15.6.2024 | Svátek má Vít


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Sarka 22.3.2006 19:45

Udani?

Proboha jake udani? Ja hovorim o kradeni internetovych identit a "ztrapnovani" ci znemoznovani  (charakterove likvidaci) jejich nositele .
Zuzana W 22.3.2006 19:58

Re: Udani?

To udani vzeslo od exulantu!
 
Ja zverejneni soukromych udaju jineho prispevatele povazuju za udani!
Temer vsem zdejsim ucastnikum bylo a je zrejmo, kdo je pravy AJ (ktery pise s diakritikou a pod stabilnim cislem pocitace uz leta, (kdyz uz by nekdo byl tak na hlavu a nerozeznal rozdil ve stylu a v inteligenci)a kdo je je ten trouba z australske adresy, kvuli nemuz jsem se i ja - mimochodem -  vzdala  'Wendy', protoze zahajil stejnou metodu i na me.
Takze vsichni vi - a vy byste to taky mela vedet, Sarko - ze zlodej jeho identity AJuchelku zverejnenim jeho soukromych udaju docela obycejne prasknul a znovu podotykam, k velkemu gaudiu dalsich exulantu, kteri k tomu prihlizeli a jeste si prisazovali, nekteri.
Sarka 22.3.2006 20:02

Tak vy jste

oopravdu Wendy?   Ja to tu parkrat cetla, ale - uprimne receno mi bylo jedno jaky nick kdo pouziva.
Zuzano - ne kazdy ma cas, naladu a sklony k tomu sledovat a porovnavat cisla, diakritiku a buhvic jeste. Co se tyce rozeznavani stylu a inteligence - nezlobte se, Zuzano, ale u hulvatskych vylevu jako ty od pana Juchelky se po inteligenci nepidim. Pokud tedy byly od "praveho" Juchelky. Cert aby se v tom vyznal.
Zuzana W 22.3.2006 20:14

Re: Tak vy jste

Wendy jsem pouzivala proto, ze tady jedna Zuzana uz byla. Muj duvod pro ten nick byl znam, nijak jsem se pod nim neskryvala. Proto ted,  pridavam za jmeno W, abych se i nadale odlisila.
 
'Zuzano - ne kazdy ma cas, naladu a sklony k tomu sledovat a porovnavat cisla, diakritiku a buhvic jeste'
Sarko, rozdil temi dvema nerozezna snad jen  'mentally behind'.
K tomu, aby mu to doslo, nemusi mit specialni sklony' . Cisla samozrejme zacne automaticky porovnavat kdyz mu do oci bije ze ten tzv. Juchelka je fake.
 
Sarka 22.3.2006 20:19

Tak to jsem

"mentally behind". Me nenapadlo srovnavat diakritiku (uprimne receno, mam ji dokonale "vyfiltrovanou" - uz me to taky nejeden domaci ctenar vycetl). Cisel si zacnu vsimat, pokud mi na tom bude zalezet - jinak ja bohuzel vetsinou nevenuji tolik pozornosti vsem prispevkum aby mne trklo ci bilo do oci neco takoveho. Vetsinou venuji pozornost jen prispevkum, ktere mne zajimaji ci s kterymi zrovna vedu polemiku - ale vite ze mne ani nenapadlo se dotedka podivat trba na vase "cisilko"?
Zuzana W 22.3.2006 21:25

Re: Tak to jsem

Ano, ja taky ctu texty bez diakritiky bez problemu.  Na vase cisilko jsem se taky nedivala - poznam Vas a Vas styl psani, Sarko a cisilko me nezajima. Ve vetsine pripadu cisla nesleduju vubec. (A ja mam providera a propojeni pres proxy,  takze cisilka ( vsech kdo jsou takto pripojeni) se meni). Ale verte, ze kdyby se za Vas takovy typek o jakem je rec vydaval, poznala bych to hned i bez pohledu na cisilka.
Falesny Juchelka je tak okate falesny, ze si toho musi vsimnou kazdy, kdo nekdy prispevky praveho AJ cetl nebo s nim dokonce polemizoval.
Musim bezet a nechci tu dal zaplacavat debatu k clanku. Zdravim.
Vodník 22.3.2006 19:20

Podepisuji, Zuzano.

Co mě zaráží, že tito zloději identity, estébačtí udavači a prvoplánoví hulváti se vyskytují vesměs v táboře antijanečkovském a antijuchelkovském. Divím se (no vlastně nedivím  ), že se Šárka nestydí tuto verbež postavit na jednu roveň s Alexem, který zde po léta čelil útokům této připitomělé smečky (která se domnívá být ryze americkou) velmi civilisovaným způsobem. Já tuto trpělivost nemám a pokud mi někdo začne manipulativně vkládat do úst výroky, které jsem nesplodil, pošlu ho promptně do prdele, v poslední době občas i oplatím stejnou mincí..
Sarka 22.3.2006 19:35

Zuzano, ja

mimochodem mluvim specificky o kradene identite, a o (;pro mne dostatecne zavaznych) tvrzenich pane Juchelkovych na mou adresu pro ktera nemel sebemensi opodstatneni. O tom, kdo je na techto forech vetsi hulvat se proste bavit nebudu - to je zrejme kazdemu kdo umi cist a necht si kazdy udela svuj posudek sam.
Zuzana W 22.3.2006 19:48

Re: Zuzano, ja

Ano, ja taky mluvim o kradene identite - to, ze se tu objevila cela AJ adresa a tel. cislo me sokovalo.  A opakuji, stalo se to nejmin pred dvema lety.
Sarka 22.3.2006 19:58

JO, Zuzano,

to je prece jadro pudla. Pan Juchelka si byl tak jisty ze jsem to musela byt  ja a nikdo jiny, ze mne, kdykoli se tu objevim, castuje  temi nejhorsimi utoky, sprostotami a urazkami. Pan Juchelka totiz "vi". Vi lip nez ja. Pak do toho jeste, k dovrseni sprostoty, zacal zatahovat "meho Zidovskeho pantatu". Tomu se rikam ubohost. Ted si okousi neceho, ceho ja si pred dvema lety zazila vic nez dost na nejednom foru - nekdo se presentuje jako on a nezasveceny tezko pozna, kdo je kdo. Ja se tehda stahla ze vsech ceskych for jak jsem byla znechucena - a navic jsem mela dost vaznych osobnich bolesti na to, abych nemela naladu. A kdyz jsem se tu, temer po dvou letech, objevila, pan Juchelka "vedel" . Proto rikam - too bad. Sorry.
Zuzana W 22.3.2006 20:03

Re: JO, Zuzano,

'Ted si okousi neceho, ceho ja si pred dvema lety zazila vic nez dost na nejednom foru'
 
No prave proto jsem se ozvala, abych to casove upresnila, pisu uz potreti, ze si toho neokousi ted, ale uz nekolik let, z cehoz prasknuti jeho adresy, tel. cisla atd.. se odehralo taky uz pred dvema lety a ted s nimi ten zakerny clovek vyrukoval znovu.
Sarka 22.3.2006 20:07

Takze bych mela

vlastne panu Janeckovi podekovat za tu Australii. Pokud nejsem v Australii a nevim o tom
PaT 22.3.2006 11:28

Pane Lahave...

Pane Lahave,  už bylo i pár americko-židovských rodin, jejichž blízcí byli obětmi atentátů. Podali proto v USA žalobu na palestinskou vládu a hle, soudy dospěli k tomu, že tato nese zodpovědnost a měla by je odškodnit.  Byla by to od PA minimálně slušnost, ale to bychom chtěli moc.
Vy jen kritizujete izraelskou armádu, která brání i Váš život a obhajujete samosprávu, která sice ještě nesplnila ani písmeno z dohod v Oslo,  a teroristy nechá si budovat svůj stát ve státě.  Dovolím si Vám připomenout, že Haganah se spojila kdysi s Brity proti Irgunu, a proto je správné chtít ,aby se OOP spojila s Izraelem proti Hamásu, pokud chce opravdu mír a rozkvět.
PaT 22.3.2006 11:13

Pane Janečku...

Já jsem zrovna nedávno našel starý výtisk nějakých ještě totalitních novin, kde se o Izraeli lhalo, až se papír červenal. Chápu, že Vy byste si ale četbu toho komunistického paskvilu užil a doplnil si tak svou ideologickou  zbrojnici.
Patrně nemáte čas důkladněji studovat historii a pouze chodíte na pár svých oblíbených ideologicky spřízněných serverů. 
Jiri Janecek - USA 22.3.2006 19:05

The Israel Lobby and U.S. Foreign Policy

The Israel Lobby and U.S. Foreign Policy je z USA, od prednich akademiku/akademickych instituci.
Je to o AIPAC ktere diktuje politiku USA na Strednim vychode - a take
 
co se smi a nesmi psat o Israel a Palestine v USA.
 
Vse - jak to akademici maji radi - dolozene. Kdyz mate cas - ja opravdu nemam - prostudujte. 
http://papers.ssrn.com/sol3/papers.cfm?abstract_id=891198
 
  JOHN J. MEARSHEIMER University of Chicago - Department of Political Science STEPHEN M. WALT Harvard University - John F. Kennedy School of Government -------------------------------------------------------------------------------- March 2006 KSG Working Paper No. RWP06-011   http://ksgnotes1.harvard.edu/Research/wpaper.nsf/rwp/RWP06-011/$File/rwp_06_011_walt.pdf
Myself 22.3.2006 21:07

Re: Pane Janečku...

Pane PaT..muzete mi rici kterym konkretne z vasich nastudovanych hist. faktu chcete tady argumentovat..? Ja mam takovy pocit, ze rozumnejsi by bylo ho prednest a ne mluvit o tom ze ten fakt v historii existuje a prednest se da. Totiz..myslim, ze by se urcite ke kazdemu z ncih dal najit i hist. protifakt.
PaT 22.3.2006 10:06

Dokud Palestinci neudělají, to, co v letech 1947-48 Izraelci,tak se nic nehne dál

Dokud Palestinci neudělají, to, co v letech 1947-48 Izraelci, tak se nic nehne dál. Haganah spolupracovala s Brity proti teror. skupinám Stern a Irgun. Když se těsně po vyhnání arabských armád z Izraele r. 48 Irgun odmítl rozpustit a složit zbraně, tak u Tel-Avivu dala izraelská vláda povel  rozstřílet loď s vedením, členy Irgunu a zásilkou zbraní na palubě. A bylo po Irgunu.
Palestinci se zavázali horem spodem v roce 93, že nebudou provozovat terorismus. Jakmile dostali území, tak  túhle a od té chvíle už jen rostl počet atentátů exponenciálně, a nezarazil ho nakonec ani Arafat, ani Abbás, ale Šaronův plot.
Jaka 22.3.2006 10:35

Souhlas

Byť to zní drsně, jsou v životě okamžiky, kdy je třeba v sobě potlačit cit ve jménu ukončení nekonečného. Někdy prostě musí demokratické principy stranou... projevit velkorysost můžeme jen tehdy, nebude-li brána jako slabost.. Velkorysost není všelék, naopak...většinou bývá zneužita..
Jaka 22.3.2006 10:49

tedy teď jsem si přestala být jista, že jsem ten příspěvek dobře pochopila

že Abbásovci proti Hamásu. No, jen nevím, kdo by to provedl. Kdo má tolik skutečné "síly" a podpory obyvatelstva. OOP tam už dávno ztratilo kredit.. Obávám se, že OOP kontra Hamás je spíš tak nějak fifty fifty, že nějaký radikální krok může přijít zase jen ze strany Izraele.. a zas bude ten zlý...chjo.. Palestinci nejsou sami schopni nějakých změn, moc tomu nevěřím, a EU to ještě financuje, či spolufinancuje..
PaT 22.3.2006 11:06

Re: tedy teď jsem si přestala být jista, že jsem ten příspěvek dobře pochopila

V roce 1970 dlela OOP v Jordánsku, neboli zajordánské Palestině. Arafat měl nabídku i stát se jordánským premiérem, ale to by nemohl velet nájezdům do Izraele a provozovat unášení civilních letadel, takže nepřijal a povstal proti jordánskému králi. Takže city šly stranou, bratři nebratři, minimálně 3000 Arafatovců bylo zabito při ofenzívě jordánské armády - bomby , napalm, žádné braní zajatců. Řada teroristů tehdy dala přednost přejít Jordán a vzdát se Izraelcům. Ale od té doby přestalo být  Jordánsko základnou teroristů.
červený bedrník 22.3.2006 11:21

Re: Re: tedy teď jsem si přestala být jista, že jsem ten příspěvek dobře pochopila

3000 arafatovců? já jsem myslel, že to byli lidi.
potřebuju poradit: jakej je rozdíl mezi teroristou, kterej zaútočí např. na elektrárnu a zabije přitom neviný civilisty a vojenským pilotem, kterej zaútočí např. na elektrárnu a zabije přitom na nevinný civilisty?
Jaka 22.3.2006 11:27

velký

a je spíš smutné, že to nedokážete rozlišit Vy
červený bedrník 22.3.2006 15:08

Re: velký

přestaňte být smutná-smutný a poraďte
PaT 22.3.2006 11:32

Re: Re: Re: tedy teď jsem si přestala být jista, že jsem ten příspěvek dobře pochopila

Lidi, kteří už měli na pažbách svých kalašnikovů pár zářezů za mrtvé Izraelce, cestující letadel, své jordánské  hostitele, a také atentáty na jordánského krále.
červený bedrník 22.3.2006 15:06

Re: Re: Re: Re: tedy teď jsem si přestala být jista, že jsem ten příspěvek dobře pochopila

vždycky ma zarazí, jak mají některý lidi selektivní morálku.
těch 3000 arafatovců, který uvádíte (arafatovci sami uvádějí 10 tis., já jsem se setkal s číslem 5 tis) byly z velký části civilní obyvatelé uprchlických táborů, které bránili arafatovci proti husajnovým tankům.
a)buď neznáte podrobnosti, b) záměrně lžete
ad a) - jste moula (70% lidí zde), ad b) jste hovado (25% lidí zde)
zařaďte se
Vaclav Kabat 22.3.2006 14:02

Re: Re: Re: tedy teď jsem si přestala být jista, že jsem ten příspěvek dobře pochopila

zadny :-)
 
s tim jordanem by si nepomohli nijak z mnoha duvodu
 - ztrata narodni identity
 - izrael si brousi(l) zuby i na jordansko
 
ale vztahy jsou porad dobre - myslim, ze soucasny premier palestiny muze napr. krali abdulahovi dekovat za hodne (zivot) a take mossadu za dalsi zpackanou akci
Jaka 22.3.2006 11:25

Já vím, znám to a sleduji a fandím Izraeli

a vlastně držím palce oběma stranám, aby se to konečně změnilo. Proto zuřím na EU, že tam uplácí Palestince aniž si je schopná prosadit, aby ty prachy šly na opravdu potřebné účely. Štve mě, že Evropa nechala Židy Hitlerovi na pospas, pak je podrazila znovu, když se zbídačené zbytky vracely z koncentráků, pak jsme se jako Stalinovi vazalové od nich odvrátili zase a teď taky se podílíme na tom, že za evropské prachy si Arafat farizej užíval, aniž se snažil dotlačit své lidi ke kulturnějšímu způsobu života. Že i za naše prachy měly (mají) jejich děti učebnice plné nenávisti k židům a k jakékoliv dohodě..
Sarka 22.3.2006 17:42

Jako,

nejen ze jsme se "od nich odvratili". Komunisticka STB dokonce delala seznamy zidovskeho obyvatelstva - a jako jejich zaklad pouzila - hadejte co? Oni nasi soudruzi prevzali od dukladnych byrokraticky nadanyuch Nacku nejednu nemravnost - dokonce i seznamy Zidu. Zajimave je, ze se o techto detailech v Ceskem tisku prilis nepise - kdo dneska vi,  ci se vubec zajima, treba o takovou "akci Pavouk"?
Sarka 22.3.2006 17:47

Tady mate odkaz

http://www.radio.cz/cz/zpravy/22647 (jeden z mnoha, staci hledat) "Úřad dokumentace a vyšetřování zločinů komunismu si od právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně vyžádal odborný posudek, který má říci, zda lze akci komunistické Státní bezpečnosti s názvem Pavouk hodnotit jako trestný čin. Podstatou akce Pavouk bylo vytváření evidence židovských obyvatel Československa a jejich sledování. Podle zjištění Úřadu dokumentace a vyšetřování používala StB seznamy z archivu gestapa, Slovenského štátu a seznamy Židů vězněných v koncentračních táborech. Dokumenty průběžně aktualizovala a doplňovala, což nasvědčuje tomu, že StB v 70. a 80. letech trvale sledovala občany židovského původu či náboženského vyznání, a to na celém území státu. "   Samozrejme ze za tyhle veci nebyl nikdo volan k zodpovednosti - kdo by se taky namahal, ze.....
Myself 22.3.2006 21:14

Re: Já vím, znám to a sleduji a fandím Izraeli

Mene se stvete a vice myslete a lepe analyzujte...budete vypadat rozumneji a pouzitelneji.