12.4.2021 | Svátek má Julius


Diskuse k článku

ÚVAHA: Jakého chci prezidenta

Nejsem náročný, ale nechci za prezidenta někoho, kdo by se choval jako štamgast hospody IV. cenové skupiny. Nechci se za něho stydět. Očekávám distinguovaného, vzdělaného a čestného člověka.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kanioková 8.7.2017 21:52

Hmm..

"Z první volby známe pomluvy protikandidáta, které byly cílené a lživé"

Já si to pamatuji spíš naopak. Jako šílenou pravdoláskovnickou eurohujerskou masáž ve prospěch K.Schw. Což vzbudilo hodně silnou averzi.

Taky si přeji nějakou kultivovanou osobnost, ale je nutno pochopit, že politická korektnost je v současnosti pro kandidáta absolutní mínus ! Většina běžné populace je na to už alergická až běda! Natož na sluníčkářskou rétoriku ! Takže... výběr nebude jednoduchý a jednoznačný..

Š. Hašek 8.7.2017 22:06

Re: Hmm..

No, povězme si to na rovinu ........... .

Z rádoby kultivovaných osobností, které nám nějaký zoufalec/manekýnka nabízí v TV(veřejno, nás všech), mě neoslovuje žádný šašek. Z těch ostatních .......... se mi jeví jako osoba schopná, bezúhonná, zkušená, přiměřeně sebevědomá, s domovským právem ČR ........ zastávat nadále úřad ........ nějaký pan Miloš Zeman. T.č. president ČR.

Zkráceno, zjednodušeno.

Život mě totiž naučil nehledat vzdušné zámky/mezi sny mládežníků/nějaké nápady trhlé Táničky. Ty už vůbec ne. Mluvím jen za sebe, blbci mluví "za všechny rozumné lidi".

V. Kotas 9.7.2017 6:10

Re: Hmm..

No a za 5let,by to mohl být třeba Roman Šmucler ( tituly a pozice v praxi vynechávám, vše se najde na internetu ).

J. Šejnoha 9.7.2017 12:20

Re: Hmm..

Jednoduché to nebude, protože většina kandidátů bude v kampani přímé volby lhát o svých pravých úmyslech a názorech mnohem více než bývá obvyké v běžné kampani.

Je třeba vycházet ze starších vyjádření a životní praxe.

Například Drahošův čelní podpis pod http://www.vyzvavedcu.cz/ je výlmuvný.