, a dokonce ani tomu nejmenšímu Židovi ze všech, nesaháte vy ani po paty. Vám jsou vzorem teroristi z OOP a FRA, kteří islamistům ukázali cestu.

S. Netzer 20.9.2017 12:14

Re: Vidím,

To vy budete asi stejný primitivní kus hovězího jako slečna, když víte, že jsou mi "vzorem teroristi z OOP a FRA, kteří islamistům ukázali cestu".

H. Lukešová 20.9.2017 12:19

Re: Vidím,

A ne snad? Vy obhajujete islám a islámské teroristy. Musíte vědět, jak moc se muslimové podílejí na útocích proti židovskému obyvatelstvu a když islám přesto hájíte, tak je jasné, že jste antisemitského zaměření.

S. Netzer 20.9.2017 13:07

Re: Vidím,

Blahoslavená, chudá duchem, kolikrát vám mám opakovat, že je mi islám u (_._)?

Jste skutečně tak blbá, nebo jste taková lhářka?

H. Lukešová 20.9.2017 12:15

Re: Vidím,

No termín neomarxista označuje člověka nacibolševické antisemitské orientace, takže vidím, že jste se v neomarxismu našla. Protože s panem Novakem 721 souhlasíte. A vy o nadávkách pomlčte, ti vaši primitivové, prosťáčci, čecháčkovské svině, hlupáci, lidští odpadové....

S. Netzer 20.9.2017 12:22

Re: Vidím,

Dejte mi pokoj s tím vaším novákem!

Myslíte si snad, že žiju ve stejně omezeném světě jako vy, abych se zajímala o to, co píše nějaký Novák?

H. Lukešová 20.9.2017 12:30

Re: Vidím,

Ale že vás zajímá, co píší kritici islámu.

S. Netzer 20.9.2017 12:37

Re: Vidím,

Co mě zajímá, je výhradně moje věc, do které vám nic není.

Pokud se vidíte ve zdejší diskusi jako inkvizorku, pak ale beze mně, prosím.

H. Lukešová 20.9.2017 12:42

Re: Vidím,

Ale ano, je to vaší věcí, já čistě oznamuji. Věta oznamovací je jiná než věta rozkazovací. Ale úsměvné je to, že sebe děláte svatou bojovnici proti rasismu, když vám nevadí všechen rasismus stejně. Já si, na rozdíl od vás, na nic nehraji. Nechci v Evropě islám a černochy a je hnusné, že mi lidé podobného založení jako vy nařizují, že mám chtít ve své zemi muslimy a černochy a že je mám jít vítat.

J. Schwarz 20.9.2017 13:52

Re: Vidím,

Vy pojem neomarxista vnímáte jako poklonu? Nebo podle vás nikdo takový neexistuje?

R. Langer 20.9.2017 13:59

Re: Vidím,

To je nadávka, ne že se stala. :-D

Z. Lapil 20.9.2017 19:41

Re: Vidím,

Jen jestli myslí Němce - má u té němkyně malé n. Ale třeba ani on netuší, co napsal.

J. Schwarz 20.9.2017 13:40

Re: Vidím,

Já zase vidím, jak stejné pseudointelektuálské paničky a strejci co považují nacionalismus za největší zlo a nejraději by národy prostřednictvím integrace EU zničili dokáží účelově jiný národ "vymyslet" tak, že za národ prohlásí část jordánských a syrských beduínů potulujících se čas od času po teritoriu Palestiny a nazvou je "národem Palestinským". Takový "národ" pro levičáky kupodivu žádné nebezpečí nepředstavuje, naopak, je světlem Lidstva a neúnavným bojovníkem proti národům závadovým.

D. Stirský 20.9.2017 9:06

Ale vždyť je to nesmysl.

Jeruzalém je město, které je důležité pro 3 velká monoteistická vyznání: pro Židy, pro křesťany a pro muslimy. Archeologové by rádi kopali na Chrámové hoře, ale z toho by se pominuli jak Židé, tak křesťané a muslimové. Nevím, co konkrétního by přesun ambasád do Jeruzaléma přineslo. Snad jen zvýšené náklady na ostrahu a ... Jeruzalém jsem navštívil, je hlavně plný turistů a prodejců kde čeho. Soužití tří menšin (+ té bezvěrecké) tam jakž takž funguje, dokonce je pro turisty výhodné. V pátek nenakoupíte u mohamedánů, v sobotu zavírají Židé a v neděli mají padla křesťané. Takže od Zemana je to jen možná dobře míněná leč nic neřešící myšlenka.

M. Prokop 20.9.2017 9:34

Re: Ale vždyť je to nesmysl.

Zatím se pominuli jen muslimové.

K. Novák 20.9.2017 7:49

Na Zemana pozor!

Je to umíněný člověk. Když si něco vezme do hlavy, nelze s ním hnout. Někdy, jako v případě hlavního města Izraele, se jedná o věc bez velkého významu, ve které Zeman stejně nic neznamená. Jindy to pro nás může být negativní, jako je, jak se obávám, jeho podpora prodávat český majetek do Číny. Proč to dělá? Že by kvůli Kellnerovi? Podnikat v licencovaném oboru nebankovních půjček je totiž v Číně bez politické podpory nemyslitelné. Aby Zeman nekupoval politickou podporu pro Kellnera za Škodu Transportation nebo za Vítkovice. Už teď jsme považování za rozvojovou zemi, protože se sice u nás tvoří nějaké HDP, ale to není naše, takže se nepočítá.