18.5.2024 | Svátek má Nataša


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
-F 8.4.2009 7:08

morální bahno

Souhlasím s vámi, že většina z nás, kteří jsme vyrostli v morálním bahnu komunismu máme vypěstovou tpleranci ke zlu. Není to tím, že by dřív lidé byli lepší, ale proto, že tu bylo určité morální klima a lidé se styděli veřně obecně uznávaná pravidla porušovat. Já, vy a mnoho jiných, kteří jsme byli vychováni k respektu k druhým lidem nám vadí ta bezbřehá zloba, která je vydávána za normu.Po válce se splečnost nestačila vzpamatovat z morální devastace, kterou zažila  a nastupují komunisté a morálně devastují splečnost ještě hůř než válka. Vydavají lež za pravdu, pravdu za lež a v tomto prostředí chcete, aby čest neutrpěla? Taky věřím tomu, že na Čunka pořádali hon, ale jeho nezkušenost byla snadný terč. Doposud se nepoučil, že na tu ostřílenou smečku nemá.

muf 8.4.2009 7:30

Re: morální bahno

díky Čunkovi a jeho rozhádané KDU-ČSL a díky  "zelenýmu" Bursíkovi  zde vznikne velká koalice či menšinové vlády jedné či druhé strany bez možnosti prosadit cokoliv zásadního..s komunisty se zatím nikdo nechce bavit(i když jejich hlasy nikomu nesmrdí) a KDU  a zelení skončí pod prahem volitelnosti do sněmovny...a všechno to začalo kauzou Čunek(pokud nebudu brát potaz už samotný podivný způsob vzniku trojkoaliční vlády..a ten, kdo bude vydávat Čunka za oběť si lže do vlastní kapsy..

Harry 8.4.2009 11:26

Re: morální bahno

"tu bylo určité morální klima " No asi jste nezazil kupr. padesata leta. Ze by to bylo zrovna obdobim moralniho klimatu? Doba, kdy oblibeny delnicky prezident A.Zapotocky ujistoval obcany, ze nase mena je pevna - v patek, a v pondeli byla mena 1:50ti?......

-F 8.4.2009 7:07

morální bahno

Souhlasím s vámi, že většina z nás, kteří jsme vyrostli v morálním bahnu komunismu máme vypěstovou tpleranci ke zlu. Není to tím, že by dřív lidé byli lepší, ale proto, že tu bylo určité morální klima a lidé se styděli veřně obecně uznávaná pravidla porušovat. Já, vy a mnoho jiných, kteří jsme byli vychováni k respektu k druhým lidem nám vadí ta bezbřehá zloba, která je vydávána za normu.Po válce se splečnost nestačila vzpamatovat z morální devastace, kterou zažila  a nastupují komunisté a morálně devastují splečnost. Vydavají lež za pravdu, pravdu za lež a v tomto prostředí chcete, aby čest neutrpěla? Taky věřím tomu, že na Čunka pořádali hon, ale jeho nezkušenost byla snadný terč. Doposud se nepoučil, že na tu ostřílenou smečku nemá.

Jarda 8.4.2009 12:20

Re: morální bahno

A co by tedy mělo být voličem podporováno - pokračování a prohlubování současné mravní bídy, nebo pokus o něco lepšího? Každý kdo se o to nějak pokusil a nepřízpůsobil se "trendu" byl dehonestován a umlčen. Tady se to podařilo dokonale a ještě budeme tvrdit, že to je jeho neschopností. Možná neschopností se ohnout a přijmout zaběhnutá pravidla, že kdo nekrade, okrádá vlastní rodinu.

muf 8.4.2009 6:09

tak jsem se pro jistotu

podíval do kalendáře abych se přesvědčil, že není 1. dubna! Na to, že je Vám 70 let pane Žůrku, jste neobyčejně mrštný..za takovýhle salta by se nemusel stydět ani  artista v šapito...

Ypsilon 8.4.2009 1:24

To snad ne

"ale především málo rodičů poskytne svým dětem správný názor na současnou společnost"  Pane Žůrku můžete, prosím,  objasnit  jaký názor je ten správný ? Víte, ledacos už přece jen pamatuji a určování toho jaký názor je a jaký není správný jsem už zažil. Docela nerad bych si to znovu zopakoval v jakékoli podobě :-/

Forstmeister 8.4.2009 6:43

Re: To snad ne

Jediný správný názor je ten, jaký má vůdce smečky či tlupy. Jedinec, který tento názor nesdílí, je obvykle exkomunikován, popř. likvidován. Historická i současná realita živočišných "společenstev". Mohu se ale mýlit. 

;-( 8.4.2009 12:44

Ypsilone Re: To snad ne

Pro tebe je jakýkoli názor, hodící se tobě, správný. Napr:"Běž, zabij, vezmi a zmiz". Že jo.

Ypsilon 8.4.2009 17:11

"Smajlíkový" anonyme

 Sejřilo mne a to tak, že silně, bolševické šikanování a nehodlám si nechat vnutit ani šikanu lidoveckou. A kdyby měli prostředky svoje nápady uskutečnit, nestačili bychom se divit, že:-/

Mišák 8.4.2009 0:25

Pane Žůrek,

s vaším názorem na pana Čunka, bohužel, nelze souhlasit. Pokud byl opravdu tak čistý, neměl lhát, měnit výpovědi a měl se obhájit u soudu. Vláda nepadla proto, že z ní pan Čunek zrovna odešel, ona padla také proto, že se ho tak dlouho snažila bránit a odnesla to za něj díky aféře "justiční mafie", vyrobené opozicí (každý klacek se Paroubkovi hodí).

pp 8.4.2009 0:50

Re: Pane Žůrek,

Opravuji na Pane Žůrku, jsem přesvědčen, že pokud panu Čunkovi přiznáme právo říkat o sobě, že je politik, je to dosti benevolentní, ale budiž. Aby se ale vydával za politika čestného, to už je poněkud přehnané. Dnes už mezi politiky moc cti není a mám podezření, že pan Čunek podle není čestný ani jako člověk.

F..A.Kekule 8.4.2009 7:45

Re: Pane Žůrek,

Hle, čestný politik. Sice bere sociální dávky a v bance má miliony (dávky by\ly na bydlení a ne na děti, jak se teď pokouší někteří mlžit). Původ těch milionů je dost záhadný a navíc z nich nikdo nikdy nezaplatil daně, to už je ale promlčeno. Aby si byl jistý, pro sichr skartoval cizí diář, který ho usvědčoval a policie mu ho omylem vydala. Navíc spoustu podivných lobistů se snažila jeho průšvihy zahnat pod koberec a očistit ho od morálního sajrajtu. Ejhle - čestný politik. Pane Žůrku, "kdybys byl mlčel, zůstal bys chytrým, ale žes promluvil, stal jsi se....."

F..A.Kekule 8.4.2009 7:54

Re: Pane Žůrek,

A to jsem ještě zapomenul na jeho podvod s ukradeným - neukradeným občanským průkazem!

ascari 8.4.2009 9:04

Re: Pane Žůrek,

jenže vy si zrovna tak vytrhujete z kontextu jednotlivosti a ještě nepodložené.Ty dávky nebral jako politik.Pokud se týká občanského průkazu, já sám vím, že jsem znal své  číslo OP z paměti a třeba v bance, ve které mě znali osobně jim stačilo, žře jsem jim nadiktoval číslo OP,aniž ho chtěli vidět,zvlášť když jsem peníze ukládal( chtěl bych vidět toho trotla,který by ukládal peníze na můj účet)a pokud se toho vyšetřovní týká, tam bylo tolik podivuhodností od počátku.,Takže nejdříve "justiční mafie" hrála proti Čunkovi,aby pak jiná hrála pro Čunka.Novináři to je na samostatnou kapitolu, půl milionu údajného úplatku,udaného zhrzenou sekretářkou,, po pěti letech,jim vydrželo na dva roky plnit stránky novin. Do nebe volající vyprání peněz Staníkem Grossem, který koupil( na půjčku) akcie od kámoše , aby je sám o 14 později prodal 10x dráž(asi má fakt dobré a ne chamtivé kámoše), nota bene akcie firmy, která je předlužená a dnes bankrotuje, pozornosti ivestigativců nějak uniká.

Abonent 8.4.2009 9:15

Re: Pane Žůrek,

Konečně někdo s rozumným názoremR^

F..A.Kekule 8.4.2009 11:34

Re: Pane Žůrek,

Prosíkm ,vysvětlete mi, jak souvisí to, že si pamatujete číslo vašeho OP s tím, že pan Čunek oznámil ztrátu OP, dostal nový a při finančních transakcích se prokazoval tím údajně ztraceným! Policisté by vám řekli, že takový druhý průkaz, který je evidován jako ztracený se velice hodí, když provádíte finanční transakce, které nejsou úplně čisté. Vždyť průkaz se ztratil a mohl se s ním prokazovat kdokoli, ne?

ascari 8.4.2009 11:44

Re: Pane Žůrek,

kdysi mi ukradli peněženku, nahlásil jsem to a dostal náhradní doklad.Skutečnost 1.na náhradní doklad mi  odmítali na poště cokoliv vydat. Zloděj posléze peněženku s doklady(OP,ŘP) zaslal zpět. Jelikož jsem opravdu nevěděl, jak se mám dostat k své poště, když pošta náhradní doklady neuznává, než jsem obdržel nový, drze jsem užíval ten starý.Pokud se týká banky, tam po vás OP většinou nechtějí, když peníze ukládáte, zvlášť jestli vás znají osobně,což v malém městě není nic divného.Tolik životní realita.Ale vy asi radši čtete noviny.

Abonent 8.4.2009 9:01

Re: Pane Žůrek,

Vážený pane,

s panem Žurkem,na rozdíl od Vás, souhlasím.Vámi popsané pochybnosti byly již mnohokrát vysvětleny a vyvráceny.Ony mediálně vděčné "bomby" o "neoprávněných" sociálních dávkách, prázdných,nebo naopak příliš plných kontech, "falešných" občanek na vlastní jméno(!) apod. byly součástí něčí kampaně na odstranění J.Čunka z politiky.Bohužel většina lidí neznalých prostředí Vsetína této kampani uvěřila. Prečtěte si laskavě pozorně auditní zprávu od frmy KROLL.

Tis 8.4.2009 9:23

Re: Pane Žůrek,

Pane Kekule lžete, Čunek nebral sociální dávky, ale příspěvek na bydlení na, na který měl nárok, nelhal, nevytáčel se, lhali a překrucovali jeho výpovědi novináři. Diář ve kterém si má sekretářka zaznamenává můj pracovní den je můj diář, stejně jako jsou účetní knihy majetkem podniku a ne účetní, která je vede. Držíte se svho vzoru Goeblse: stokrát opakovaná lež se stává pravdou.

Abonent 8.4.2009 10:33

Re: Pane Žůrek,

R^

F..A.Kekule 8.4.2009 10:45

Re: Pane Žůrek,

SSvatá prostoto! Já lžu. Takže Příspěvek na bydlení je sociální dávka! Jetli ji bral jako politik, je lhostejné, je to prostě svinstvo, když má v bance miliony. Sekretářčin diář je sekretářčin a ne Čunkův, sama policie oznámila, že ho dostal omylem. Mohl být snad majetkem mgistrátu, ale to už Čunek dělal jinde.Že nelhal a nevytáčel se je snad sranda,ne? A co ta občanka? Místo tvrzení, že lžu, byste měl spíše uvést nějaký důkaz co jsem napsal lživého a ne jen vaše dojmy!

Pamětník I. 8.4.2009 11:48

Re: Pane Žůrek,

Napsal jste lživě úplně všechno, protože jen opakujete novinářské kydy a nehodláte si přečíst podklady, které zveřejnil jak Čunek tak Schwarzenberg. A že policie bezdůvodně a bez kvalifikovaného příkazu propátrávala veškeré Čunkovy bankovní účty i z doby,kdy ještě v politice nebyl a nenašla nic co by bylo podkladem pro obžalobu, to vám vůbec nevadí. Zrovna tak jako senátoři nevolali k postihu vyšetřující orgány za překročení rozsahu šetření, ke kterému jej s jeho souhlasem vydali, protože se imunity chtěl vzdát dobrovolně. Jen ten Štětina měl pravdu už na samém počátku, kdy tvrdil, že to smrdí už jen proto, že to dostal ten samý státní zástupce, který neoprávněně a protiprávně stíhal Hučína.

Pamětník I. 8.4.2009 11:50

Re: Pane Kekule!

Omlouvám se, to bylo pro Kekuleho!

ascari 8.4.2009 11:55

Re: Pane Žůrek,

1.příspěvek na bydlení je sociální dávka a Čunek ji pobíral, když ještě nebyl ani starostou. To ostatně netvrdila ani ta reportáž, jen se podivovalim,že si tolik naspořil, když bral dávky.2.O té pitomé občance jsem psal výše.3.Diář sektretářky je jen diářem sekretářky, s jejími vlastními poznámkami,jako důkaz nulový. A když už se zabýváte tím, co dělali politici než byli politici, vysvětlete mi jinou záležitost. Jakýsi ekonomický poradce si vydělal miliony, za to , že radil ekonomicky při pořádání jubilejní výstavy v Praze.Ty milony vydělal přesto,že akce skončila stamilionovým propadem.Ten génius se jmenoval Jiří Paroubek, pravda ,příspěvky na bydlení asi nebral.Zato možná vezme Čunka zase do vlády, až ty volby vyhraje. Je v tomhle velmi pružný.

F..A.Kekule 8.4.2009 14:13

Re: Pane Žůrek,

Pokud vím, mluvíme o panu Č. To za prvé. Pokud nebyl diář žádným důkazem, proč ho ničil? A sociální dávky bral, sám to přiznal před kamerou a je jedno, jestli byl starosta, nebo vrátný. Dávky jsou pro nemajetné a úpotřebné! Stále mě tvrdíte, že lžu, ale uvádím jenom ověřená fakta a vy jenom mlžíte, pánové. Že by to bylo tím, že jste ze stejné strany? Nebo snad jiný důvod? 

Pamětník I. 8.4.2009 14:30

Re: Pane Kekule

Ano, je jiný důvod, my totiž na rozdíl od vás umíme číst i relevantní informační zdroje a ne jen názory novinářských šmoků.

F..A.Kekule 8.4.2009 20:57

Re: Pane Kekule

To je ovšem geniální! Kravina!

Alois 8.4.2009 21:30

Re: Pane Kekule

Pane Kekule, vy si fakt myslíte, že to co psaly noviny o kauze Čunek je všechno pravda ?  Dětinské.