18.5.2024 | Svátek má Nataša


Diskuse k článku

BIG BEN: Co se vlastně stalo Tommymu Robinsonovi?

Po zrušení rozsudku třináctiměsíčního vězení, z něhož po dvou měsících Tommy vyšel o 20 kilo hubenější a ve zjevně psychicky zdeptaném stavu, vycházejí najevo tyto podrobnosti.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Vintr 6.8.2018 3:03

Re: Pane Kurasi, s úctou Vám děkuji za informace.

Připojuji se k poděkování panu Kurasovi. Jeho články čtu vždy velmi rád.

P. Dvořák 6.8.2018 4:25

Re: Pane Kurasi, s úctou Vám děkuji za informace.

Vždy je nejjednodušší potrestat obyčejné pěšáky a nejnižší velitele, kteří mnohdy plní rozkazy těch, kteří v téže chvíli již pořádají pijatiky a domlouvají se na tom, kdo jaký kus moci urve poté.

Proč chodit až do Severního Irska.

J. Holíček 6.8.2018 7:18

Re: Pane Kurasi, s úctou Vám děkuji za informace.

Tak!!

S. Sidlichovsky 6.8.2018 9:01

Re: Pane Kurasi, s úctou Vám děkuji za informace.

Je to tak, jak píšete. Ale toto je dokonalá definice života v Absurdistánu, vyšetřovat něco takového po 46 letech, když to už bylo vyšetřované nesčíslněkrát.

Bude hůře. Co by také jiného všichni ti absolventi všelijakých městských "universit" lidsko právních studií (které vyrostly jako houby po dešti) dělali? Na pravicového profesora tam narazit nemůžete.

Ale nemohu si odpustit jednu osobní vzpomínku. Kancelář jsme sdíleli 3, mladý Ir, levičák, který četl Guardian a Observer, já jsem četl Telegraph a Timesy a spolu snámi tam byla jedna mladá absolventka takovéto "university". S Jamesem jsme si občas vyměňovali články, které jsme pokládali za zajímavé, důležité. Jednou mi přinesl článek z Observeru, kde nějaký magor psal, že demokracie Fidela C. je vyšším stupněm a všichni se ji musíme učit, že za celý měsíc na Kubě neviděl tolik bezdomovců jako je v New Yorku pod jedním mostem každou noc. Když se pak ptal na můj názor, řekl jsem mu, že je to nalevo od Stalina. A ta naše kolegyně: "Kluci, kdo to je Stalin?".

B. Novacek 6.8.2018 11:37

Re: Pane Kurasi, s úctou Vám děkuji za informace.

Cháááá...pobavil jste, pane Sidlichovský, dík! Mám podobnou zkušenost z dob, kdy v kanclu na Grange Castle,(Dublin), sedělo pospolu pár rádoby managerů, a z jejich debat jsem zjistil, že geografické znalost Evropy příslušníků irské střední třídy skončily na východní hranici Německa...víc je nikdo nikdy neučil.

Co však znali výborně, byli zjevně dobře naprogramovaní roboti české provenience, typu Smicer, který působil v laboratoři jménem Manchester Utd., a pak jiný, asi výkonejší typ, který pod názvem petrcech laboroval v company zvané snad Chelsea? Co si matně vzpomínám, aspoň do doby, kdy mu jiný robot dobře mířeným kopem rozhasil hardware... To bylo jediné co o nás, potažmo světě mimo anglofonní oblast, věděli...a pokud vím, tahle vzdělanost trvá napořád...

J. Kanioková 6.8.2018 17:43

To je opravdu děsivá zrůdnost ! Hnus..

Celé roky jsem se podřizovala u nás většinovému názoru, jak je V.B. jedinečná, perfektní. No, dnes jsem v TV sledovala dokument - Milionářské americké princezny (3/3), který bude opakován 9. srpna v 16:35 › 17:25. Dost mě tam mnohé informace překvapily a už v jedinečnost V.B. až tak nevěřím. A přestávám se divit, že ty různé nesmysly s migrací či další "modrnitou" práv se tam tak divně přijímají, mění. I např., už dávnějc citlivě vnímám systém odebírání dětí rodičům, především v Norsku, ale už byla spousta argumentů, že v Anglii je to ještě horší než v Norsku.