17.5.2024 | Svátek má Aneta


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Nemo 8.4.2009 12:49

Re: Důkazy

Prosím nepoužívejte můj zde zavedený nick.

x2u 8.4.2009 16:10

Re: Důkazy

Pan Č. je právě a jen obratný řečník. Jedině díky tomuto nadání se dostal tam, kde byl. Jak vidno, ani v této banánové republice to při trošince smůly nestačí. No, ale kolik z nich,(z těch kecalů), má kliku. Denně to můžem sledovat.

Ypsilon 8.4.2009 17:16

Re: Důkazy

Jestli je zrovna obratný řečník, to nevím, ale v každém případě obratný populista.I když jsem ho měl z těchto důvodů veelmi nerad, jeho soudní stíhání poněkud zatouchalo

zúza 8.4.2009 12:20

poučný...

A hle další ....................:-D:-P;-);-P;-D

Jarda 8.4.2009 12:21

Re: poučný...

Je nás víc, možná byste se divila...

zúza 8.4.2009 12:25

Re: poučný...

To jsem již zažila za totality: ,, Kdo nejde s náma, jde proti nám a běda tomu !!!!!">-

Jarda 8.4.2009 12:33

Re: poučný...

Žádná totalita, ale nedivte se, že je víc lidí, kteří nejsou ochotni skočit na novinářskou vlnu, která tak dobře vynáší, zvlášť když je objednávka, že?

Hanušová Marie 8.4.2009 12:19

odezva na článek pana Žůrka

PaneˇŽůrek,

     Bez výhrad s Vámi souhlasím. Lépe bych to napsat nedovedla. Považuji pan Čunka za výborného člověka, čestného, pracovitého a zodpovědného. Setkáváme se s ohromným množstvím odsudků na jeho adresu. Svědčí to o morální devastaci naší společnosti. Ti lidé se ani nemáhají zjistit si pravý stav věcí a přebírají povrchně to co slyší v okolí.   Hanušová

Caliga 8.4.2009 11:36

Skvělý ironický výsměch,

Tak jsem hodnotil článek po přečtení 1.odstavce. Nicméně autor v dalších odstavcích nedodržel laťku nastavenou příliš vysoko.

Karel 8.4.2009 11:36

Co všechno může čestný politik?

Podivuji se, co všechno se vejde do definice "čestný politik": slib, jak požádá sám o zbavení imunity senátora před vyšetřováním - nějak zapomněl. Vyjádření mísztopředsedy vlády (z Božího dopuštění) že o problémy občanů má zájem až tehdy, kdy začnou pálit ohně na náměstí - kdy občanům dal jasně najevo, jak o ně stojí. Zničení diáře o kterém celou dobu tvrdí, že dokazuje jeho křišťálovou nevinu? A jeho nadutost papaláše okresního formátu....

Přizním se, že mne uráží, že takovéhoto "čestného politika" mám spolufinancovat ze svých daní.

A táži se: k čemu je mi politik, o kterém se v médiích dočítám dlouhé měsíce jen kdy  se má dostavit na výslech, kdy se dostavil na výslech a kdy se naopak nedostavil na výslech?

Tolik cti - a ani se nemusíme zabývat kauzou "půl mega".

zúza 8.4.2009 10:24

poučný jiří čunek

Jsem úplně dojatá nad tímto článkem. Já se snad rozpláču nad čestností a tím, že je vlastně Čunek obětní beránek. búúúúúúúúúúúúúúúú;-D

Abonent 8.4.2009 11:06

Re: poučný jiří čunek

 ...závěrečné citoslovce  potvrzuje  Vaší příbuznost s tvorem jej vydávajícím...

zúza 8.4.2009 12:01

Re: poučný jiří čunek

(Y)Ty chudáčku jeden, to je pláč jestli jsi to nepochopil , jakože nepochopil. Zase jeden jeho řiťolezec.;-D;-D

Jarda 8.4.2009 12:11

Re: poučný jiří čunek

Hle - další důkaz vaší úrovně, zůzo

;-( 8.4.2009 12:51

Re: poučný jiří čunek

Že by piča plakala, o tom jsem ještě neslyšel. Ale něco ronit má. Říkejme tomu slzy.

Mstitel 8.4.2009 15:17

Re: poučný jiří čunek

Vaše výroky jsou hodné opravdu přiblblého primitiva. Takový člověk jako vy a vaše výroky to svědčí o vaší úrovni. :-D;-P:-D:-DRv

Liberta 8.4.2009 23:27

Re: poučný jiří čunek

Prozradilo Vás IP, zúzo...;-)

mstitel 9.4.2009 12:06

Re: poučný jiří čunek

To mě nevadí.V:-D8-o

ascari 8.4.2009 13:23

Re: poučný jiří čunek

jen klid, on to pochopil, nicméně vy svou reakcí jste potvrdila, že ač vtipkoval,pravdu hovořil.:-)

Hukan 8.4.2009 10:19

Cunek je mizera

a ne cestny clovek. Na vysluni ho vyneslo az vystehovani romu z domu k demolici. Krestanstvi vyuziva KDU pouze k mentorovani a svatouskovani, ale nikdo z nich se jako krestan skutecne nechova. Pouze by chteli aby se tak chovali vsichni ti ostatni, plebs.

Jenze brani milionovych uplatku je v obecnich zastupitelstvech jiz takovou nepsanou normou, proto takovy halas ze to NAJEDNOU u NEKOHO vadi. Meli by je vypraskat vsechny, krestany komunisty pseudokomunisty i ekologisty. Je to pakaz kterou zajima pouze vlastni prospech a prospech zajmovych skupin na ne navazanych. At uz je to katolicka cirkev nebo jihoceske matky.

x2u 8.4.2009 16:13

Re: Cunek je mizera

Zapomněl jste - odsáky, česany, zelený...

ivan 8.4.2009 9:41

Tak vida!

Pan Čunek je svatý muž. To by mu měl ten mládenec z Hitlerjugend zařídit alespoň blahořečení.

Q 9.4.2009 13:41

Re: Tak vida!

R^ Amen.

Jana 8.4.2009 9:27

poučný Jiří Čunek

Nejsem soudce, pana Čunka neznám, nic o něm nevím. Ale vím, že pokud je politik a soudný člověk, měl sám a daleko dříve rezignovat na všechny funkce a položit tuto oběť na oltář, aby zachránil svou stranu, a tvář české politiky. A přitom nic neříkám o jeho vině či nevině.

JaS 8.4.2009 12:43

Re: poučný Jiří Čunek

Problém byl v tom, že celou akci spustili Paroubkovci právě proto, aby Čunka přiměli k rezignaci a ne proto, že by něco špatného provedl. Pokud by na takové svinstvo reagoval rezignací, tak by tím vlastně Paroubek prokázal, že ovládá politickou scénu i když není ve vládě. To je hodně špatná situace a těžko na ni reagovat.

babka 8.4.2009 9:00

ˇO Bože

Ten pan učitel je asi už silně sklerotický a bez paměti. 8-o

Vládínek Smolík 8.4.2009 8:48

Je mi jen o sedm let méně

a tak ne zcela rád přiznávám, stáří nemá patent na moudrost.

věra 8.4.2009 12:34

Re: Je mi jen o deset let více

A zírám,doufám že jsem dobrého rozumu ,že ve stáří to není,protože když jsem četla statečný senátor Stětina (jen ty háčky neumím( tak se o mě pokoušel infarkt.Chudák pan učitel ten musel učit věci.Je mi fuk co píše o Cunkovi ,ctím nevinu,jsem ateistka ,Ale celý ten článek  vypovídá o tom že nic neprožil za komoušů a ani nyní neví která bije.Měla jsem se lépe ale nikdy bych nechtěla a by mi tu znovu vládli komouši a lidovci zelení už vůbec.Nemá stáří patent na rozum jen žije s dobou a ta pro vás mladé zrovna nezáří  jistotou.Pane učiteli pište snad do katolických novin aby jste nás staré nerozhodil zdravotně.Všem hezký den:-D

ranbow 8.4.2009 8:48

statistika dokáže zázraky

No vidíte co se dá statisticky (a tím pádem vědecky) dokázat - vláda ve které je pan Čunek, nepadne, zatímco hned jak byl odejít (teda hned ne, až po 3 měsících), vláda zákonitě padla. Tak doufám, že si na to vzpomenou i nově zvolení poslanci po podzimních volbách, a pro pana Čunka pošlou poselstvo, pokud by nějakým záhadným způsobem nebyl zvolen...

kritik 8.4.2009 7:56

Mladí lidé dnes u nás se špatně orientují v naší současné společnosti.

říká autor, myslím, že to platí i na některé starší lidi.