11.5.2021 | Svátek má Svatava


Diskuse k článku

EVROPA: Právo z dob raného středověku

Ideologové islámu nepřestávají mezi Evropany všemi možnými prostředky propagovat svůj třináct set let starý zákoník, který svou krutostí připomíná časy chetitského vládce Chammurapiho.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Martinelli 16.8.2019 18:08

pane drápale,

já si myslím, že co se má stát se stane, a podle mého názoru bude právě tady ta středověká náboženská ideologie ten správný trest na tuto z velké části zkorumpovanou, bezohlednou, chamtivou, nevzdělanou a hloupou společnost, kterou tady touto společností volení političtí představitelé svými zákony budují od takzvané sametové revoluce a kteří si myslí, že se jim nemůže nic stát, protože si ty zákony ušily na sebe a své nejbližší...

H. Lukešová 16.8.2019 18:27

Re: pane drápale,

Salvini chtěl zakázat neziskovkářským lodím, které vezou migranty do Evropy vplout do italských výsostných vod. Natožpak německá média, hlavně mainstreamový "špígl" namaloval karikaturu Salviniho oběšeného za nohy jako Mussoliniho. Jak vtipné. Poté ochotu převzít migranty projevily země Německo, Francie, Španělsko, Portugalsko a Rumunsko.

Tak si říkám, když Němci a Francouzi chtějí ty migranty do svých zemích, proč to dělají tak složitě? Proč nechají ty chudáčky mgranty riskovat a nutit je, aby na gumových člunech pluli na moři? Co když je pašerácké neziskovkářské lodě zavčas nevyloví z moře?

Nebylo by jednodušší u libyjských břehů postavit letiště a rovnou z Afriky si ty migranty dopravovat do Německa, Francie či do zemí, které o migranty projevují zájem? Proč dělat věci složitě, když to jde jednoduše, tož nechápu. Holt nemusím vše chápat.