17.5.2024 | Svátek má Aneta


Diskuse k článku

BREXIT: Úžasná příležitost pro Evropu

Velká Británie je a vždy byla pro Evropu klíčovou zemí. Nejen proto, že je kolébkou moderní demokracie a kapitalismu, ale hlavně proto, že se teď – již po třetí v moderní historii – rozhodla postavit megalomanským plánům na vytvoření celoevropského impéria (první dva případy byly v éře Napoleona a Hitlera).

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Červeňák 26.6.2016 9:55

Re: No jo... jako obvykle... slet Klausofobů..

Už konečně přestaňte brečet, že jste prodal kupónovku za desetinásobek. Prostě jste na hospodaření s vlastními penězi blbej, co už naděláte...

Š. Hašek 26.6.2016 14:37

Re: No jo... jako obvykle... slet Klausofobů..

Pane Červeňáku, "opatrně"! Nebo to s ním sekne. Podívejte se na jeho "slovník" a "zápal". Buď to bude etylalkohol nebo krevní tlak 200/195.

Na někoho už jen to jméno Klaus (teď jsou v činnosti už dva!!!) působí jako osm žihadel!

J. Hejmala 25.6.2016 18:02

Smečka rusofilu a kolaborantu

M. Prokop,Donát Han,Křivan ,Lenc,Hašek a ješte pár Klausounu

Hupsky do Klausovich proprděných gatí Ted už mužete i do Gati toho peklajdaře Weigla

B. Rybák 25.6.2016 19:21

Re: Smečka rusofilu a kolaborantu

Hádejte, co nám můžete Vy!

J. Kanioková 25.6.2016 19:38

Neuhádne..

J. Hejmala 26.6.2016 5:24

Re: Smečka rusofilu a kolaborantu

Přesně vim co vám mužeme a co vy nám ne,ale nechci být sprostej Klausoune od Tygra :):)

Š. Hašek 25.6.2016 19:58

Re: Smečka rusofilu a kolaborantu

Pane Hejmalo, pro začátek se nedívejte na televizi. Počkejte rok. Vono si to sedne, budete mít i klidnější spaní a nebudete zde citovat z Vašich seznamů nepřátel brusele.

B. Hamáček 25.6.2016 16:07

Jak

Jak to , že ti dva už nejsou v kleci na Pankráci ???

M. Prokop 25.6.2016 16:51

Re: Jak

Hejmala a Netopil, Hejmala a Rudolf, Netopil a Rudolf, nebo nějací další?

J. Hejmala 25.6.2016 18:04

Re: Jak

Taky se dočkáte brzy tam budou a na dlouho

B. Rybák 25.6.2016 19:24

Re: Jak

Až zvítězí ta Vaše demográcie, tak určitě! Pak dojde i na Vás!

B. Hamáček 25.6.2016 20:04

Re: Jak

Myslím Klause a Weigla !

M. Prokop 26.6.2016 17:10

Re: Jak

To první slovo nějak nesedí.

R. Tichý 26.6.2016 10:02

Nevejdou se tam, je tam plno socanu.

F. Netopil 25.6.2016 15:56

Kdo má z brexitu největší radost ?

Kromě Farage ještě Maruška Le Pennová, Wilders, Kotleba, Putin, Trump, Mach, Okamura a Klaus. Pěkná sebranka. A ti by měli reprezentovat budoucnost Evropy a světa ? Pěkně děkuji, nechci.

B. Hamáček 25.6.2016 16:05

Re: Kdo má z brexitu největší radost ?

Ještě jste zapomněl na Putina , ten má radost největší !

B. Hamáček 25.6.2016 16:07

Re: Kdo má z brexitu největší radost ?

Omlouvám se toho Putina u Vás jsem přehlédl.

P. Rudolf 25.6.2016 16:42

Re: Kdo má z brexitu největší radost ?

Svůj k svému.

M. Prokop 25.6.2016 16:47

Re: Kdo má z brexitu největší radost ?

Já bych se zase nerad ocitl ve vaší sockomoušké sebrance.

J. Hejmala 25.6.2016 18:10

Re: Kdo má z brexitu největší radost ?

Vam stačí ta vaše kámunistická sebránka zloděju a podvodniku rusofile

M. Prokope

B. Rybák 25.6.2016 19:31

Re: Kdo má z brexitu největší radost ?

ŠEST(!) gramatických chyb v jedné krátké větě Vaše bláboly korunuje!

J. Hejmala 26.6.2016 5:36

Re: Kdo má z brexitu největší radost ?

To jenom dokazuje jak dukladně si čtete muj přispěvek a to mě teší šupáku od Tygra

S. Donát 26.6.2016 17:59

Re: Kdo má z brexitu největší radost ?

Aby těm vašem duševním zvratkům člověk alespoň vzdáleně porozuměl, je třeba je číst víckrát. Já takový masochista nejsem, už je většinou rovnou přeskakuji. Ale někteří jedinci se v nich pokoušejí ještě pořád asi najít nějaký význam. Naivkové :-).

J. Hejmala 25.6.2016 18:06

Re: Kdo má z brexitu největší radost ?

Naprostý souhlas

Š. Hašek 26.6.2016 14:23

Re: Kdo má z brexitu největší radost ?

Já jen skromně špitnu - já z toho mám taky radost. Připište mě k těm výtečníkům. Jen upozorňuji, že radost z výsledku má i dost Britů. Ach ty počty!

Mám rád "demokraty", kteří nadpoloviční účast a nadpoloviční výsledek voleb/refernda chtějí "zvrátit peticí/červenými kartami či opravdu moderně trenýrkama (jako jejich plocha/velikost rozhoduje?).

Mnoho svobodných voleb v tomhle celém bruselprotektorátu již asi nebude.

F. Netopil 25.6.2016 15:50

Václav Klaus má vždycky pravdu !

Vzpomeňte si na diskuze kolem eurozatykače. Jak nás tento veleduch prozřetelně varoval, že "německá policie bude zatýkat české občany na našem území bez vědomí našich úřadů" !! Od té doby, když u nás zazvoní zvonek, potím se hrůzou, jestli to není gestapo.

J. Hejmala 25.6.2016 15:32

Pane M. Josovič

To máte težký takovej obecně znamej pro ruskej hlupák Vyvadil zde vystupuje pod nickem Donát a ti Klausovi opěvovatelé těch je zde tak maximalně 6 a jsou to stejně tak dva lide pod jiným nickem. Doufám že s tim souhlasem VK a Weigla to nemyslite važně vždit by se vám devět a pul milionu Čechu vysmálo

M. Josovič 25.6.2016 14:45

přečetl jsem si vaše příspěvky

Musím se přiznat, že tolik žluči, zášti a nenávisti jsem nikdy na diskusním fóru nezažil.

S příspěvek prezidenta Klause a pana dr.Weigla naprosto souhlasím. Možná, že i někteří z vás. Ale stydíte se přiznat, že ten Klaus nám to všem říkal už před mnoha lety. A měl pravdu.

Škoda, že mnozí z vás se za sebe tak stydíte, že tu vystupujete pod smyšlenými jmény. Já se za to svoje a své příspěvky nestydím.

P. Rudolf 25.6.2016 15:08

Re: přečetl jsem si vaše příspěvky

Má-li někdo příspěvky této kvality, není důvodu, proč by se ještě styděl za svůj nick.

M. Prokop 25.6.2016 16:48

Re: přečetl jsem si vaše příspěvky

Je potěšující, že ta rudozelená sebranka tak pění. Názorný důkaz, že se odehrálo něco užitečného.