18.5.2024 | Svátek má Nataša


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
peepeppek 2.10.2008 12:30

????

8-o!:-D:-P;-P;-(jak vypada neviditelny pes a obřízka>->->-(Y)(Y)(Y)(Y)

Markus 3.10.2006 19:42

zajimavy clanek

http://www.novinky.cz/domaci/tajne-sluzby-cr-jsou-proti-vyjimkam-muslimum_97317_8fkpp.html

Doporucuji diskusi-clovek se dozvi nazory  muslimu.

čtenář 3.10.2006 20:00

Re: zajimavy clanek

Četl jsem to. Jen aby ČR vydržela ve svém stanovisku. EU mít na krku, to není žádný med ! Existují lepší spojenci.

Markus 3.10.2006 20:05

Re: Re: zajimavy clanek

Ted studuju historii islamske expanze ve stredoveku. (Dneska uz pouzivaji jine, plizivejsi prostredky, nez primou agresi).Tehdy se Evropa dokazala sjednotit.....

kopretina 3.10.2006 20:12

Re: Re: Re: zajimavy clanek

Jneže jak vidíte, milý Markusi, řada židobijců plive špínu a jedovatou nenávist na Izrael. Přitom každá myslící bytost ví, že se Izrael jen BRÁNÍ fanatikům. Slušní muslimové, jako např. Noemi Darwisová, která spustila web arabsforisrael.com jasně řekla, že Izrael nikdy nebyl hrozbou pro aarbský svět, ale ve skutečností byl pro něj přínosem! Pro řadu židobijců je veškeré úsilí jako házet perly sviním.

Markus 3.10.2006 20:35

Re: Re: Re: Re: zajimavy clanek

Zide jsou narod vyvoleny od Boha. Svet je pod vladou zleho. Proto lidi sveta nenavidi Israel. Jednou se to ale vsechno zmeni! Israel bojuje o preziti a s Bozi pomoci prezije.

N.Darwishova vystoupila na akci, ktera kritizovala uvedeni palestinskeho filmu Raj ted, oslavujiciho sebevrazedne teroristy. Za ni na zdi byly stovky fotek obeti teroristu. je neuveritelne statecna.

kopretina 3.10.2006 22:04

Re: Re: Re: Re: Re: zajimavy clanek

Přesně tak. R^Požehnám těm, kdo žehnají tobě...(Gn 12:3), Obrana Izraele bude nakonec v rukou jeho věrného Boha a národy teprve uvidí, jak jeho ruka Izrael vysvobodí, neboť tak zní jeho zaslíbení(Iz 59:16-20). Ačkoliv všechny národy mohou Izrael nakonec odmítnout a postavit se proti němu, Bůh z nebes mu zajistí bezpečí a pokoj.(Zach 12:1-3).Pros Sion nebudu mlčet a pro Jeruzalém nebudu mít klid, dokud nevyjde jak záře jeho spravedlnost a jeho spása jako pochodeň nezaplane.(Iz 62:1). Potěšte,potěšte můj lid praví váš Bůh, mluvte k srdci Jeruzaléma a povolejte k němu, čas jeho služby se naplni,odpykal si svá provinění, vzdyt z ruky Hospodinovy přijal dvojnásobně za všechny své hřáchy.(Iz 40:1-2). Kdo se vás dotkne, dotkne se zřítelnice mého oka. (Zach 2:12). atd. Sionu ohlašujeme, že jeho obnova v moderní době není historickou náhodou, nýbrz naplněním Božího slova.(Ez 36:24-26, Lk 21:24). Izrael čeká slavná doba, přestože před úsvitem mohou přijít těžké časy, avšak tato vize neselže a z židovského Jeruzaléma bude vycházet slovo Hospodinovo a národy se již nebudou učit boji.(Iz 2:1-4). Ježíš řekl, spasení je ze Židů (Jan 4:22) a Pavel potvrzuje, že vše,co je nám křesťanům drahé přišlo od židovského národa.(Řím 3:1-2, 9:1-5, 15:27).Židé zůstávají Bohu milí pro své otce.(Řím 11:28) . I prorok Jeremiáš, Daniel mluví o obnově Sijonu, jasně předpovídají, že Židé po obrovské kakastrofě svůj stát Medinat Jisrael (Stát Izrael) na území Eretz Jisrael (v zemi Izraelské obnoví).

Lukas 3.10.2006 22:39

Re: Re: Re: Re: Re: zajimavy clanek

Markusi, kopretino jste uzasni. Stotožňuji se s vašimi názory. R^R^ A Nonie Darwisova potrebuji nasi podporu. Kdyby vsichni meli tolik odvahy jako tahle statecna zena, svet by byl hned bezpoecnejsi. Padly andel bude porazen a Svetlo Hospodinovo se bude sirit z zidovskeho Jeruzalema.

Joska 3.10.2006 23:13

Re: Re: zajimavy clanek

Taky doufám že vydrží, a nepodlehne idiotským a nezodpovědným multikulti našeptávačům. Imigrace rozdílných kultur do zemí EU je hrobem evropské civilizace. Je škoda, že se na to přišlo tak pozdě. Je pozdě! Přitvrdíme-li můžeme to alespoň oddálit....

kopretina 3.10.2006 17:47

Z teroristy OOP (PLO) milovník SIJONU-1.ČÁST-určeno Sašenkovi a dalším

Nedříme, nespí ten,který ostříhá Izrael, zpíval bývalý terorista OOP Walid Shoebat před zástupem studentů na Toronteské uviverzitě. Návštěva Walida Shoebata a Israele Singera z izraelského národního rozhlasu byla nejčerstvější akcí bývalého teroristy, který jde nyní po cestě Izrael, Sijon a Židé.Walid se narodil r.1960 muslimskému otci a matce, která byla původně americká křesťanka, později konvertovala k islámu.Dětství protžil nedaleko Betléma.Jeho rodiče se seznámili, když Walidův otec studoval v USA, pak se oženila spolu se svou ženou vrátil se do oblasti nedaleko Betléma. První věc, kterou mě naučili, bylo nenávidět Židy-vzpomíná Walid, Nikdy nezapomenu na píseň, kterou mě naučili, Arabové jsou naši milí a Židé naši psi říká Walid. Brzy po šestidenní válce otec dal Walida studovat na Betlémskou školu a Walid vzpomíná: Vychovalimě v radikální islámské víře a krmili mě tím, že Svatá země bude osvobozena, až všichni Židé budou vyhlazeni ve masivním krveprolití.Zanedlouho tato výchova zabžehla Walida do různých teroristických aktivit.Studoval psychologii, aby uměl v lidech vychovávat krvelačné bestie.Když jsem viděl lynčování 2 izraelských vojáků v Ramaláhu, věděl jsem, co cítili vybavuje si Walid.Walid tvrdí,že jeho nenávist k Izraeli a Židům nebyla podmíněna nacionalismem ani touhou po sebeurčení, ale radikální islámskou výchovou. V 18 letech, když už měl odkrouceno 18 pár měsíců v izraelském vězení, odjel studovat do USA. Zpočátku ani v USA své protižidovské smýšlení nezměnil.Jeho proměna nastala roku 1993, když se oženil s Američankou křesťanské víry katolického směru. Walid chtěl, aby konvertovala na islám, tvrdil ji, že Židé překroutili Písmo, ona ho požádala ať svá tvrzení doloží. Walid souhlasil a rozhodl se studovat dějiny z obou stran. Začal parelelně studovat Bibli a Korán a brzy zjišťuje logické rozpory. Buď Židé skutečně překroutili Bibli a nebo se mýlí Korán.

kopretina 3.10.2006 18:04

Re: Z teroristy OOP (PLO) milovník SIJONU-2.ČÁST-určeno Sašenkovi a dalším

A právě tehdy jsem začal vidět, že židovský lid je se svou zemí duchovně spojený.Začal jsem si pročítat biblické texty velkých proroků jako Izajas, Mojžíš, Zacharias. Izajas praví: "Pro Sijon nebudu mlčet a pro Jeruzalém nebudu mít klid dokud nevyjde jeho záře, spravedlnost a jeho spása jako pochodeň nezaplane."(Iz 62:1), Obrana Izraele je nakonec v rukou jeho věrného Boha a národy teprve uvidí, jak jeho ruka národy osvobodí, neboť tak zní jeho zaslíbení.(Iz 59:16-20). Ačkoliv všechny národy světa mohou Izrael zavrhnout, Bůh z nebes mu zajistí bezpečía pokoj.(Zach 12:1-3). Požehnám těm, kdo žehnají tobě a zlořečím ty, jenž ti zlořečí...(Gn 12:3). Kdo se vás dotkne, dotkne se zřítelnice mého oka.. (Zach 2:12)...Byl jsem fascinovám Písmem, říká Walid.A Walid se dále svěřuje:Jak je možné, že Alláh je skutečný Bůh, když šestidenní válka skončila drtivým vítězstvím Izraele, které bylo největší od Jozuova dobytí Jericha.Navíc izraelské víteězství, které nerozdíl od muslimských dobývání spojená často s vražděním a znásilňováním, přinesla všem národům svobodu a pokrok říká rezlutně Walid.Hluboce si přeji, aby mi izraelský voják, kterého jsem málem zabil odpustil řekl izraelskému rozhlasu Walid.Brzy začal své myšlení rozšiřovat i mezi další Araby žijící v USA.Walid Shoebat, sám nyní evangelikální křesťan říká, že považuje za velmi tragické, když i někteří křesťanští Arabové mají nevoli k Židům a setrvávají ve své falešné "teologii osvobození", která nemá v Písmu žídné ligické opodstatnění.Na závěr doporučuje Izraeli, aby neustával v boji, rozložil Hamas a Islámský džihád a Singerovi z izraelského rozhlasu odpovídá:Váš Bůh je velký Bůh a vaše země a lidé také.Nenechte se oslabit národy světa,kteří vás chtějí oslabit a vzít vám vaši zemi.

Alex Juchelka 3.10.2006 18:14

Re: Re: Z teroristy OOP (PLO) milovník SIJONU-2.ČÁST-určeno Sašenkovi a dalším

Prosímvás, netapetujte zde tou Vaší neúčinnou zionistickou propagandou a běžte raději vrátit Mossadu těch pár šekelů, které do Vás investovali... :-/

kopretina 3.10.2006 18:24

Re: Re: Re: Z teroristy OOP (PLO) milovník SIJONU-2.ČÁST-určeno Sašenkovi a dalším

To jsou FAKTA, můžete se stavět na hlavu, přečtěte si o Walidovi sám, máte tam anglický odkaz, vy jistě anglicky mluvíte dokonale. A vy vraťe dolárky islamistům, kteří vás najali na protižidovskou agitaci. A přečtěte si příběh o další muslimce Nonie Darwisové.

Alex Juchelka 3.10.2006 18:41

Re: Re: Re: Re: Z teroristy OOP (PLO) milovník SIJONU-2.ČÁST-určeno Sašenkovi a dalším

Kopretino, 'fakta' presentována člověkem, který zde donekončena ospravedlňuje zionistické barbarství v Libanonu (tzn. Vámi...) mě nezajímají a o jejich důvěryhodnosti mám jisté pochyby...

Až uvidím, že israelští rodiče pošlou své děti, místo obscénního čmárání na bomby určené nevinným Libanoncům, pomáhat odstranit barbarskou spoušť ve formě neexplodovaných kazetových bomb, kterou israelší zionističtí 'humanisté' zanechali v jižním Libanonu, tak si od Vás nějaký odkaz možná přečtu... :-/

kopretina 3.10.2006 19:01

Re: Re: Re: Re: Re: Z teroristy OOP (PLO) milovník SIJONU-2.ČÁST-určeno Sašenkovi a dalším

Mě nezajímají " vycucaná propaganda" od židobijce, antisemity a proislamistického fanatika jako jste Vy. Já píši jen a jen FAKTA, která nemůžete nikdy chápat a pochopit. Řada lidí na tomhle diskusním fóru sdílí podobně jako já a nesdílí Váš fanatický antisemitismus, protizraelskou propagadu a schvalování zabíjení Židů a islamistický teror.

Alex Juchelka 3.10.2006 19:08

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Z teroristy OOP (PLO) milovník SIJONU-2.ČÁST-určeno Sašenkovi a dalším

Pro současnou krisi zionismu je příznačné, že když vaší straně dojdou argumenty, začnete se okamžitě uchylovat ke lžím a osobním útokům...

Ani jedno z Vašich tvrzení nemůžete dokázat, ale přesto (nebo právě proto) zde tyto lži, jako správná zionistická propagandistka, donekonečna omíláte... :-/

kopretina 3.10.2006 19:11

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Z teroristy OOP (PLO) milovník SIJONU-2.ČÁST-určeno Sašenkovi a dalším

Propagandista jste vy sám, pořád dokola jako kolovrátek psát antiizraelskou propagandu. Rv Příběh Walida Shoebata a Nonie Darwisové dokládá vše.

kopretina 3.10.2006 19:05

Re: Re: Re: Re: Re: Z teroristy OOP (PLO) milovník SIJONU-2.ČÁST-určeno Sašenkovi a dalším

Zapomněl jste dodat, že Palestinci oslavovali útok 11.9.2001 a radují se ze zavražděných izraelských civilistů, proč schalujete toto barbarství???

Alex Juchelka 3.10.2006 19:09

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Z teroristy OOP (PLO) milovník SIJONU-2.ČÁST-určeno Sašenkovi a dalším

Kde konkrétně schvaluji 'toto barbarství', milostivá? :-/

kopretina 3.10.2006 19:12

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Z teroristy OOP (PLO) milovník SIJONU-2.ČÁST-určeno Sašenkovi a dalším

Zastáváte se barbarství, ospravedlňujete sebevražedné atentáty a běsníte proti Izraeli, to normální není vážený.

Alex Juchelka 3.10.2006 19:17

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Z teroristy OOP (PLO) milovník SIJONU-2.ČÁST-určeno Sašenkovi a dalším

Zde nejsme v Israeli, vážená, kde by stačilo kdejakou hovadinu stokrát opakovat, aby se stala dalším 'pilířem' zionistické historie... ;-)

kopretina 3.10.2006 19:28

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Z teroristy OOP (PLO) milovník SIJONU-2.ČÁST-určeno Sašenkovi a dalším

Zde nejsme ani na serveru radikálních muslimů, abychom museli schvalovat vraždění Izralců, vážený:-)

Alex Juchelka 3.10.2006 19:29

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Z teroristy OOP (PLO) milovník SIJONU-2.ČÁST-určeno Sašenkovi a dalším

Kde konkrétně schvaluji vraždění Israelců?

kopretina 3.10.2006 19:31

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Z teroristy OOP (PLO) milovník SIJONU-2.ČÁST-určeno Sašenkovi a dalším

Všude, když píšete "Palestinci se legitimně brání", zabíjení dětí v ješivách, diskotíkách a autobusech není sebeobrana, ale terorismus.

Alex Juchelka 3.10.2006 19:39

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Z teroristy OOP (PLO) milovník SIJONU-2.ČÁST-určeno Sašenkovi a dalším

Podle Vašich kritérií to je stejná 'obrana', jako bombardování civilistů v Libanonu. Libanon navíc Israel neokupuje, kdežto Israel Palestince ano...

čtenář 3.10.2006 19:40

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Z teroristy OOP (PLO) milovník SIJONU-2.ČÁST-určeno Sašenkovi a dalším

Neokupuje.

kopretina 3.10.2006 20:19

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Z teroristy OOP (PLO) milovník SIJONU-2.ČÁST-určeno Sašenkovi a dalším

ZA mrtvé civilisty může Hizballah, který se za ně věrolomně schovává, místo toho, aby oblékl uniformu a šel bojovat jako muž proti muži proti IDF. To by byla pak pravá regulérní válka, ne se schivávat jako krysy do děr mezi civilisty.Rv

Lukas 3.10.2006 22:40

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Z teroristy OOP (PLO) milovník SIJONU-2.ČÁST-určeno Sašenkovi a dalším

presne tak.R^R^R^

Markus 3.10.2006 19:59

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Z teroristy OOP (PLO) milovník SIJONU-2.ČÁST-určeno Sašenkovi a dalším

Je zajimave, jak Cesi zijici v USA jsou vyhranene antiisraelsti a antiamericti. Mozna je to frustrace z pocitu neprijeti a odmitnuti v teto zemi, ktera taky nekdy podporuje Israel. Taky, ze Cech musi byt "proti necemu"...Zajima me, cemu pan Juchelka nebo Janecek vlastne v zivote pozitivne veri...Pokud jsou ale muslimove, tak je mi to jasne.

kopretina 3.10.2006 20:03

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Z teroristy OOP (PLO) milovník SIJONU-2.ČÁST-určeno Sašenkovi a dalším

Ano, máte pravdu. Ale naštěstí všichni Češi v USA nejsou protiizraelští např. Šárka, Lada 2, Adam, Jirka původní, Charlie, Pěnkava, Objektivny, Waldemar atd. jsou rozumni a stoji na straně Izraele.