22.5.2024 | Svátek má Emil


Diskuse k článku

BIG BEN: Mistrný odstřel džihádistů

Britský ostrostřelec čili sniper zastřelil jednoho džihádistu v Islámském státě na vzdálenost 2,5 kilometru, dočítali jsme se na internetu v polovině května jako o zázračném střeleckém umění.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A. Alda 14.6.2017 12:43

To jako

že člověk zabitý ve válce je míň mrtvý než člověk zabitý mimo válku?

S. Netzer 14.6.2017 12:46

Re: To jako

Děláte se blbým, nebo skutečně tak blbý jste?

J. Šimek 14.6.2017 13:18

Re: To jako

Anonymní blbeček ...

P. Han 14.6.2017 13:22

Re: To jako

Tak jste se podepsal. A teď třeba ještě něco z dětství. Předpokládám, že jste se narodil jako celkem normální dítě. Pak se to nějak zlomilo...

L. Křivan 14.6.2017 14:50

Re: Pak se to nějak zlomilo..

Nejspíš ho chůva upustila na hlavičku. :-(((

A. Alda 14.6.2017 13:51

Mně ve válce padl strýc.

A byl mrtvý úplně stejně, jako kdyby ho zabili mimo válku. A babička ho po zbytek života také oplakávala úplně stejně.

J. Jurax 14.6.2017 15:49

Re: To jako

Ehm - děláte se blbou nebo skutečně tak blbá jste?

P. Han 14.6.2017 13:25

Re: Více Breiviků!

Válečnou oblast jste vytvořili z Evropy vy. Svou bianco pozvánkou těch, kdo si nic jiného než válku nedovedou představit. Jejichž myšlenkou je podrobit si dobyté území, původní obyvatelstvo vybít nebo zotročit. Jak to dělali vždycky. To je jejich "kultura", kterou podle vás máme respektovat a nadřadit ji naší vlastní.

S. Netzer 14.6.2017 13:31

Re: Více Breiviků!

Kuš, hlupáku.

R. Langer 14.6.2017 15:19

Kuš, pátá kolono!

P. Han 14.6.2017 17:48

Re: Více Breiviků!

Jděte do prdele, krávo.

J. Šimek 14.6.2017 16:27

Re: Více Breiviků!

Evropa je válečná oblast, všichni neevropané nás chtějí pobít a zotročit. Tak to jste jen předvedl, že jen panikaříte z toho, na co mentálně nemáte.

P. Han 14.6.2017 17:54

Re: Více Breiviků!

Hlavně když na to máte vy, pitomečku. A nenapsal jsem všichni, zase lžete jako obvykle. Ve Francii probíhá už třetí rok vyjímečného stavu. U nás jsme ho měli naposled za protektorátu, tj. za války. Ale proč vám to píšu, když se vám to v té lebeni nemá o co zarazit.

J. Šimek 14.6.2017 17:55

Re: Více Breiviků!

Žijte ve své panice, tydýte :o)

P. Han 14.6.2017 18:06

Re: Více Breiviků!

Já panikář nejsem. Ale kolaborantští hajzlíci vašeho typu se mi hnusí.

J. Šimek 14.6.2017 20:36

Re: Více Breiviků!

Zase lžete, žádný kolaborant nejsem, tydýte :o)

M. Moravcová 14.6.2017 14:58

Re: Více Breiviků!

za ten nadpis by vás měli zavřít. Dávejte si pozor na to co píšete.

J. Jurax 14.6.2017 17:21

Re: Více Breiviků!

No, pravidla ... pravidla jsou měnitelná, pakliže již nevyhovují.

Nějakého vraždícího Jihad Johna lze somewhere in Syria odstřelit nejen beztrestně, ale i metál za to případně dostat; nicméně jakmile se ten bastard vrátí domů, nesmí se mu nic stát, ledaže by si doma zase ve jménu Alláha zazabíjel. Ale dokud to neudělá, nesmí mu být ani vlas na hlavě zkřiven; za činy v Sýrii soudit mimo jiného i kvůli důkazní nouzi dost dobře nelze. Co myslíte, je to tak správně?

Nehledě na to, že naposled Manchester válečnou zónou de fakto byl.

M. Bouček 14.6.2017 10:43

Na hrad

Pan Kuras na hrad!!!!

J. Tachovský 14.6.2017 11:04

Re: Na hrad

Na ktery ? Na Bezdez ?

R. Gramblička 14.6.2017 11:15

Re: Na hrad

:-D

B. Rameš 14.6.2017 10:01

Ano, to je skutečně šílené.

Nejen že evropské sociální systémy živí miliony lidí, kteří v životě na práci nesáhnou, ony živí i desetitisíce těch, kteří se aktivně podílejí na likvidaci naší civilizace. Nechápu, proč neexistuje zákon ve smyslu "každý člen teroristické organizace přichází automaticky o veškerá svá práva" (snad kromě práva na spravedlivý proces, na jehož konci a po prokázání viny se houpá stará dobrá oprátka). Místo toho jim státy vyplácí sociální dávky a dokonce odškodné za to, že byli na čas zavření, chudáčci, a nelíbilo se jim tam. Blil bych.

J. Šimek 14.6.2017 11:05

Re: Ano, to je skutečně šílené.

V hlavě to máte podobný, jako hrdlořezové z IS, jen ve jménu bílého muže, tydýte :o)

P. Han 14.6.2017 13:19

Re: Ano, to je skutečně šílené.

Nechápu, proč chcete, abychom si všichni vydržovali a podporovali své vrahy. Tolik tento stát a národ nenávidíte?

J. Šimek 14.6.2017 17:54

Re: Ano, to je skutečně šílené.

To jsem napsal kde? Nikde.

A mluvte za sebe, jste nicka s relavancí h000vna v trávě, tydýte :o)

P. Han 14.6.2017 18:23

Re: Ano, to je skutečně šílené.

Kdybych ty vaše lumpárny měl platit pouze já, mluvil bych pouze za sebe. Pak bych se radši nechal zavřít, než abych vám na vaše sociálně-etnické experimenty dal jedinou korunu. Jenže těch, které pokládáte za nicky s relevancí obsahu své mozkovny, je tu cca 10 milionů. Z toho už byste mohl něco vytěžit, že?

J. Šimek 14.6.2017 20:43

Re: Ano, to je skutečně šílené.

Vy fakt nejste normální, protože si o mě vymejšlíte naprosté ptákoviny a lžete a lžete :o)

Žádné sociálně-etnické experimenty neprovádím a už vůbec nedostávám žádné peníze od vás ani nikoho jiného. Jsem čistý plátce daní a vždycky jsem byl.

M. Moravcová 14.6.2017 14:57

Re: Ano, to je skutečně šílené.

Hrdlořezy tady podporujete vy, je jedno, z kterého státu. Podřezávají a schvalují podřezávání ti vaši ilegální hosté? Podřezávají. A vy se jich zastáváte. Máte na rukou stejnou krev jako oni.

J. Šimek 14.6.2017 17:53

Re: Ano, to je skutečně šílené.

Koho se zastávám? Vy jste vyčetla, co nepíšu a pak mě s tím třískáte po hlavě. Předvádíte klasický bolševický postup, madam...

R. Tesařík 14.6.2017 19:14

Re: Ano, to je skutečně šílené.

Jste pro přijímání migrantů??