30.11.2021 | Svátek má Ondřej


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Šíření klimatické hysterie je zločin

Doposud jsem se snažil být vůči tzv. klima-alarmistům maximálně korektní a zdrženlivý, jistě mnohem více, než si sami zaslouží. Bohužel mi už došla trpělivost, a tak bude dnešní text, s omluvou, poněkud příkřejší.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Vintr 4.10.2019 10:59

Bohuže soustavná mediální masáž dokázala, že těm hloupostem o ohrožení změnou klimatu, s nímž musíme bojovat, ať to stojí co to stojí, věří většina lidí (nebo je jim to aspoň lhostejné). Takže třeba politické hnutí, které by svůj program založilo na tom, že tohle nebezpečné blbnutí zruší, by u voleb asi moc neuspělo. A jako jinou cestou se tomu lze postavit?

V. Chrastina 4.10.2019 13:00

Ano, podle dosud platného trestního zákoníku je to, co hlásá Greta a jí podobní klimaalermisté minimálně šířením poplašné zprávy a rozhodně šíření nenávisti, takže bych ani já v této otázce nežertoval, pane Motle !!

P. Manda 4.10.2019 7:33

R^

Z. Rychlý 4.10.2019 5:54

Ještě chybí mávání Zelenými knížkami s Grétinými citáty v rukách studentů, pochodujících v sevřených šicích, jako kdysi v Číně. Gretini loutkovodiči zavelí a Velký pochod za lepšími zítřky započne. Začne se kácet a budou létat třísky.

Co bude, až se ten bordel sám zhroutí, jako se to doposud stalo všem těmto vzletným myšlénkám? V Číně se pokorně vrátili k osvědčenému Konfuciovi, k čemu se ale budeme vracet my v Evropě?? K islámu?

D. Mach 4.10.2019 8:13

V Číně se pokorně vrátili ke Konfuciovi? A ví o tom čínští soudruzi? Ale možná by se tím dalo vysvětlit, že Konfucius neposlouchal vážnou hudbu ze střední Evropy, proto je potřeba ji v Číně zakázat.

Š. Hašek 4.10.2019 9:06

Tady se budou Gazdík, brusel, ...... a Vy - tak dlouho nimrat v Číně (a řešit rovnolidskoprávo/Konfucia v Číně), že si ani nevšimnou, že my tady všichni máme šedozelené (brusel)montérky, oči pro pláč, ........ a ten pán u počítače má šikmé oči a nejmenuje se Novák. A ani Müller. Zkráceno.

A taky někdo dnes čučí, že má za souseda Rusa, který vozí děti do školky v BMW (malé upozornění). Rovněž zkráceno a zjednodušeno.

Z. Rychlý 4.10.2019 17:17

Myslíte, že si soudruzi po večerech čítají z Maovy Rudé knížky? Nejspíš o náš způsob demográcie ti komančové nestojí. Čínští soudruzi nějak opustili třídní boj a kapitalismus jim nesmrdí tak, jako atlantické civilizaci. A upřímně řečeno, ona se ta naše demokracie zvrtla v anarchii a bordel bez řádu.

Konficianismus má v současné Číně nad učením Velkého Maa hodně navrch.

Š. Hašek 4.10.2019 9:00

Souhlas s panem Rychlým.

J. Sinnreich 4.10.2019 4:57

Podobny trend je mozne sledovat i v programu Demokratickych kandidatu na urad prezidenta Spojenych Statu. "New Green Deal" (prechod USA na bezuhlikovou energetiku do 10 let) by podle nekterych odhadu mel stat 7 trilionu dolaru. Podle jinych vypoctu az 450 trilionu dolaru. V kazdem pripade to znamena hospodarskou sebevrazdu kazde zeme. I Nemci ze sve Energiewende, ktera je toho jenom slabym odvarem pomalu otaceji. Podle manageru VW bude prechod na elektricka auta znamenat snizebni poctu zamestnancu o 30%. Co na to odbory?

L. Novák 4.10.2019 1:48

Souhlas s autorem. Není co dodat. Blbost má zelenou! Rv