3.5.2024 | Svátek má Alexej


Diskuse k článku

KORONAVIRUS: Očkovaní, nedopusťte diskriminaci neočkovaných

Stupňování diskriminace neprivilegované menšiny neočkovaných by mělo být zamezeno. Očkování seniorů je efektivní a lze ho doporučit. Mladším ročníkům, kteří zároveň nejsou příslušníky některé z rizikových skupin, však nikoliv.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A. Forman 12.10.2021 6:47

Co to tady melete za blbosti, i tzv. očkovaný může dál vir roznášet. I očkovaný proti chřipce tu chřipku může dostat, kapišto ?

M. Mucha 12.10.2021 6:26

Přesně R^

J. Lukavsky 12.10.2021 7:46

"kde začíná moje svoboda" když dostanete infekční žloutenku, TBC.... tak vás zavřou ve špitále na infekčním a svoji svobodu, Ústavu, Listinu práv a svobod.... si můžete strčit akorát do šuplíku v nočním stolečku. Je rozdíl mezi nemocí neinfekční a infekční. Když se nedáte očkovat proti tetanu... a dostanete ho, je to jen a jen vaše věc. Nakonec, umírá na něj jen asi polovina nakažených. Kdyby kdysi nás všechny povinně nenaočkovali proti pravým neštovicím, tak dodnes polovina dětí na ně umírala, jako dříve. A do řady zemí v Africe i jinde nedostanete visum když nepředložíte doklad o očkování na 1, 2, 3 ........ J.L. end

R. Langer 12.10.2021 8:50

Jistě, prolhaný Svědku kovidův. Některá očkování tak skutečně fungují. Nikoliv ovšem ta proti vymyšlené chřipce, prolhanče. Ty totiž nefungovaly NIKDY. :-P

J. Lukavsky 12.10.2021 14:43

"ta proti vymyšlené chřipce" takže můj švagr, mladší o 10 let umřel na vymyšlenou chřipku. Inu byl to šelma podšitá. Jistě je pravda, že část celkových úmrtí byla způsobena přehlcením špitálů kdy se prostě odložily operace či léčby. Kolik % to dělá nevím. Nějak mi tu chybí názory doktorů a sester co sloužily na JIP v té době. J.L. end

R. Langer 12.10.2021 6:30

Ano? A to je KDO? :-P