5.5.2024 | Svátek má Klaudie


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Parvus 11.6.2009 11:36

Re: Přání.

Zdá se, že informace o luze máte z první ruky.

RomanL 11.6.2009 13:58

Re: Přání.

Nejblíž k opravdové sociální demokracii má v u nás v současné době ODS...

GRUNTORÁD 11.6.2009 8:17

ČSSD chce maturitu bez češtiny,

JÁ TAKY, JYRKA JE MUJ KAMOS, VLASTNĚ ÁMOS!!V

Ludva 11.6.2009 8:31

Re: ČSSD chce maturitu bez češtiny,

Jiří Havel má pravdu. Kdo někdy byl u současných maturit, tak ví, že hlavní část zkoušení jsou spisovatelé a jejich díla. Protože skoro nikdo ze studentů už nic nečte, tak je to přehlídka interetových výcuců z povinné četby. Z toho by se opravdu maturovat nemuselo. Konečně, kdo z nás starších četl Husa, Komenského... - a jejich díla jsme taky museli znát.

GRUNTORÁD 11.6.2009 9:10

Re: ČSSD chce maturitu bez češtiny,

LUDVO GDYS A GDES  MATŮROVAL, JÁ SE UČIL GOTTVALDA, CHRUŠČEVA, BRATRY MOŽAJSKÉ, KURABELNIKOVOU, LENINA, LISENKA, MOSKALENKA, LUNINA. TO NA INTERNETU NENAJDEŠ

Ludva 11.6.2009 9:22

Re: ČSSD chce maturitu bez češtiny,

Maturoval jsem v období pražského jara. Dokonce jsme probírali Solženicyna, Pasterňaka ... to ale záviselo na učiteli - ten náš pak emigroval. 

GRUNTORÁD 11.6.2009 11:52

Re: ČSSD chce maturitu bez češtiny,

TO JSI MĚL KLIKU, ALE TEN UČITEL MĚL VĚTŠÍ!V

gerontusinza 11.6.2009 10:25

asi jste pane maturoval v DDR.......?Re: ČSSD chce maturitu bez češtiny,

to co píšete je taková 3,14čovina že to nemá obdoby....... v učebnicích to taky nenajdete ani v50 letech vy troubo...;-D;-D max Zápotockého ale ten aspoň zářil na Kladně.. vyjste fakt exemplář pitonce tř bez základního vzdělání.....neboli jak říkal nebožtík profesor Pírko, lidé bez zkladních vstupních údajů ale s výrazně o to víc otevřenou hubou...... jenže tam se to dá okecat, na klábosnici ani náhodou....;-D

jirka.s. 11.6.2009 11:24

Re: asi jste pane maturoval v DDR.......?Re: ČSSD chce maturitu bez češtiny,

No, docela by mne zajímalo kdy, kde a jak jsi asi ty, gerontosaure, mohl tak odmaturovat z češtiny! Při tvém způsobu písemného projevu se to zdá býti pouze ze sféry sci-fi! ;-( ;-( ;-(

GRUNTORÁD 11.6.2009 11:45

Re: asi jste pane maturoval v DDR.......?Re: ČSSD chce maturitu bez češtiny,

A CHLEBNIKOVA JSI ČETL, ASI NE, ANI V RUSKU JSI NEBYL, ALE BOLŠEVNÍ PROPAGANDU NEOVLÁDÁŠ, TO VÁS V KSČSSD NEUČEJ?VNO GERONT.

Pepek 11.6.2009 11:06

Re: ČSSD chce maturitu bez češtiny,

Myslíte toho marxistu, co je za čssd v europarlamentu?

GRUNTORÁD 11.6.2009 8:11

VONI VÁS TY SRANDY PŘEJDOU

AŽ UCHOPÍME MOC, TAK TI PÁNOVÉ ŠTSJGRPARDI, CULÍKOVÉ A PODOBNÍ , NO JEN POČKEJ ZA...EEEE CO KECÁM !!V

krb 11.6.2009 8:23

Re: VONI VÁS TY SRANDY PŘEJDOU

co to kecáš??:-D

Prokop 11.6.2009 8:10

Kdo za to může.

Nemyslím si, že bychom měli zapomínat na bezpráví  padesátých let. Posuzovat tuto dobu pohledem dnešní  společnosti , více jak po 50 ti letech,je ale velmi nepřesné. V té době vypadal svět trochu jinak. V  USA v té době také stříleli černochy jako králiky a přísně je separovali .Jestlipak tam hodnotí, že za to mohli demokradé nebo republikáni.Asi ne, taková byla společnost v té době tam a taková byla u nás. Bohužel to stálo lidské životy.

Historik 11.6.2009 8:48

Re: Kdo za to může.

Vaše představa USA je hooodně ujetá. S tou segregací máte (v některých částech USA!) pravdu, ale i u nás např. existovaly obchody pro vyvolené, sanatoria pro vyvolené atd. atd. a vedle soudní perzekuce mnohem rozsáhlejší pčerzekuce mimosoudní.

Ale porovnejte si 20 a 30 léta u nás s léty padesátými. Kolik lidí nechal pověsit Masaryk??? A když butete psát o krizi, jak vypadala 30 léta v SSSR???

cb 11.6.2009 8:53

Re: Kdo za to může.

Priznacne je, ze tuhletu segregaci delali demokrate. Proto se o tom moc nemluvi.

GRUNTORÁD 11.6.2009 9:11

Re: Kdo za to může.

TO JAKO LENIN A STAALIN?V

Ludva 11.6.2009 8:07

Je si klidně házejte,

ale jen na tu neoblíbenou stranu. Jinak by to bylo nedemokratické.

Pája 11.6.2009 9:02

Re: Je si klidně házejte,

Ano. Spravedlnost je totiž nutno chápat třídně! A tak mladíci, kteří házeli vejce po paní Albrightové, byli odsouzeni (i když se ani netrefili), zatímco v případě ČSSD je to OK, pro soudy nemá smysl se tím zabývat.

GRUNTORÁD 11.6.2009 9:18

Re: Je si klidně házejte,

PAPAJO, UŽ JEN Z EKONOMICKÉHO POHLEDU TO SKUTEČNĚ CENU NEMÁ, TAKOVÁ BLBOST NAFOUKNUTÁ, SKUTEČNĚ ZAJÍMAVÉ SOUDY O MEGAJARDY PROJDOU BEZ POVŠIMNUTÍ, Z OTEPLENEJCH GENDROVEJCH KOREKTISTŮ NIKDO ANI NEVZDECHNE!V JO A ROHLÍK V MAKRU JE JEN ZA PADOŠ, TAK HURÁÁÁÁ:-D

hafusak2 11.6.2009 8:03

Už jen čekám kdy mi vybuchne monitor

přímo jaderným výbuchem od nadkritického množství blbosti v článcích.

krb 11.6.2009 8:24

Re: Už jen čekám kdy mi vybuchne monitor

R^

haviř 11.6.2009 8:46

Re: Už jen čekám kdy mi vybuchne monitor

Sám se snaží kritizovat něco, co je podstatou celého jeho výplodu.Ble!:-(

Mirek 11.6.2009 9:38

Re: Už jen čekám kdy mi vybuchne monitor

R^

kvid 11.6.2009 8:01

kdo si pohrává s fašizmem, klidně může skončit v komunizmu

 jakmile se "demokracie" začne dopouštět prasáren vůči politickým oponentům nebo menšinám končí, jen mám pocit, že si to někteří novináři, pořád ještě neuvědomují.

cb 11.6.2009 8:55

Re: kdo si pohrává s fašizmem, klidně může skončit v komunizmu

Demokracie skoncila, zapomente.

Lefty 11.6.2009 9:01

Re: kdo si pohrává s fašizmem, klidně může skončit v komunizmu

To je ubohé...co má, proboha, hozené vejce společného s fašismem ? Je to jen vyjádření názoru, který volič jinak vyjádřit nemůže, neboť poslanec ukryt a dřímající za zdmi poslanecké sněmovny, je mu stejně tak nedostupný, jako poslanec řečnící na veřejnosti, neprodyšně obklopen kohortou bodyguardů a nejvěrnějších. Naopak, fašismus má ideologicky mnoho společného s těmi, jež byli vejci dotčeni...

kvid 11.6.2009 14:08

Re: kdo si pohrává s fašizmem, klidně může skončit v komunizmu

 Když dojdou argumenty, začne se křičet a pískat, pak házet vajíčka, rajčata, brambory a drobné kamení, a když i to projde, začnou se vytloukat okna, pak výlohy, a označovat domy, kde bydlí nepřítel, pak začnou pochody, aby i nerozhodní museli přiznat barvu, věřte nevěřte, všichni budou na té správné straně, ovšem běda plevám, které se odváží nebýt. Máte pravdu je to ubohé.

Pepek 11.6.2009 9:12

Re: kdo si pohrává s fašizmem, klidně může skončit v komunizmu

Demokracie, kde jsou si rovni lidé i s rozílem 70ti bodů na škále IQ, je k ničemu. Co čekáte za moudrá rozhodnutí u voleb od lidí, kteří nezvládnou ani trojčlenku?

Jedinými skutečně profitujícími ze všeobecného volebního práva jsou demagogové.

kvid 11.6.2009 14:22

Re: kdo si pohrává s fašizmem, klidně může skončit v komunizmu

  Včera ve zprávách byl opět propírán případ týrání prasat, která se po stovkách  navzájem požírala zavřena v kotcích, o hladu, po tmě, ve vlastních výkalech a cizích rozkládajících se zdechlinách. Ony prasata mají nepochybně nižší IQ než lidi, o kterých píšete, ale i tak, myslíte, že si takový osud zaslouží? Další otázka je, jestli by Vám na jejich místě bylo vaše IQ co platné.