26.10.2020 | Svátek má Erik


Diskuse k článku

EVROPA: Právo z dob raného středověku

Ideologové islámu nepřestávají mezi Evropany všemi možnými prostředky propagovat svůj třináct set let starý zákoník, který svou krutostí připomíná časy chetitského vládce Chammurapiho.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
T. Hraj 16.8.2019 9:09

Re: Mýlíte se.

Komunistický dědek je nám odpudivý, protože víme, že to s čím sympatizuje je odpudivé. Zažili jsme to.

Pirátský mladík odpudivý není, protože není zřejmé v co se vyvrbí to, s čím sympatizuje. Můžeme sofistikovaně teoretizovat, ale dokud to neprožijeme, není jasno (alespoň ne všem).

Pirátský mladík má obrovskou výhodu a je tak mnohonásobně nebezpečnější.

P. Dvořák 16.8.2019 9:16

Re: Mýlíte se.

Pirátský mladík odpudivý není, i když je zřejmé v co se vyvrbí to, s čím sympatizuje. Zažili jsme to pod jiným názvem. Vůbec nemusíme teoretizovat.

Kdo nezná dějiny, je odsouzený k tomu, aby si je prožil znovu.

T. Hraj 16.8.2019 9:37

Re: Mýlíte se.

Ano, zřejmé to je, ale jen teoreticky. A v tom je ten rozdíl. Pokud si pirát namaluje na triko třeba sluníčko, nikoho to nepohorší. Ale pokud tam bude mít svastiku nebo srpakadivo vzbudí (alespoň u některých) odpor okamžitě. A při tom může být sluníčko klidně ještě horší.

P. Dvořák 16.8.2019 12:11

Re: Mýlíte se.

Na hlavě černý šátek se znakem rudé hvězdy. Na sobě zelené tričko a na něm žluté sluníčko, které je pomalu překrýváno bílým půlměsícem s bílou hvězdou.

Kdo to je?

R. Langer 16.8.2019 15:00

Re: Mýlíte se.

No, to by si mohli nechat ušít jako uniformy, to by jim sedlo... :-D

P. Brich 16.8.2019 11:44

Udavačství Pirátů pomíjíte

nebo je Vám sympatické?

V. Chrastina 16.8.2019 21:41

Re: Mýlíte se.

Ano, pane Dvořáku, zatím je naším primárním problémem pátá kolona jako jsou sluníčkáři, eurohujerové, vítači muslimů a Piráti, respektive "bílí" muslimové, všichni ti, kteří pod rouškou falešné humanity zrazují své spoluobčany. Od nich se můžme dočkat, pokud zůstaneme v tom neomarxisty řízeném EU, toho nejhoršího. Oni neustále hledají páky, jak nám ty všehoschopné imigranty vnutit. Takže pozor na "bílé" muslimy v našich řadách.

M. Martinelli 16.8.2019 17:52

Re: Mýlíte se.

s kým byste chtěl tu domobranu vytvořit - dnešní mládež není schopna splnit chatrné kritéria fyzické kondice na povolání policisty, takzvané elity a jejich fakani jsou většinou na drogách, státní správa zajišťující nadhodnocené státní zakázky a s nimi propojená podnikatelská mafie, krytá podplacenými politiky, je z drtivé většiny zkorumpovaná, nepřízpusobivý paraziti na sociálních dávkách se asi taky nepřidají, důchodci to již fyzicky nezvládnou a jediní, kdo se dokáží zorganizovat do velkého průvodu jsou homosexuálové, lesby, transvetiti a n-tá pohlaví, a naši bohátší krajané v čele s kellnerem a babišem při vážnějších potížích zamíří do klidných a zabezpečených oblastí v zahraničí...