20.5.2024 | Svátek má Zbyšek


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Ds 26.2.2008 10:25

Re: Paradox

nevím,kdo měl ten bolševický lampasák být.budu rád když mi to řeknete.Dík

Starý J. 26.2.2008 11:22

Re: Paradox

Snad měl se stát lampasákem z vůle rodičů. Nestal, prosadil si svoje. Takových, co chtěli vytudovat zdarma a navíc pobírat tučné stipendium, bylo mnoho a s bolševismem měli společného méně, než máte, podle Všich příspěvků, Vy.

Navíc byly i obory, jako byly letecké motory, které vystudovat bylo možné jen na vojenských školách. A ti studenti potom odcházeli do civilních fabrik.

Je vidět, že o minulosti v tomto směru, víte prd!

MUF 26.2.2008 17:01

Re: Re: Paradox

.... jenom pro doplnění, pan předseda vlády studoval pouze voéjenské gymnázium a poté civilní vysokou školu. To znamená, že za to, že opustil vojenský směr a nepokračoval na vojenské vysoké škole, musel zaplatit náklady na studium, které činilo 20.000,-- Kčs / 5.000,-- Kčs za rok.  Také jsem studoval vojenské gymnázium, sice v Praze a také nepokračoval na vojenské vysoké škole a také zaplatil. Takže o tom něco vím.

... prostě žádné tučné stipendium.

Bohata 26.2.2008 23:15

Re: Re: Re: Paradox

Ale pan profesor Vševěd byl "Slušný komlampasák",taky skládal přísahu,ktrerá je doposud platná.

Žádám jeho odvolání a já se sám odvolávám z  přísahy v roce 1958,kterou jsem složil pod nátlakem.

David 26.2.2008 2:35

RE: Sovětský svaz bude se demokratisovati .... aneb poučení pro dnešek

Nějak mně to zní podobně, jako že se dočkáme demokratického chování muslimů, specielně pak  politiků vzešlých z UCK, ž e se dočkáme že zevnitř mnohasetmilionové masy muslimů vzejde odmítnutí islamistů a vůbec odmítnutí konzevativního výkladu  a praktikování islámu.

Tehdejší omyl stál Československo pár tisíc mrtvých, svět pár desítek milionů mrtvých. V Československu miliony zničených lidských osudů, na světě stovky milionů až miliardy zničených lidských osudů. Kolik zaplatíme za tu naivitu, s kterou se politicky korektně stavíme k současným ambicím a chování muslimů ? :-/

honzak 26.2.2008 7:31

Re: RE: Sovětský svaz bude se demokratisovati .... aneb poučení pro dnešek

jen bych upřesnil, že politickou korektnost praktikují naši volení i nevolení zástupci, protože to je v módě. Nějaké budoucnost  ty blbýsky nezajímají, těm jde o aktuální koryto!

Jura Jurax 26.2.2008 15:02

Re: Re: RE: Sovětský svaz bude se demokratisovati .... aneb poučení pro dnešek

R^R^R^

Jakub S. 26.2.2008 0:19

Velice jsem si pošmákl, krásně, čtivě a správně zaujatě napsáno.

Alex 26.2.2008 17:18

Re: Velice jsem si pošmákl, krásně, čtivě a správně zaujatě napsáno.

jen podepisuji