23.5.2022 | Svátek má Vladimír


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Právo odmítnout léčbu

Frustrace z toho, že pandemie stále ne a ne být za námi, vede mnohé vzdělané, osvícené a pokrokové lidi k přesvědčení, že očkování proti covidu by mělo být povinné. Mýlí se.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Vintr 26.11.2021 1:30

Zase jeden, co zaspal dobu. Tvrzení, že očkovaní nemohou mít těžký průběh nebo umřít, už popřel i sám Anthony Fauci, hlavní propagátor povinného očkování v Americe. Sice to neřekl proto, že by si chtěl nasypat popel na hlavu za své předchozí lži, ale jen proto, aby propagoval další "posilující" dávku, nicméně to jasně a veřejně řekl. Takže vážení zastánci očkování, přestaňte už dokola omílat tu vyčpělou mantru, že očkování chrání před těžkým průběhem a úmrtím a raději se připravte, že to budou do vás píchat opakovaně, v čím dál kratších intervalech.

J. Sedlář 26.11.2021 1:35

Mno. Nenazýval bych tu genovou terapii očkováním.

D. Bouška 26.11.2021 2:22

R^

M. Grundmann 26.11.2021 0:49

Nápor neočkovaných lidí v nemocnicích působí dnes takové škody, že by příslušní lidé všichni přišli o veškerý svůj majetek, kdyby tyto škody měli hradit. Vůbec už nejde jen o nějaké rozumné příplatky, způsobené škody jsou pro tento stát likvidační. Proto mi připadá tato cesta neprůchodná. Stejně tak je politicky neprůchodná cesta tyto neočkované nemocné lidi do nemocnic nepustit a nechat je umřít, i když by se tím celý problém vyřešil.

Povinné očkování je asi to nejrozumnější řešení, jak zabránit obrovským škodám, které tito lidé způsobují.

Jak reagovat na chování lidí, kteří svým osobním chováním vážně ohrožují celou společnost ?

J. Vintr 26.11.2021 1:31

Co kdybyste si ráčil vytáhnout hlavu z pozadí a trochu se rozhlédl po světě?

V. Sember 26.11.2021 1:33

Postavit ke zdi a postřílet. Je to kruté, ale účinné, a týká se to Svědků covidových:-P

J. Sedlář 26.11.2021 1:36

Vy ty Rakouské geny nezapřete. Nejmenoval se váš prastrýc Adolf?

M. Veleba 26.11.2021 4:25

Přečti si kapitolu z mein kampf a jdi spát

R. Langer 26.11.2021 7:30

Zajímavé. Teď jsem potkal hned dva lidi, co se vrátili z nemocnice, a o žádných náporech lidí nic neříkali. Prý všechno naprosto v pohodě? O jaké nemocnici to konkrétně mluvíte? 8-o

V. Novák 26.11.2021 11:27

Byli na JIPce?

Jak se tam dostali? Kdo je tam pustil?

Nemocnice, které omezují neakutní léčbu, jsou podle vás a vašich známých prostě plné lenochů, kteří si udělali dovolenou?

J. Vintr 26.11.2021 15:53

Nemocnice nejsou plné lenochů (ne že by tam žádní nebyli), ale politici jim kvůli předstírání covidové pandémie na jedné straně ztížili podmínky (nesmyslná opatření "proti šření") a na druhou stranu je finančně stimulují, aby nabíraly co nejvíc "covidových" pacientů (mnohem vyšší platby za obsazené lůžko). Vyrobit z "obyčejného" pacienta , pacienta "covidového" je velmi snadné, stačí napsat, že měl pozitivní test. Covidovými pacienty v miulé vlně nemocnice zásobovaly různé sociální ustavy, které tam dkládali "do karantény" lidi, kterým kromě pozitivního testu nic nebylo. Podle některých zdrojů tam v době vrchlící vlny strašlivé pandémie, kdy se podle médií v nemocnicích "bojovalo o holé životy", leželo cca 40% z celkové obsazených lůžek. Jestli se to praktikuje i teď nevím, ale určitě si doktoři nějakou kulišárnu, jak čerpat zvýšenné platby za lůžko, dokázali vymyslet.

S. Ševeček 26.11.2021 8:24

najednou je vám "společnost" dobrá ?

/kdo šíří virus, když neočkovaní nikam nesmějí ?