Úterý 23. července 2024, svátek má Libor
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

VĚDA: Ticho před bouří?

Snad nikdo už nepochybuje o tom, že nás covid-19 v nejbližších letech bude provázet lepšími i horšími časy tak, jako nás provázela a bude provázet chřipka.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
ŚS

Fascinuje mně, kolik lidí se pořád upírá k tomu aby byl k dispozici nějaký zázračný prášek. Moderní léčiva na virózy obsahují stejné účinné látky, na kterých se zakládala léčba před tisíci roky. Stále se jen potlačují příznaky a čeká se až si tělo poradí. Pokud by existovala v přírodě látka, která by zabila viry a nezabila člověka, už bychom jí nejspíš znali.

0 0
možnosti
PV

...protože je jim vštěpována idea všemocnosti moderní vědy a techniky, technologie, ...všudepřítomná reklama na přípravky, řešící vše, od akne, přes zacpaný odpad, včetně toho lidského potrubí, po zničení všech zlých virů, (tuhle jsem zaslechnul něco o spreji do nosu proti omicronu)...kdo se v tom má vyznat ?:-):-):-)

0 0
možnosti
ŠH

Možná bude bouře ...... nejen virová. Též klimatická. Též elektrická. Též plynová. Též dřevěná-kamnová. Též hovězí. Též pohlavněpsycho.

Celých 23 měsíců je společnost vystavena propagandě, že "za měsíc to vočkováním vyřešíme". A najednou to budou řešit "tisíc let", "navždy".

Jest zřejmé, ale pouze staroškolákům, že v Praze (cca 1 100 000 duší) umíralo/umírá, na ten vir cca 4.8 občana denně. Na vir, o kterém Kubek tvrdí, že vraždí i pod borovicema ve Stromovce! V kuchyni!

Epidemie "jako stehno". Procenta jako hrom, lépe řečeno.

Proč já jen chodil do školy a kápnul jsem na solidního doktora!

"Ostatně - na chřipku se nikdy neumíralo, v zimě. Až od března 2020. Dějou se věci. Vždycky se osmdesátiletí smáli do televize, doporučovali prášky na mládí. A rvali se o plac na JIP."

Zkráceno. Zpracováno na základě rozhovoru s praktikem, další dva lékaři, květen 2020.

0 0
možnosti

Pan Wagner zde dlouhodobě a úporně prosazuje veterinární antiparazitikum ivermectin, podezřelé je, že stále se za 2 roky ještě neobjevil důkaz, že má lepší účinky než placebo. Vesměs se tedy kdekdo zabývá tím, že jeho používání je bezpečné... ale ne, zda je účinné.

0 0
možnosti
PV

zrovna tak se neprokázal účinek tzv. covid vakcín...u kterých navíc není prokázán ani účinek, ani bezpečnost...

0 0
možnosti
MB

Táto informácia vyšla na Reuters.com, čo je hlavný zdroj informácií svetovej propagandy. V článku sa uvádza, že japonská farmaceutická firma Kowa tvrdí, že Ivermektín vykazuje antivírusový účinok voči Omikronu a iným variantom koronavírusu.

https://zaslobodu.sk/ivermektin-ucinkuje-na-covid-tvrdi-japonska-farmaceuticka-firma-kowa/

0 0
možnosti
PV

"...každý soudný člověk jistě uzná, že ne všechny pak postihne covid bez příznaků..." bych doplnil: každý soudný člověk uzná, že ne každý se nakazí sars-cov-2.

...2 roky studie bezpečnosti Ivermectinu, ...který zde již existuje desítky let...no, jsem rád, že doktoři se starají o bezpečnost léků...proč se stejně pečlivě nestarají o bezpečnost vakcín mi nějak uniká...

...bezpříznakový covid...už jste někdy slyšeli o bezpříznakové chřipce ? bezpříznakovém nachlazení, rýmě? nebo bezpříznakovém průjmu ?...zajímalo by mne, kolik z těch vykázaných nakažených/nemocných bylo skutečně příznakových...

0 0
možnosti
HP

Budete muset upozornit naše ministerstvo zdravotnictví a naše mediálně známé experty, co o tom "bezpříznakovém" covidu hovoří, že se vesměs pomýlili ve svých závěrech...;-)

0 0
možnosti
ŠH

1. Již 66 let mě životem provázejí viry typu chřipka/covid.

2. Před cca 19 měsíci do mě mnozí politici (šíbři), mnozí lékaři (šíbři), koncerny chemické, jeden odborářský zmetek, ..... bušili, že očkováním jsme za vodou! Dneska ječí jak hysterky, že jim na to občané zcela neskočili.

3. Pokud tady někdo tvrdí, že "konečně zas nějakým novým očkováním budeme za vodou" ......... !!! Tak to asi bude nějaký zmetek. Možná též hodný hlupáček.

Mám lékaře (několik), kteří vyštudovali poznatek, že "všechno se zdravím nebude na Zemi vyřešeno tím, že se to prohlásí v televizi". A kecne nějaký Kubek.

Jsou viři, kteří nejsou tak "hloupí", jako to, co máme (my starší) vyjmenováno v očkovacích průkazech! Mudroprdové dokonce něco blábolili o tetanu a TBC!!

0 0
možnosti
JN

Když člověk zjišťuje, jak neuvěřitelně byly bagatelizovany a zatajovány negativní účinky nových vakcín, úplně ztrácí důvěru v jejich léčiva. To raději ten Ivermectin. Udělají ovšem vše proto, aby levnou konkurenci nějak zdiskreditovali. Nevěřím jim.

0 0
možnosti
JK

Nevím o čem je řeč. Invermectin jako antiparazitikum je používáno u lidí možná 20 let. Tento přípravek byl podán x milionům lidí, hlavně v Africe a v Asii. Takže zkouška na neškodnost byla provedena na dostatečném počtu lidí.

0 0
možnosti
ZR

Článek moc nereflektuje nejmodernější poznatky. Jak uvádí prof. Thon, jednou z možností jsou léky na astma zamezující nevratnému poškození plic u rizikových skupin při nakažení koronavirem (Montelucast). Stojí přitom velmi málo. Dají se použít i jako prevence proti nežádoucím účinkům vakcíny. Je ale nutné vyšetření a předepsání ošetřujícím doktorem.

https://www.reflex.cz/clanek/rozhovory/110674/vojtech-thon-vcasna-lecba-musi-byt-dostupna-vsem-pacientum.html

0 0
možnosti
Foto

Podvod s ivermektinem bude na webu strašit, dokud ta čínská epidemie neskončí. Potom se bude ivermektin vynořovat jako "zázračný lék" na to, co bude zrovna mediálně zajímavé, až donekonečna. Je zhruba na úrovni urinoterapie, ale i ta má svoje neochvějné zastánce mezi alternativně inteligentními jedinci a vždycky se najde někdo, kdo na jejich insuficientní mentální kapacitě dokáže vydělat peníze.

0 0
možnosti
RL

A kdy skončí ten podvod s vakcínami proti chřipce? To by mě fakt zajímalo? ;-D

0 0
možnosti
Foto

postcovidový syndrom způsobil stát a jeho instituce.

/novověk neskončil, novověk trvá.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz