28.11.2023 | Svátek má René


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Množírna štěňat, množírna dětí

Nedávno probleskla médii poměrně okrajová a v zásadě mainstreamově podaná zprávička. Zpěvák Ricky Martin (47) se stal trojnásobným otcem, po dřívějších chlapeckých dvojčatech se mu nyní narodila holčička. Potud žádná zajímavost.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Kovaříček 7.1.2019 0:56

Souhlas s autorkou

Fenoménem moderní doby, tedy v tzv. západní společnosti, je právo na cokoliv jedince, který ovšem na práva jiných kašle. Obyčejný projev sobectví. Vždyť těch "diskriminací" jest nepřeberně. Třeba slepcům je upíráno právo získat pilotní licenci, koktaví jedinci nemohou získat povolání rozhlasového hlasatele atd. Co s tím budou lidumilové dělat?

Té ženě, co dítě odnosí, se nelze divit, za peníze někteří lidé udělají ledacos, třeba vám uškrtí babičku aby se dalo rychleji dědit. Problémem jest lékařská profese, která to vyrábění dětí umožňuje. Mnoho lékařů pro peníze ztratilo pojem profesionální etiky. A to má dopad na nás všechny.

M. Jandáková 7.1.2019 1:04

Re: Souhlas s autorkou

Ano. "Právo na člověka!" Právo na člověka odlišťuje člověka.

Umělé oplodnění je v případě heterosexuálního páru vyřešením zdravotního handycapu. V případě dvou mužů by mělo být "právo na dítě" podmíněno povinností realizovat jej v zájmu VZÁJEMNÉ pomoci, tedy v rámci adopci rodiči opuštěného dítěte.

M. Jandáková 7.1.2019 1:04

Re: Souhlas s autorkou

...odlidšťuje člověka