19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

EVROPA: Kdepak vánoční. Zimní trhy!

Katolický kněz a teolog Tomáš Halík v rozhovoru s titulkem Stoleté dědictví nás všechny zavazuje (LN 22. 12.) na otázku, zda má obavu o vývoj demokracie ve světě, sděluje, že v „době celosvětového nástupu populismu stále ještě demagogové zprava i zleva nedokázali u nás úplně zničit demokratický systém.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Fiala 5.1.2019 18:59

Re: Pane Křeček, že

Co je to za idiota ten (nebo ta) Zima? Komu vlastně slouží či posluhuje? Kdo to vůbec je?

J. Kombercová 5.1.2019 20:03

Re: Pane Křeček, že

Ví Bůh.

M. Prokop 5.1.2019 20:58

Re: Pane Křeček, že

Zamindrákovaný Čech z Německa. Něco jako Netzer.

M. Zima 5.1.2019 23:07

Vaše otázky ukazují,

že se i přes silné mentální znevýhodnění zajímáte. To je chvályhodné a proto Vám odpovím: To jsem já. Ještě nějaké otázky ?, -- nebojte se zeptat.

O. Uživatel 6.1.2019 9:15

Uživatel požádal o vymazání
R. Gramblička 6.1.2019 9:59

Re: Pane Křeček, že

tímto prázdným nicneříkajícím tlacháním jen těžko zakryjete vaši podrážděnost, že pan Křeček opět přesným zásahem bortí vaši stěží obhajitelnou, logiku postrádající, neoliberální bábovičku.

P. Papež 6.1.2019 10:01

Dobře Zimo. Pěkně po bolševicku. Jiný názor než názor rudé bandy je xenofobní, autor je šašek a další

To je právě ta bída ducha, která sedí ve vaší rudé palici a všichni s jiným názorem jsou nepřátele.

K. Wágner 5.1.2019 18:14

Žižkovská Klinika

Co ohrožuje nás právní stát ? Třeba žižkovská tzv. Klinika. Správa železniční dopravní cesty chce budovu bývalé plicní kliniky v příštím týdnu vyklidit. A to na základě rozhodnutí Ústavního soudu. Primátor Zdeněk Hřib (Piráti) však SŽDC požádal, aby budovu nevyklízela, rád by pokračoval v současném využití budovy. „Rádi bychom dům využívali podobně jako doposud,“ prohlásil před novináři předseda magistrátního výboru pro územní rozvoj Petr Zeman (Praha sobě). Člen Kliniky Jan Trnka uvedl, že aktivisté prozatím budovu opustit nehodlají.

P. Grigar 5.1.2019 18:24

Re: Žižkovská Klinika

.. čo ma po takom ústavnom súdě, bohajeho, terazky som..

R. Gramblička 6.1.2019 10:16

Re: Žižkovská Klinika

...primátorom

Š. Hašek 5.1.2019 20:14

Re: Žižkovská Klinika

Není náhodou ten neokomunistický hýzl, člen námořní zlodějské party, Hřib - vlastizrádce? Tedy aspoň padesátiprocentní???

Jemu je šumák rozhodnutí Ústavního soudu? Tak já to zkusím od února také. Občan jako občan, jak říkají demograti. Kalousek.

P. Grigar 6.1.2019 14:27

Re: Žižkovská Klinika

..inu, to není dobrý nápad z vaší strany. Kalousek neví co mluví, či spíš za něho mluví C2H5OH.

"Quod licet Iovi, non licet bovi."

M. Mikulec 5.1.2019 17:58

Moje oblíbená novinářka

Katie Hopkins přednáší v USA o tom, jak jde Evropa, a Británie obzvlášť, do háje kvůli ilegální migraci. Jak si migranti přinášejí nenávist jedni k druhým, do Evropy: Somálci nenávidí Etiopany, ti Afghánce...atd. Jak lukrativní byznys je pašování lidí. Jak muslimský starosta Londýna pomáhá budovat Londonistán.

https://www.youtube.com/watch?v=G811L4a5aZE

Š. Hašek 5.1.2019 20:20

Re: Moje oblíbená novinářka

Kéž by se kuchali, vařili (dívčí játra na manioku/cibulce), sekali si ruce na přání levou/pravou/obě. Dávali samopaly třináctiletým ....... tam u sebe, v teple domova. Taky se povalovali, protože je hic.

Možná by stačilo na týden udělat s nimi workshop na Hrádečku. Veškrnová a Šabatová by jim utírali toaletu. Telvize, Nora, Slonková! Samozřejmě po tu dobu Hrádeček izolovat tisícem samopalníků, já bych tam šel i za vlastní peníze.

Š. Hašek 5.1.2019 20:22

Re: Moje oblíbená novinářka

-utírali- Já to mimoděk (!!!) napsal, že jest to jedno. Genderrovnost. Starogenerace jistě promine.

P. Gábriš 5.1.2019 21:44

Re: Moje oblíbená novinářka

člověče, přestaňte už chlastat a pokuste se přečíst po sobě ty nesmysly!

J. Brunner 6.1.2019 1:09

Re: Moje oblíbená novinářka

Vy si raději čtěte Forum 24.

Š. Hašek 6.1.2019 9:31

Re: Moje oblíbená novinářka

Vážený pane Gábriši,

mě si nevšímejte. Popište nám, kterak zaměstnáváte deset černoušků, za vlastní peníze. A u oběda jim servíruje Vaše dcera.

Nejsem opilý, Vy asi také ne. Pouze máte mozek na úrovni dvacetiletého Klinikáře.

S pozdravem Hašek

J. Schwarz 5.1.2019 15:55

Na poslední otázku

se dá snadno odpovědět - na vědomé úrovni po nás chtějí, abychom se zachovali jako nějací vyšinutí svatí a "nastavili druhou tvář". Na podvědomé úrovni jde o projev "pudu smrti" - dotyční zjevně touží po tom abychom se konečně vzchopili a vyprali je z Evropy do Afriky, kde mohou pokračovat ve své misijní práci až do konečného podřezání. Amen.

V. Němec 5.1.2019 14:25

Halík

je zahalený Mefisto.

J. Kopis 5.1.2019 14:32

Re: Halík

Je to takový katolický Imám!

V. Kotas 5.1.2019 16:13

Re: Halík

Podporovaný mnohými médii.

V. Čermák 5.1.2019 16:49

Re: Halík

V prvé řadě je to ctižádostivý Havloid...

S. Netzer 5.1.2019 16:56

Re: Halík

Havloid je vlastní jméno, ovaroide?

O. Uživatel 5.1.2019 17:02

Uživatel požádal o vymazání
V. Čermák 5.1.2019 17:30

Re: Halík

K Havloidovi by bylo adekvátní Zemanoid, přidrzlá náno, se kterou se v nové vlasti nikdo nebaví....

Š. Hašek 5.1.2019 20:29

Re: Halík

Je to praktisch stejná zkratka jako králíkárny a čecháčkové. Milá dámo.

Já jsem ovaroid. Sleduji/herunterladen nehodnotové InternetSeiten. Možná jsem i stupidní, nechám se poslat k odborníkovi svým praktickým lékařem. To dnešní pojednání o stupiditě mně straší v hlavě.

Tschüs!

L. Kubeš 5.1.2019 13:37

Díky za článek !

Pokud jde o Halíka a jemu podobné, to není žádná elita, za tu se považují jenom oni sami a naštěstí je moc lidí nebere vážně. A Halíkova vstřícnost vůči islámu je kapitola sama pro sebe, nedá se to označit jinak než jako kolaborace.

Š. Hašek 5.1.2019 21:08

Re: Díky za článek !

Je to politický padouch, hrající roli "hodného posla Božího".

V. Podracký 5.1.2019 12:09

většina prodejců

na trzích se chová normálně. Nabízí tradiční zboží s křesťanskou tematikou. Politicky korektní zdroje někdy uvádí "zimní radovánky" a pod. ale zatím to nepřevažuje. Nicméně se objevuje stále více.