22.5.2024 | Svátek má Emil


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kejkrt 21.8.2010 12:09

Re: Přesně tak.

Soused měl takového malého protivného psa, který otravně štěkal pod vraty.

A když se v těch vratech otevřely dveře, zalezl hluboko do boudy nebo se přilísal a návštěvě "obskočil" nohavici, včetně ejakulace.

Proč jen jsem si na něj teď, v diskuzi o schodech metra, vzpomněl?

V. Pavel 21.8.2010 12:34

Re: Přesně tak.

Kejkrte! To je jednoduché! Protože máte primitivní hloupé asociace! Chytřejší člověk by si určitě vybavil něco relevantnějšího.

I. Krahula 21.8.2010 7:41

Souhlas.

Pane Matějka kéž by

váš názor vstoupil do veřejného povědomí.

V. Pavel 21.8.2010 9:34

Re: Souhlas.

Krahulo! Kéž by do obecného povědomí výrobců dopravních prostředků a zařízení, stavitelů a provozovatelů veřejných objektů, vstoupily i názory o potřebě technických inovací a technického pokroku v oblasti zvyšování bezpečnosti a ochrany zdraví!

J. Němec 21.8.2010 7:24

Oddechl jsem si

Už jsem čekal další článek na téma - Bezpečnostní pomůcky používají jen levičáci.

Článek je pravdivý, ale s těmi eskalátory je to trochu jinak. Tak velká mezera se tam neudělá jen tak. Takový eskalátor musí být neservisovaný, nebo špatně smontovaný po opravě, či servisu. Já osobně tedy jsem proti bohapustému měnění eskalátorů, pokud tyto vyhovují nějakým normám a jsou bezpečné. Obávám se, že desítky let staré eskalátory už čistě z pohledu technického, mají být dávno vyměněné za modernější.

J. Novak 21.8.2010 2:16

Pravda

Jenom hlupak totiz necha dite behat po eskalatoru bez dozoru. Nase dcera po nich jezdila celou dobu, vzdycky jsme si ji ohlidali, aby stala tam, kde ma a pomohli ji z eskalatoru vystoupit. Dneska si ale rodice mysli, ze dozoru a vychovy neni treba...

T. Pansky 21.8.2010 1:20

Pane Matejko, jste jeden z mala tady na Psu, kteri stoji za to cist. Delate sve strane velmi dobrou ...

...  propagaci.  Doufam, ze i ostatni ve vasi strane jsou podobneho razeni.  Jako volic se u vasi strany urcite zastavim a mozna i volicsky listek u vas utratim.  Dekuji za vase nazory.  S pozdravem.  top0625top@hotmail.com