29.5.2024 | Svátek má Maxmilián, Maxim


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Svépomocný informační systém se osvědčil

O jakém systému hovořím? Většina z vás ho používá. Jde o sdílení informací přátelům, spolužákům, příbuzným atd., zkrátka všem, které nějak známe a u kterých předpokládáme, že mají podobný zájem o budoucnost našeho národa, jako máme my sami.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Fridrich 4.8.2017 10:36

Re: Ještě

Duševní mizérie se u Netzer opět projevila s nebývale velkou silou, neznalost vývoje světa a krystalická podoba lidské hlouposti.. Pan Chrastina je výborný hudebník, ale i moudrý člověk, který na rozdíl o Sybilky o tom vývoji světa v různých obdobích a o rolích jednotlivých zemí ví hodně - a také umí ze získaných informací vyvozovat správné vývody...

S. Netzer 4.8.2017 10:42

Re: Ještě

"Správné" tak nanejvýš pro vás, Jaromírku.

H. Lukešová 4.8.2017 10:45

Re: Ještě

Víte o tom, že EU chce odstranit ze zoologických zahrad medvídka mývala? Údajně se jedná o invazivní druh.

Je zajímavé, že muslimové jsou daleko větším invazivním druhem než medvídek mýval a proti muslimům nikdo žádný zátah neudělá.

Jedna moje známá tuto zprávu i komentář sdílela na FB a do pár minut zpráva zmizela. Cenzoři se činí.

Cenzoři chrání pouze islám, antisemitské či protikřesťanské stránky cenzoři nesmažou.

J. Šimek 4.8.2017 10:48

Re: Ještě

Vy lžete, klidně si to dám na FB profil a nic nezmizí :o)

H. Lukešová 4.8.2017 10:54

Re: Ještě

Bohužel nelžu, tak bych si přála, aby se jednalo jen o noční můru, ze které je možné se probudit, leč z té hrůzy neomarxismu (multikulti a politické korektnosti) se neprobereme.

J. Šimek 4.8.2017 11:10

Re: Ještě

Lžete, klidně si to zkuste, nic nezmizí.

H. Lukešová 4.8.2017 11:38

Re: Ještě

Můžete si dupat nožičkami, jak chcete, ale lžete vy. Ale v diskusi na téma cenzury FB nemá smysl pokračovat, vy si melete svou a vás nikdo nepřesvědčí, ale ani vy nepřesvědčíte mě.

J. Šimek 4.8.2017 11:42

Re: Ještě

A už jste si to zkusila, ať je jasno?

J. Kombercová 4.8.2017 12:04

Re: Ještě

Vy jste včera bezostyšně lhal o tom, že těch 12 přijatých připrchlíků je zavřeno v detenci v Bělé.

J. Šimek 4.8.2017 12:55

Re: Ještě

Už jen 5, tak to pardón :o)

J. Kombercová 4.8.2017 13:10

Re: Ještě

A jsou to ti přijatí? Tu reportáž jsem viděla, ale nemám dojem, že by se jednalo o těchto, že jsou to nějací jiní, zde zadržení, bez dokladů.

J. Šimek 4.8.2017 13:31

Re: Ještě

To je zbytek z těch přerozdělených. Madam, vy v tom máte řádný hokej :o)

J. Kombercová 4.8.2017 14:45

Re: Ještě

Proč by měli být prověření, protože jiné jsme nepřijali, zavření v detenci?!

P. Rudolf 4.8.2017 11:12

Re: Ještě

Vaši lež s FB vyvrátil pan Šimek, já vyvrátím tu druhou s mývalem. V Evropě je cca. 1300 druhů invazních rostlin a živočichů. EU dala na seznam zatím pouhých 37. S mývalem je to tak, že žádná velká ZOO jej odstraňovat nebude, ale u těch malých, kde hrozí nebezpečí jeho úniku, se s ním asi budou muset rozloučit.

Ale tak je to u vás s pravdou u všeho.

P. Vaňura 4.8.2017 11:20

Takže jste zprávu nepopřel!

Interpretovat to lze totiž tak že "Pouze některým ZOO bude udělena vyjímka ze všeobecného zákazu chovu mývalů..."

H. Lukešová 4.8.2017 11:29

Re: Budeme hubit invazivní druhy...

http://www.reflex.cz/clanek/komentare/81040/eu-budeme-hubit-invazni-druhy-zvirat-a-vitat-invazni-lidske-populace.html

J. Šimek 4.8.2017 11:41

Re: Ještě

Paní by si měla zkusit vysadit na zahradu bolševník a tutově ji ta bagatelizace problému invazivních druhů ze světa zvířat a rostlin přejde hodně rychle.

Ve skutečnosti je jí to fuk a paní to použila jen jako debilní oslí můstek k propagandě nenávisti k uprchlíkům.

P. Rudolf 4.8.2017 11:59

Re: Ještě

Nebo si něco přečíst třeba o krysách na různých ostrovech, které se tam dostaly na lodích.

Ten váš druhý odstavec je naprosto přesný.

S. Netzer 4.8.2017 12:05

Re: Ještě

Slečna přece nebude číst nějaký prolhaný neomarxistický mainstream!

H. Lukešová 4.8.2017 15:20

Re: Ještě

To máte pravdu, prolhaný neomarxistický mainstream nečtu číst ani nebudu. Ale vy jistě již máte načtené "dílo" Rudolfa Höße "Komandant in Auschwitz".

Robert Merle o Rudolfu Hößovi také psal. Čím více o Rudolfu Hößovi čtu, tím jsem více zhnusena, kam zašel nacismus a nyní zachází neomarxismus.

H. Lukešová 4.8.2017 13:39

Re: Ještě

Jakápak "propaganda nenávisti". Máte pravdu, nechci tady migranty, muslimy, co vraždí, znásilňují ženy od malých dívek po stařenky, co demolují městská a obecní zařízení. Lidi, kteří vznášejí další a další požadavky, např. zákaz vepřového masa ve školách, napadání lidí kvůli pivu atd.atd.

Četla jsem rozhovor s paní Judith Rosenzweigovou, co přežila Osvětim, kterému velel Rudolf Höß, u některých zdejších lidí oblíbený a psala v tom smyslu, že jí uráží, když Židé, sama je židovského původu, kteří chtěli odejít, uprchnout před běsněním německých nácků, nemohli vstoupit na do řadu zemí, nemohli vstoupit do USA, tehdejší britské Palestiny, VB,latinskoamerických zemí, zatímco muslimům Evropa a USA, i Austrálie otevřela náruč, mohou bez víz kamkoliv vstoupit. Skutečně se jedná o urážku židovského národa a antisemitismus EU.

J. Šimek 4.8.2017 14:16

Re: Ještě

Takže potvrzujete, že to byl jen debilní oslí můstek a že zavlečené druhy máte na háku ...

H. Lukešová 4.8.2017 15:07

Re: Ještě

Ano, muslimové jsou stejně invazivním druhem, jako vámi zmiňovaný bolševník, či zmíněný psík mývalovitý. Proti psíku mývalovitému se zasahuje, hubí se, ale muslimy neomarxisté vítají.

J. Šimek 4.8.2017 15:20

Re: Ještě

Pořád ještě ale mluvíte o lidech...

H. Lukešová 4.8.2017 15:23

Re: Ještě

Ano, mluvím o lidech, proto jsem proti zabíjení muslimů a migrantů, samosebou, ale já jsem akorát proti tomu, abychom je brali do Evropy. Ať žijí ve svých muslimských státech, ať tam praktikují šariu, v jejich zemích, ano, jsou to jejich země, ale Evropa je naše, křesťanů a ateistů, proč se cpou do Evropy?

J. Šimek 4.8.2017 15:44

Re: Ještě

Minimálně část jich prchá před jistou smrtí ve válce, to jste nevěděla? :o)

J. Šimek 4.8.2017 10:47

Re: Ještě

Jenže si spletl vzpomínku z mládí na řetězové rozesílání pohledů s řetězovým e-mailem. A kecama o necenzurovatelnosti e-mailů prokázal, že je jen trouba, který nemá ponětí o tom, že zrovna e-mail je nejméně bezpečný a nejméně věrohodný komunikační kanál.

R. Tesařík 4.8.2017 11:46

Re: Ještě

Autor něco takového tvrdí?

M. Vondráček 4.8.2017 11:56

Re: Ještě

Netvrdí. Ale když si to myslí neomylný 066 tak na tom určitě něco bude :-) :-)

J. Šimek 4.8.2017 11:57

Re: Ještě

Ano, přečtěte si tu chválu na necenzurovatelnost e-mailů, nepozorný Tesaříku.