26.2.2021 | Svátek má Dorota


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Hubený 3.3.2009 7:53

Re: Močůvka vytéká z prasečáku?

Tak si prasečák kup a potom ho zbourej. Není nic snadnějšího ........:-/

fg 3.3.2009 14:51

Re: Močůvka vytéká z prasečáku?

počkám, až ho někdo zbourá za státní prachy. Zatím si kupuju za pakatel okolní pozemky

Nemo33 3.3.2009 6:56

A po vepřínu co bude zase vadit?

 Vy profesionální zloději (romští aktivisti a jiní dotovaní).Ta hrozná myšlenka udělat na to sbírku

 Vás jako obvykle vůbec nenapadla,že?Chci seznam co bude vadit po zbourání vepřínu.

  Abych mohl vyhodnotit jestli se nám to vůbec vyplatí!!!;-D;-D!!!!;-O

Haui1 3.3.2009 8:57

Re: A po vepřínu co bude zase vadit?

Ten seznam by vám byl k ničemu, protože se průběžně a hlavně pružně obměňuje a doplňuje. Kdyby Cikáni souhlasili s likvidací vepřína, přišli by o jednu záminku, proč nám nadávat.

Pamětník 2 3.3.2009 9:13

Re: Romové mají víc rozumu než Kocáb

Zabýval se někdo vůbec tím,kolik bylo u nás koncetračních táborů?Tím myslím nejen za vály,ale i po válce.Byl se tam někdo někdy podívat?Nepochybuji,že několika z nich je věnována pozornost,ale na ostatní si už nikdo nevzpomene.Bohužel zůstal jediný obrovský problém:Lety u Písku.Nevidím důvod proč se stydětUpomínka na Lety je a stavět tam megalomanský památník?Kdo jej bude udržovat?

kpt 3.3.2009 9:30

To nebude jen tak

jak ten Bílý ke svému jménu přišel:-D

Pamětník 3.3.2009 11:23

Re: Romové mají víc rozumu než Kocáb

Lety na Písecku znám, léta jsem zde žil já i moji rodiče. Ten tábor v Letech na Písecku nebyl určen primárně pro romy, ale pro sociálně nepřízpusobivé, práce se štítíci. Nebyli tam jen romové, ale i ostatní občané tehdy do této kategorie spadající. To, že většina z nich tenkrát byli romové, jen prostě vypovídá o romech a jejich způsobu života. Haj je dnes všude hlásáno, každý je svého štěstí strůjcem. Pokud by někdo vybudoval podobné "ubytovací zařízení pro sociálně nepřízpusobivé, práce se štítíci " dnes, hádejte, jaká by byla si většina jeho obyvatel ?

P.S. "sociálně nepřízpusobiví obyvatelé, práce se štítíci" nebyla v době první republiky žádná nadávka, ale běžné označení vyskytující se například v příručkách pro četnictvo.

ABC 3.3.2009 18:32

Kdo na místě tábora v Letech nařídil postavit vepřín?

Dozvíme se už někdy konečně to, kdo ten prasečák v Letech nechal postavit? Proč ten, kdo zhanobil toto místo, o kterém slyšíme už mnoho let, ho nedá do pořádku na své náklady? Nemá v tom třeba prsty jedna státostrana, která zde vše řídila, vedla, za všechny rozhodovala během let ne tak dávno minulých? A že ani nešpitnou!  Proč se jich na to už někdo konečně nezeptá?

Na místě, kde stával tábor za války a umírali zde lidé, je náhle vepřín! O tom přece někdo rozhodl, že tam bude stát! Tak proč zase nyní stát, tedy my všichni, budeme napravovat chyby někoho jiného. A ten, kdo o tom rozhodl, zůstává veřejnosti utajen. Pěkné!

Bobo 3.3.2009 5:11

Re: Romové mají víc rozumu než Kocáb

Blb jak blb, ale rom ne a ne robit.