4.12.2021 | Svátek má Barbora


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Štváč 20.2.2008 11:52

Kdo ?

No přece velkej kamarád prezidenta Klause.

Nemous 20.2.2008 11:42

Ale houbeles....

Já ten pořad viděl. Přiznám, že se mi docela líbil. Co se mi nelíbí je příspěvek páně Pacnera. Státem vlastněná televize je organizace, která má sice předně za úkol zjišťovat fakta, která bude nezaujatě prezentovat veřejnosti. Televize ale vyrábí i pořady zábavné. U nich je jasné, že autor může mít jakousi licenci a nadhled - který pan Kraus má a prokázal je i v komentované diskusi. Jestliže není schopen pan Pacner pochopit ani tak zásadní věc, pak to je opravdu zlé.

Já se hluboce skláním nad znalostmi pana Pacnera z oblasti raketové techniky a kosmonautiky. Ale bohužel myslím, že jeho politologický přehled se rovná skoro nule.

Psí vrah Čumil 20.2.2008 13:29

Re: Ale houbeles....

Hm - státem vlastněná televize - a která že to je?

Jinak souhlas.

www racek 20.2.2008 11:42

no, tedy nevím

proč jsou bojovníci za demogracyjy a svobodu slova tak pohopršeni. furt lepší zajímavej inteligentní f'ocher než pár vyčichlejch zpěvače, cemicky nadupanejch sportovců a modelek z křivekma nohama, jejihž hlava většinou neodpovídá vzhledu.

takový lidi jako tigrid (bejvalej agent) nebo adamec měli vždy co říci k nešku i včerejšku. nevadil by mi ani mašín. naproti tomu jakeš nebo minařík by byla asi trapárna. nejsou a nebyli na výši.

víte, tohle už je historie. a tu musíme poznávat. a ne cenzurovat koho si má průměrnej bavič pozvat po 22 hodine do svýho pořadu. nebo si myslíte, že to druhé poškodí? tak to jste poškozeni sami.

VLK 20.2.2008 12:33

Re: no, tedy nevím

No, to se mi snad ještě nestalo, abych souhlasil s rackem. S jinými levičáky jo, ale s ním ještě asi ne.

Ale přeci jenom. Myslím, že Kraus mohl být přeci jenom trochu míň servilní.

A hlavně. Docela chápu, proč jsou bojovníci za demokracii pohoršeni. Mají na to právo. A mají právo si stěžovat. Třeba i do parlamentu. Neboť jen tím se vytvoří veřejné mínění, tím, že někteří lidé budou klást otázky, zda to, co se stalo, bylo správné či ne, a tím, že se nad danými otázkami bude diskutovat.

Svůj názor jsem napsal už včera - bylo to na hranici, ale v Krausově pořadu se to ještě snese. Něco jiného by bylo, kdyby byl v Krásných ztrátách či Na plovárně. Zato toho Mašína bych uvítal. V kterémkoli z těch tří pořadů, ale nejraději v tom seriálu, co se dává vždy 28. října večer.

www racek 20.2.2008 16:25

Re: Re: no, tedy nevím

VLKu, já fakt nejsem levičák, ale někdo mi to přišil a já se toho zbavit nemohu :-D... já jsem vobyčejnej rasista, xenofob a konzerva až na půdu. ale ve věcech názorů jsem liberál. až na půdu.

ale asi byste se  divil, kolikrát se shodneme.:-D

mašíny jsem slyšel už alespoň 5x. je to už taky historie, ale zajímavá. Škoda tigrida, to bejval moudrej člověk. a hodně vzdělanej.

xxx Kubeš 20.2.2008 10:07

S autorem

souhlasím, kromě toho mám dojem, že ČT zůstává státem (lidmi) dobře placený komunistický moloch.

milan007 20.2.2008 10:03

vyměmím

Vyměním právo na informace od ČT za právo neplatit koncesionářské poplatky :-)

xtl 20.2.2008 8:44

Právo na informace

Pan Pacner se svým příspěvkem snaží jaksi dokazovat, že všichni mají právo na úplné informace, ale někteří toto právo mají větší, v případě českých televizních koncesionářů naopak menší. Osobní svědectví člověka, s jehož názory nemusím nutně souhlasit, je vždy příspěvkem k poznání okolností, které by současní ideologové chtěli utajovat. Kromě toho mám dojem, že datum diskutovaného Krausova pořadu bylo 15. června 2007, nikoliv 15. června 2006.

Antonín Hrbek 20.2.2008 8:34

Pane Pacnere

situace v roce 1989 byla tak trochu složitější. Bylo by skutečně dobré pojednat o úloze KSČ, KGB a ministerstva vnitra na "převratu" v listopadu tohoto roku, o úloze pánů Hegenbarta a Lorence, o likvidaci svazků STB řady současných prominentů atd.

Pan Köcher je v těchto souvislostech zcela nepatrná figurka, kterou je zbytečné se přílůiš zabývat. Prostě - neměl byste se dívat na věci špionážně deformovaným pohledem.

Mejla 20.2.2008 8:25

Úlohou ČT je legalizovat zločiny komunismu a propagovat nositele komunistických idejí.

Pod vedením komunisty Janečka a milicionáře Lamberta jim zdatně sekundují i rudé odbory vedené Komrskem a jeho tlupou v čele s usvědčenou zlodějkou Fridrichovou.

Lubajs 20.2.2008 10:15

Re: Úlohou ČT je legalizovat zločiny komunismu a propagovat nositele komunistických idejí.

A nadšený propagátor sovětské kosmonautiky Pacner Vám nevadí?

zelezna kosile. 20.2.2008 8:22

pluralita nazoru

Pacner je relikt totality - v otevrene spolecnosti ma obcan pristup ke vsem informacim a dela si nazor sam. Opravdu se o obcany pacner bat nemusi, ze bez jeho bdelosti a ostrazitosti zabloudi. U nej proste plati zvyk je zelezna kosile - byl k tomu tak vychovan a delal to tak v padesatych. sedesatych. sedmdesatych, osmdeasatych letech. Nadto, kocher je stokrat zajimavejsi persona nez nejaka nablbla modelka ci miska.

M. Zima 20.2.2008 8:12

Pane Pacner,

Listopadový převrat připravovala StB a KGB, ty je skutečně těžké považovat za "zásadní odpůrce režimu", V Prognostickém ústavu patřícím k vědeckotechnické rozvědce StB si pěstovali loutky, které ten puč proti komunistickým senilům udrželi ve správných kolejích do dnes. Není důvod v tomto bodě Koecherovi nevěřit.

VLADIMÍR 20.2.2008 7:36

Autore, asi by jste

měl především vědět, že moderátor neovlivňuje výběr účinkujících, viníky hledejte v ČT a Krausovi se laskavě za svou chybu omluvte.

jirka.s. 20.2.2008 10:17

Re: Autore, asi by jste

Soudruhu Iljiči! Asi by jste už měl konečně vědět, že se píše byste, především, když chcete kohokoliv jiného poučovat! ;-D

VLADIMÍR 20.2.2008 12:29

Re: Re: Autore, asi by jste

jirko.s, pardon vy dochvilko, hlavně se musíte dívat na obsah, normálně píši wurde sich :-D

VLK 20.2.2008 12:44

Re: Re: Re: Autore, asi by jste

Což je opět blbě vyčasováno. Byste je 2. os. mn. č. a tenhle tvar tam nedostanete ani tykáním ani onikáním.

jirka.s. 20.2.2008 17:10

Re: Re: Re: Autore, asi by jste

Abych pravdu řekl, mně je srdečně jedno, jestli ze sebe, Iljiči, děláš blbce, jenom mi právě v kontextu s tvým poučováním druhých to přišlo k smíchu! To je asi tak všechno! ;-D

VLADIMÍR 20.2.2008 17:49

Re: Re: Re: Re: Autore, asi by jste

snaž se rozlišovat s tvojí nevídanou chytrostí, konstatováni nebo poučování, pak to vytváření blbců by se nějak obracelo na tvoji stranu.

BuBu 20.2.2008 7:11

Jenom Sajrajt si může do pořadu . . .

. . . pozvat Sajrajta - nota bene takového, který měl dávno viset !

Toto vše pouze potvrzuje fakt, že skupina Pravdoláskovních rebelů, která stála v popředí rebelie a anarchie v ČT, že je to pouze pravdoláskovní Hnus !!! Za naše peníze - pro peníze své : Kraus, Holubová, Svěrák a další celebrity (tedy výkvět největšího Šmejdu země)  . . . který se nyní na nás šklebí ze svých televizních pořadů a vysmívá se - jací jsme to ale kreténi . . . jak parádně jsme jim naletěli ! ;-ORv

ne dr.Poklop 20.2.2008 7:16

Re: Jenom Sajrajt si může do pořadu . . .

Ne!Pozve tam Zaňákovou.

lordpavka 20.2.2008 10:40

Re: Re: Jenom Sajrajt si může do pořadu . . .

;-DTa by tam k tomu arogantnímu pitomci Krausovi ani nešla!!!;-D

Koloděj 20.2.2008 9:48

Re: Jenom Sajrajt si může do pořadu . . .

ČT není veřejnoprávní instituce , je to hlasná trouba prvadoláskových nepolitických  samozvaných politiků, kteří za naše peníze lobuji za svoje zájmy. Pod rouškou morálních žvástů z nás chtějí dělat malé děcka, kterým by chtěli říkat jak máme žít. Kde vyhrabali těsně před volbou prezidenta tu Šiklovou. Všechny ty překvašené Havlovy celebrity dostavají prostor pro své idealistické žvanění, které jim přináši prachy a vliv. Co na to Rada pro veřejnoprávní ťelevizi.   

Jardys 20.2.2008 18:36

Re: Re: Jenom Sajrajt si může do pořadu . . .

   Souhlas. Pan Kraus si před lety vystávkoval takovou možnost blábolit "duchaplně a vtipně" do veřejnoprávní televize.  S paní Bubílkovou by se mohl ideologicky spojit, ale když jim jde oběma hlavně o ty prachy a museli by se dělit, podle toho, kdo vymyslel větší krávoviny...Ta role ve filmu se Saxanou rozhodně odpovídala a odpovídá jeho naturelu.

 

Dr.X.Crement 20.2.2008 16:35

Re: Jenom Sajrajt si může do pořadu . . .

Já jsem nikomu nenaletěl,věděl jsem od začátku,že se jedná o podvod.................ale nic jsem stejně nezmohl,média byla na straně Krause a odborů ČT.Kdo byl proti,ten si na ČT nešktrne,mafie vládne pevnou rukou. 

Magor Milda 20.2.2008 7:05

Hadí hnízdo prognosťák, plný silných ego.

Je důležité, občas to prostředí, kde nám vyrostl pan president trochu popsat veřejnosti. Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá.

zalozak 20.2.2008 6:49

Ovsem obcas se autorovi podari vyhledat opravdovou perlu..

Byl vypracován a uskutečněn plán založený na určité charakterové vlastnosti Köchera, kterou zjistili psychologové CIA – na jeho obrovském egu,“ napsal 23. února 1992 deník Washington Times. „Plán se pozoruhodně zdařil a Köcher okamžitě prozradil, že pracoval pro československou výzvědnou službu i pro KGB.“ Během dvou hodin popsal svůj výcvik a úkoly. Agenti FBI byli překvapeni, jak rychle se přiznal. Ale přetáhnout ho na svou stranu se jim nepodařilo. A jeho přiznání na sestavení obžaloby zase nestačilo.

Uvedomuje si autor co vubec napsal??  Tohle dosvedcuje ze KK si s nimi ve skutecnosti doslova vytrel zadek. At uz jeho motivy byly jakekoliv, rekl jim prave to co nestacilo na uspesne vydirani (lidove se tomu rika pretahovani) a soucasne to bylo bezcenne jako soudni dukaz. Fakt ze ani jeho zena jim lano nehodila take cosi rika...

Byl vypracován a uskutečněn plán založený na určité charakterové vlastnosti Köchera, kterou zjistili psychologové CIA – na jeho obrovském egu,“ napsal 23. února 1992 deník Washington Times. „Plán se pozoruhodně zdařil a Köcher okamžitě prozradil, že pracoval pro československou výzvědnou službu i pro KGB.“ Během dvou hodin popsal svůj výcvik a úkoly. Agenti FBI byli překvapeni, jak rychle se přiznal. Ale přetáhnout ho na svou stranu se jim nepodařilo. A jeho přiznání na sestavení obžaloby zase nestačilo.

Uvedomuje si autor co vubec napsal??  Tohle dosvedcuje ze KK si s nimi ve skutecnosti doslova vytrel zadek. At uz jeho motivy byly jakekoliv, rekl jim prave to co nestacilo na uspesne vydirani (lidove se tomu rika pretahovani) a soucasne to bylo bezcenne jako soudni dukaz. Fakt ze ani jeho zena jim lano nehodila take cosi rika...

Dr.X.Crement 20.2.2008 6:01

Kdy se ČT omluví Jiřímu Hodačovi?

Problém není v jedniném pořadu a v Janu Krausovi,ale celá ČT je nedůvěryhodná instituce,která pořádá novodobé hilnesiády na nepohodlné lidi.Ať si ji Kraus a jeho partička platí sám,proč musíme za ten hnůj platit výpalné.To je oč tu běží.

Hilsner 20.2.2008 10:42

Re: Kdy se ČT omluví Jiřímu Hodačovi?

Excremente, mohl byste osvětlit nevzdělanému Židovi, co je to ta hilnesiáda?