Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

SPOLEČNOST: Množírna štěňat, množírna dětí

Nedávno probleskla médii poměrně okrajová a v zásadě mainstreamově podaná zprávička. Zpěvák Ricky Martin (47) se stal trojnásobným otcem, po dřívějších chlapeckých dvojčatech se mu nyní narodila holčička. Potud žádná zajímavost.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JV

7. 1. 2019 9:19
V manželství se "něco nepovede"?

Ne, je to jen nezodpovědnost jednoho, nebo obou partnerů. Dnes neexistují vynucené sňatky a lidé mají většinou dost času poznat svého partnera ze všech stránek dřív, než se rozhodnou zplodit dítě. Připravit dítě o rodinu není nic jiného než sobectví. Bohužel dnes velmi běžné.

0 0
možnosti
PK

P. Kubáč

7. 1. 2019 9:09
Dva showbyznysoví hmosexuálové koupili dítě

To samo o sobě je prakticky 100% poukázka na to, že z tohoto dítěte nic nebude a tím se matička příroda přirozeně vyrovná s patologickou situací.

Myslím že nemá smysl kritizovat takové situace. Smysl má mít dostatek dětí z normálních poměrů aby byla západní civilizace měla náhradu za výpadky dětiček jako v článku.

0 0
možnosti
OS

7. 1. 2019 8:56
palec nahoru

Díky za Váš text. Pamatuji si dobu, kdy homosexualita byla ještě trestná. Je dobré, že dnes mohou se lidé veřejně přihlásit k odlišnosti, ale nemělo by se to přehánět. V mém životě jsem se potkal s mnoha těmito osobnostmi a mám několik i takových přátel. Vadí mě jen jedna věc, že nastává doba, kdy se již požadavky těchto lidí přehánějí. Příkladem je "manželství", kde si nemohou najít jiné pojmenování svého vztahu i třeba za stejného znění zákona jako je dáváno manželství. Manželství je historicky pojmenování svazku mezi mužem a ženou.

0 0
možnosti
KJ

7. 1. 2019 8:52
Odporné.

A budoucího dospělého se nikdo na nic neptal... Dzp.

0 0
možnosti
PK

7. 1. 2019 8:28
Množírna dětí

Co je to ten GAY? Není to totéž, co jsme my, starší, znávali pod označením HOMOSEXUAL?

A jinak, fuj... Děti se mají RODIT RODIČŮM. Rodit někomu jinému - proč?

0 0
možnosti
RL

7. 1. 2019 9:26
Re: Množírna dětí

Protože peníze nesmrdí...

0 0
možnosti
JF

7. 1. 2019 7:37
Tento problém-neproblém byl vytvořen dekadentním vývojem

Tento problém-neproblém byl vytvořen dekadentním vývojem Západu, kde levicové síly se rozhodly naši civilizaci rozložit a její dobré a solidní základy rozvrátit. Mají k tomu více nástrojů - jeden z nejzáludnějších a nejnebezpečnějších je ZBOŽŠTĚNÍ MENŠIN - a to menšin všeho druhu. Tedy dát více práv, ale POZOR - bez povinností mnoha - a stále přibývajícím menšinám - tedy gayům, lesbám, transexuálům a dalším pohlavím, které prý existují. Dříve jsme měli za to, že na naší planetě žijí jen muži a ženy... Tento nebezpečný vývoj naší civilizace vede i k protěžování neschopných na úkor schopných, zločinců na úkor poškozených, upřednostňování na základě rasy, genderu, víry atd. To není správná cesta a naši potomci to nebudou mít snadné tu " vykolejenou civilizaci " vrátit k rozumu a přirozenosti..

0 0
možnosti
JA

7. 1. 2019 8:12
Re: Tento problém-neproblém byl vytvořen dekadentním vývojem

Jednu povinnost či zodpovědnost mají - ctít a chválit Systém, který jim ona práva poskytuje.

Nic není doopravdy zadarmo.

0 0
možnosti
JA

7. 1. 2019 6:49
No jo...

Spolu s autorkou bych vyjádřil své "ne" tomu, aby byl tento přístup nějakým oficiálním trendem, podporovaným státem.

Jinak formulováno, co autorka také píše: ve světě s dostupnými prostředky, běžně ovlivňujícími lidi a zacházejícím s nimi jako se zbožím, což šoubyznys třeba je, se prostě budou jevy obchodu s lidmi vyskytovat. Legálně či nelegálně.

Děti se v principu rodí způsobem, sociálním idealistům se podvědomě jevícím jako nespravedlivý. Rodí se bezbranné, neschopné samostatného přežití. Rodí se individuálním lidem s vrozenou tendencí ke kapitalismu. Ve všech kulturách je dítě do jisté míry objekt, na který si různé skupiny činí nárok, jemuž se to dítě nemá (zpočátku) jak vzepřít. Náboženství, státní doktrína, nebo rodiče samotní, různé instituce.

Je to podstata světa, že se rodíme se svobodným duchem do nesvobodné pozice a v rámci dospívání se učíme svou svobodu definovat a hájit.

Takže státní podpoře ne, jinak ale případ ční jen díky mediální snadnosti (jde o celebrity a kontroverzní téma), dějí se horší věci.

0 0
možnosti
PB

7. 1. 2019 5:34
Naprostý souhlas

Náhradní mateřství a také umělé oplodnění byly původně léčebné metody - sloužily k překonání neplodnosti nebo neschopnosti absolvovat ze zdravotních důvodů těhotenství (například žena po transplantaci). Jejich využití k výrobě dětí gayů a leseb pokládám za zneužití medicíny.

Ještě bych doplnila, že dítě, které porodí náhradní matka, má matky dvě: genetickou matku - dárkyni vajíčka a biologickou matku - to je ta, která uměle oplodněné vajíčko odnosí a porodí. Tím se obě zúčastněné ženy mohou vyhnout pocitu, že prodaly vlastní dítě...

0 0
možnosti
JA

7. 1. 2019 8:29
Re: Naprostý souhlas

Jen otázka definice nemoci.

Metoda byla, jako ve skutečnosti všechno v lidském světě, vyvinuta především proto, aby byla používána a využívána. Je podle mě absurdní divit se, že bude používána i kontroverzním způsobem. Každá technologie je. A žádné tabu nevydrží věčně.

0 0
možnosti
MJ

M. Jandáková

7. 1. 2019 0:59
.

"Znemožnili mu poznat jeho vlastní matku. Z toho dítěte se tak vlastně stalo zboží."

.

Stal se z něj OBJEKT, jemuž nenáleží právo vědět, kdo jej přivedl na svět. Tím spíše bude o to právo usilovat.

0 0
možnosti
JK

7. 1. 2019 15:58
Přesně ! Zboží ! Fuj, dekadence, degenerace !

0 0
možnosti
JK

7. 1. 2019 0:56
Souhlas s autorkou

Fenoménem moderní doby, tedy v tzv. západní společnosti, je právo na cokoliv jedince, který ovšem na práva jiných kašle. Obyčejný projev sobectví. Vždyť těch "diskriminací" jest nepřeberně. Třeba slepcům je upíráno právo získat pilotní licenci, koktaví jedinci nemohou získat povolání rozhlasového hlasatele atd. Co s tím budou lidumilové dělat?

Té ženě, co dítě odnosí, se nelze divit, za peníze někteří lidé udělají ledacos, třeba vám uškrtí babičku aby se dalo rychleji dědit. Problémem jest lékařská profese, která to vyrábění dětí umožňuje. Mnoho lékařů pro peníze ztratilo pojem profesionální etiky. A to má dopad na nás všechny.

0 0
možnosti
MJ

M. Jandáková

7. 1. 2019 1:04
Re: Souhlas s autorkou

Ano. "Právo na člověka!" Právo na člověka odlišťuje člověka.

Umělé oplodnění je v případě heterosexuálního páru vyřešením zdravotního handycapu. V případě dvou mužů by mělo být "právo na dítě" podmíněno povinností realizovat jej v zájmu VZÁJEMNÉ pomoci, tedy v rámci adopci rodiči opuštěného dítěte.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz