29.6.2022 | Svátek má Petr, Pavel


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Mirek od lesa 6.2.2007 9:28

Prodejná věda

Zkuste trochu analyzovat výsledky vědeckého zkoumání ve vztahu ke zdroji financí, který ty vědce živí. Nepřekvapí vás asi, že vědci, pracující v žoldu tabákových firem jako Stuyvesant nebo Morris zjišťují, jak zdravé je takové pokouřeníčko. Podobně je to i u jiných velkých zdrojů peněz, nově objevená a vehementně prosazovaná daň z kysličníku uhličitého a emisí jiných plynů bude vynášet mnohem víc, než jakákoliv jiná daň, proto je zejména v zájmu socialistické internacionály a některých spíše pokoutních stran tuto daň obsadit podle Kutuzova i udržet. Díky těmto penězům si nakoupí žurnalisty, může vést masivní propagandu a platit si vlastní vědce, kteří to vše požehnají.

Kdysi to bývalo účelem církví, panovníkovi vydaly certifikát, že je jím z Boží milosti. Kdo byl proti panovníkovi, ten byl i proti Bohu a byl vydán k upálení.

Zatím ještě můžeme protestovat, lze však už dnes pozorovat tendence, postavit všechny kritiky mimo zákon.

Ladislav N. 6.2.2007 10:55

Re: Prodejná věda - nově objevená a vehementně prosazovaná daň z kysličníku uhličitého a emisí jiných plynů bude vynášet mnohem víc, než jakákoliv jiná daň, proto je zejména v zájmu socialistické internacionály a některých spíše pokoutních stran tuto

To je přesné! ;-)R^ ... !!

jara cimrman 5.2.2007 21:48

..komu se otepluje...

..komu se otepluje hlava, at zatim lize zmrzlinu...jinak na problemu pracuju, a  brzo  uverejnim dlouhodobejsi reseni........Vas Jara Cimrman

Karel 5.2.2007 19:21

Autore

Moderním problémům nerozumíš, psát neumíš a jen a jen prudíš se studenou válkou. Největším ekologickým problémem jsi ty. Na tvoje bláboly bylo pokáceno a na papír přetvořeno mnoho krásných stromů, takže ty stromy skončily úplně bez užitku, jelikož kdyby byly využity na h-a-j-z-l-p-a-p-í-r mohly se jako produkt této doby setkat s mnohem invenčnějším prostředím než se jim dostalo při střetnutí s tvými k-r-e-t-e-n-i-c-k-ý-m-i plky a rukama tvých gerontoobdivovatelů co se vzmohou jen na nekontrolovatelné urinování do kalhot a následné "Děkuji

pane Beneši!!!". Nejlépe by si udělal kdyby si přestal otravovat  zduch této biblickými ranami zkoušené země a skočil pod nejbližší automobil bez  katalyzátoru. Popřípadě si pořídil americká kamna a otávil se kysličníkem uhelnatým. Jsi nejtrapnější entita na internetu a pokud pominu texty Michala Davida a autora českého návodu na obsluhu Windows Vista tak i v české literatuře. Začni už konečně brát ty prášky co ti naordinoval doktor jehož služby přes velkohubé výkřiky o kapitalismu  využíváš zadarmo uvidíš, že se ti uleví ty příživnický pokrytecký geronte. Kvůli parazitickým entitám jako jsi ty opravdu nechci aby moje děti umírali na rakovinu kůže, měli astma ze smogu a rodili se s alergiemi na cokoliv. Pro tvoji generaci je příznačný egoismus, omezený rozhled a nenávist. Už abyste byli červi recyklováni na to čím jste byli po celý svůj život - na humus.

Ladislav N. 5.2.2007 20:04

Re: Karel IP: 165.228.133.xxx

No vida, i blb se umí nezměrným úsilím dopracovat k popsání plochy obrazovky znaky, naoko souvisejícími se zveřejněným textem autora... ;-P

Karel 5.2.2007 20:09

Ale dědoušku

vám už dovolili psát z vaší IP adresy? A to musíte svou vděčnost vyjadřovat takovouhle servilitou?

Ta je povinná a nebo je to vlastní invence?

krokodyl 5.2.2007 20:25

Re: Autore

Kadliku, Kadliku, to prece nemusis byt takovy hulvat, nevychovance jeden. Kdyz se ti psani pane Benesovo nelibi, necti to. Nebo te to takhle naucila soudruzka ucitelka v pomocne skole?

Karel 5.2.2007 20:30

Krokodýle

Já jsem se narodil až po revoluci takže soudružku učitelku jsem nezažil na rozdíl od vás. A ve škole jsem se naučil, že na hrubý pytel hrubá záplata. Pokud byste to dodržovali i vy tak tady nemusela být dvacet let ruská vojska, dědečku.

A normalizační radu když se mi něco nelíbí tak se otočím, neuznávám.

Mirek od lesa 6.2.2007 9:41

Re: Karlíčku

ve škole tě nenaučili gramatiku, doma jsi také moc nepochytil o slušném chování. Výhrady můžeš mít, ale pak prosím zcela konkrétně k těm bodům, globálně někoho seřvat ještě není diskuze.

BORG 5.2.2007 20:58

Re: Autore

omezený rozhled a nenávist. To je to co máš sám. Ale to přejde jen co se vylížeš z puberty.

Karel 5.2.2007 21:04

Re: Re: Autore

No, mám strach abych nedopadl jako vy dědouškové.

Karel 5.2.2007 21:53

Re: Re: Re: Autore

Mimochodem se podívejte na diskusi pod článkem Neffa a musíte mi dát za pravdu.

Sid 5.2.2007 22:33

Re: Autore

Aspon jeden argument, Karle!

Ale podlozeny znalostmi, jasne?

jirka 5.2.2007 19:20

má to šmrnc

tak si představuju publicistiku, vtip, nadhled, švanda

Samael 5.2.2007 16:42

psáno špatnou čestinou ;)

zase jeden papežštější než papež ;-P ona všechna cizí slova obsahující "z" nejsou původem ze zbolševizované češtiny, pane autore, např. slovo "benzín" je odvozeno od jména páně Benzova, kde jest jaksi na konci "z" nikolif "s" :-D

Samael 5.2.2007 16:55

Re: psáno špatnou čestinou 2 ;)

a další perly: acusativ (když už tak accusativ), Grónsko kolonizovali Islanďané, takto místně usazení Norové, tedy nikolif Dánové, jak nám autor sugeruje :D ono otázkou zůstává, byli-li již tehdy tito národové natolik rozrůzněni, že je patří se zvláště jmenovati, čili ne, byvše spíše jen označeními poddanosti toho kterého krále, hovoříce tehdy ještě stejným jazykem.

mimozemstan 5.2.2007 19:29

Re: Re: psáno špatnou čestinou 2 ;)

nikolif???

BORG 5.2.2007 20:55

Re: Re: Re: psáno špatnou čestinou 2 ;)

Správně nikoliff podle vzoru Smirnoff

Plzák 5.2.2007 15:51

Tak to mám lepší.

Na přechodu pro chodce, drtí tatra důchodce. Drtí, drtí, drtí, důchodce se vrtí.

Být důchodcem, to je to nejnebezpečnější povolání. To ještě nikdo nepřežil.

doktor 5.2.2007 16:17

Re: Tak to mám lepší.

Zlepšovák (z vlastní zkušernosti): Na chodníku pro chodce bolí klouby důchodce. Bolí,bolí,bolí, až ho jednou skolí. Kdo vás pak bude na Psu iritovat?

kako 5.2.2007 18:21

Re: Tak to mám lepší.

Pozor tam je dovětek: Až se dovrtí, bude po smrti.                                                                                      A zase jinou: Jedu jedu v sanitce, život visí na nitce, sanitka se převrhla a nitka se přetrhla.               Jinak, doktor je ošklivé káčátko.

Sid 5.2.2007 22:36

Re: Tak to mám lepší.

Drti, drti, duchodce se vrti! Ridic Tatry prave svaci.

Tento ridic dozajista, ma rad krev a kosticky

Proto svaci prvotridni, tuzexove rybicky...

doktor 5.2.2007 15:31

Jan Beneš,

jako mnozí zde na Psu, svým debilním posuzováním vědeckých závěrů, o jejichž tvorbě a mnohanásobném prověřování nic neví,  prokazuje pravé čecháčkovské plebejství. Nerozumět ničemu, ale kecat do všeho. Někdy se nedivím, proč nás Němci a všichni ostatní sousedé nemají rádi.

Plzák 5.2.2007 16:03

Re: Jan Beneš,

Když jste tak chytrý a zanícený doktor, tak se nám vyjevte plným jménem a poučte nás, co je správné. Jinak jsem nucen považovat za debilní jen váš příspěvek.

Mimochodem, já zas vím proč mnozí nemají rádi Němce. A jiní zase Francouze a další nesnášejí Angličany. A vy, kdybyste nebyl český buran, věděl by jste to taky.

honzak 5.2.2007 17:36

Re: Jan Beneš,

jestli ty nebueš ten doktor-ortopéd, co se mi pokoušel konzervativní léčbou opravit prasklý a vyhřezlý meniskus. Navíc sám nemohl chodit....

L8M 5.2.2007 18:11

Re: Re: Jan Beneš,

Plzák + honzak = pravá psí smečka ;-P. Jinak vaše "argumenty" jdou pochopitelně úplně mimo, ale to vám navadí, že ? Vy ani nechcete argumentovat jen plivat a urážet...

Sid 5.2.2007 22:37

Re: Jan Beneš,

Opet, doktore, argument, ne nabozenstvi...

Saša 5.2.2007 14:45

Jako většinou moc hezké, pane Beneši.

R^

ok 5.2.2007 14:04

autore-mudrci, prectete si neco o pravdepodobnosti

autore-mudrci, prectete si neco o pravdepodobnosti, a take o rychlosti procesu, ktere probihaly pred tisci lety a dnes. Je tam jeden dost zasadni rozdil - hadejte ktery. Az to zjistite, zas neco napiste.

Ali G 5.2.2007 10:37

název sopky???

Podle vědeckého časopisu VTM Science je označení Hora svaté Heleny

chybné. Hoře dal jméno v roce 1792 mořeplavec a objevitel kapitán George

Vancouver. Ten ji pojmenoval po svém krajanovi, britském vyslanci na

španělském dvoře Alleyneovi Fitzherbertovi, kterému náležel titul

barona ze St. Helens.