21.5.2024 | Svátek má Monika


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Znovuzrozená Národní fronta?

Vracet se opakovaně k minulému režimu je pro ty, co ho pamatují, únavné a pro ty, co ho už nezažili, pravděpodobně nudné.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Braun 5.2.2020 17:02

Ať si zpochybňuje potřebnost veřejnoprávních médií a zastává veřejnou funkci, jen ne v radě, která má tu veřejnoprávnost ČT zajišťovat. Chápete podstatu problému?

J. Schwarz 5.2.2020 16:09

Milý Peseku, kupte si "veřejnoprávní média" a pak si do rad dosaďte vlastní lidi. Pokud musejí platit i lidé, co by tato média nejraději zrušili mají právo mít své zástupce v radě. Tak prosté to je.

B. Pešek 5.2.2020 19:59

Mily pane Schwarzeku, rada nerozhoduje o neexistenci ci existenci verejnopravnich medii. Co tam chce ta pani delat ? Mate pocit, ze v manazmentu Temelinu by meli sedet zeleni, kdyz se Temelin postavil z dani ?

P. Neubauer 5.2.2020 8:00

Skvěle napsáno. R^

F. Navrátil 5.2.2020 7:32

Petice 19 senátorů je stupidním krokem, který dává do rukou argumenty lidem, kteří senát považují za zbytečný a pro demokracii škodlivý.

V. Pavelka 5.2.2020 8:58

Píchnu se do krku, že pod tím podpisovým aršíkem ,kluků co spolu v senátu mluví", by se Kubera nepodepsal.

V. Mokrý 5.2.2020 7:28

A demoblok je snad něco jiného ?

M. Hartmann 5.2.2020 4:41

Rád podepíšu tu petici proti názorům těch devatenácti povýšenců. Myslím, že už by to mohlo konečně stačit a líbit si to nechat nesmíme! Sem s tím papírem, podepsat by to měli všichni slušní lidé.

R. Gramblička 5.2.2020 6:57

jen do toho, já už podepsal. Link najdete ve včerejším článku Petra Štěpánka

V. Mokrý 5.2.2020 7:27

Též jsem podepsal.

V. Braun 5.2.2020 8:48

Jen podepisujte, je to vaše právo, stejně jako má 19 senátorů právo napsat dopis.

J. Pokoutný 5.2.2020 9:10

Dopis, aby někdo stáhl nominaci? "Věříme, že katolická církev v České republice tento cíl na rozdíl od své kandidátky nesleduje. Je-li tomu tak, je žádoucí, abyste se od těchto názorů své kandidátky jasně distancovali a její nominaci do Rady ČT stáhli." I vy demokrate!

M. Hartmann 5.2.2020 10:02

I vy, Braune? Jako obyčejně, už jsem si zvykl. To právo jim neberu, jen si myslím, že mi to VELMI pomáhá doplnit si jejich obrázek, A proto proti tomu varuji. Už to tady opravdu bylo. Co vaše spojené kavárny? Prosperují?

J. Schwarz 5.2.2020 16:13

Vpravdě idiotské šermování slovem "právo". Ještě napište že Hitler měl "právo" zahájit válku a ostatní svět měl zase "právo" proti němu bojovat. To by bylo stejně blbé.

P. Aron 5.2.2020 11:43

Už je nás tam 3.848 ! Tady je petice :

https://www.petice.com/oteveny_dopis_skupiny_19_synator_lenm_senatu?s=66743867&fbclid=IwAR27SlJPiOZqtedJZNYWQ8sQS7nR_zoYkqw-XyOTGXIQyfkJeDgQiIGjzvc