26.5.2022 | Svátek má Filip


Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Zrcek 14.5.2022 11:05

Souhlas s autorkou, pro Ukrajinu je EU jediná možnost, jak se odrazit ode dna. Že by jim poražená putínie zaplatila reparace, na to bych nespoléhal. Volební paskvil EU může být vnímán jako pokus, jak upozadit voliče a protlačit ty správně zalobbované voly.

Ale vymyslet něco lepšího je problém. V USA selhává přes 200 let funkční systém. Mám dojem, že bidet vyhrál poté, co se před 4 lety nepovedlo protlačit Clintonovou.

Každá rada je drahá, pokud se nepovede vyřešit polarizaci společnosti. Ti woke-parchanti jsou evidentní problém, a jejich republikánští anti-wokes zřejmě taky.

Dokud se společnost nesemkne v rozumné distanci okolo středu, tak to nemá řešení. Ukrajinská válka a krize po izolaci rusáků by mohla nakopnout správný směr.

K. Křivan 14.5.2022 18:36

"..Každá rada je drahá,.." Není drahá. Tady je rada zadarmo. Včas likvidovat levičáky. Antifáče velký s..če, BLM vystřílet, zabíjet rabující zločince, žháře, vyčistit Ameriku od odpadu.

J. Pankovic 14.5.2022 22:48

....ano, takové řešení rovnice by mohlo být účinné, i když je nedemokratické... Diktatúra silné ruky jako očista demokracie... nedostatek Pinochetů;-)

R. Holub 15.5.2022 4:45

Vsimnete si ze v Cechach celkem skoro vsichni veri ze volby jsou fer. Jiste pomaha vyzadovani dukazu obcanstvi. To v Americe neni. Souhlasim ze dvoji obcanstvi znamena sledovat co se deje ve dvou zemich, coz je zatez. Mam dve penze, ceskou (malou), a americkou (vetsi). Diskvalifikuje me to? Jsem proti voleni postou - v Americe to vede k podvodum, a znam lidi kteri kvuli tomu nepujdou volit. Ztrata duvery. Nic nemuze nahradit predstoupit pred volebni komisi (at uz v miste bydliste nebo na ambasade), prokazat kdo jsem, vhodit listek... Jsem zvedav jak tohle dopadne.