17.5.2024 | Svátek má Aneta


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Vlah 5.4.2006 14:07

Havel-zednář

se chová jako správný zednář. Do otevřeného střetu nejde. S¨ranu také nezaloží, aby mohl jít s kůží na trh. Jenom tahat za nitky a v salonech s bratry zednáři mudrovat. Dosazovat svoje exponenty do různýxch stran a pomocí nich narušovat tyto strany zevnitř. Klasický zednář Havel. Jeho předci něco vybudovali a on to jenom dokázal rozprcat.
Kajan 5.4.2006 14:05

František Čech je zapšklý kverulantský blázen ! Dzp.

Kajan 5.4.2006 14:02

Václav Havel se zbláznil nebo jsem já takový pitomec, že jsem ho neprokoukl dříve. Bude to za b. Dzp.

franta 5.4.2006 14:05

Re: Václav Havel se zbláznil nebo jsem já takový pitomec, že jsem ho neprokoukl dříve. Bude to za b. Dzp.

Proti možnosti ad b) se nedá nic namítat. Ale nic si z toho nedělejte, já jsem taky kdysi volil Klause.
Xaver X.X. 5.4.2006 16:44

Re: Re: Václav Havel se zbláznil nebo jsem já takový pitomec, že jsem ho neprokoukl dříve. Bude to za b. Dzp.

Lada 5.4.2006 13:51

cenzor Kříž

Kříž bránil otištění kritických článků na Havla, komu posluhuje dneska?
Miloš 5.4.2006 13:32

Tak to chodí na tom světě

Klasik měl opět pravdu - "Tak to chodí na tom světě, každou chvíli jinák, dneska ctí tě za svatého, zejtra budeš sviňák ! Dnes vám, bozi, vy ubozí, kadidlo lid pálí, a zejtra vás jako smetí v kalužinách válí..." (KHB, Křest svatého Vladimíra)
Jakub Vosáhlo 5.4.2006 15:42

Re: Tak to chodí na tom světě

Jenže on taky napsal: Bůh, náš otec, pro chování, dala nám deset přikázání. Ale církev, naše máť, zkrátila je v jedno: Plať ! A naši humanisté se chovají úplně stejně.
eTony 5.4.2006 13:28

po Havlovi

zůstane jeho přítel Čalfa a odér všech jeho proticivilizačních snah.
Milica 5.4.2006 13:22

Milej pane Kříž, panu Václavu Havlovi toho zůstane mnohem víc,

rozhodně  alespoň  pár lidí, které  přinutil  přemýšlet a  třeba s  ním nesouhlasit  jako  třeba   Vy.  Rozhodně  i Vás   uvedl   do psychického  pohybu  a  to není  málo.
S panem Havlem je možno v  ledasčem nesouihlasit. Zároveň  však  zůstane  jedním  z nás, kteří kdysi prokázali  statečnost  zcela nebývalou.  Vaše  snaha  to  bagaelizovat a  zlehčovat  vypovídá  zejména  o Vás  a vašem, nezlobte se, totálním   buranství. Skoro  jako  bych  cítil závan  zatuchlého  bolševizmu-  nebyl  jste  u nich??
 
Zuzana W 5.4.2006 14:24

Re: Milej pane Kříž, panu Václavu Havlovi toho zůstane mnohem víc,

Ano, kde byli vsichni ti dnesni jeho rozhorceni kritici v dobe, kdy Havel sedel ve vezeni?
Ale proc se ptam, kdyz to vim.
BuBu 5.4.2006 15:10

Re: Re: Milej pane Kříž, panu Václavu Havlovi toho zůstane mnohem víc,

Hezky si tady notujete, dívenky . . . ale buďte alespoň trošičku soudné . . .
Ani já neupírám díl zásluh Václava Havla do roku 1989 - potud ano.
Ale to, co předváděl a předvádí V. Havel po "Jeho sametové revoluci" už svými negativy daleko převyšuje  díl jeho zásluh do listopadu 1989.
A o tom je článek K. Kříže.
Jiří 5.4.2006 15:11

Re: Re: Milej pane Kříž, panu Václavu Havlovi toho zůstane mnohem víc,

to je teda fakt "kvalifikace"!!!!!
Volič 5.4.2006 15:47

Re: Re: Milej pane Kříž, panu Václavu Havlovi toho zůstane mnohem víc,

Co jste udělala Vy,Zuzano W? Práskla do bot? Bože ženská,nejste náhodou kráva?
Šnek 5.4.2006 13:21

Pořád stejné.

Ve svém buranství si mnozí myslí, že nás Havel nějak obzvláštně reprezentuje. Takovýchto reprezentantů má každá země, s prominutím, jako nasráno. Jde jen o to, je vyhledat a nadělat z nich modly. Jsou v Čechách opravdu všichni tak pitomí, že si myslí, že jsme chytřejší třeba než Poláci, Švédové, Němci nebo Číňané? Proto je Havel to samé (ho...) nic, jako třeba Ho-Či-min.
Vlad 5.4.2006 16:22

Re: Pořád stejné.

Milý Šneku, když v roce 92 Washington Post psal o Mitterandovi, dodával - francouzský prezident. A pak napsal Václav Havel bez dodatku. Protože předpokládal, že každý v Americe ví, kdo to je. Lepší propagaci si nedovedu představit. Zejména u Američanů, kteří si myslí, že ČR je na Balkáně a Balkán u Číny.  A Čína na 7 a K ulici, North West. :-)
Jindra 5.4.2006 17:00

Re: Re: Pořád stejné.

Nevim jestli je nam neco platne ze nejakej americkej trouba vi ze jsou Cechy v Evrope. S tema jmenama je to osidny - treba jeste dnes po 60ti letech kazdej vi ze Hitler byl Nemec (mozna i v Americe). To ze nekoho nekdo zna neni meritkem kvality osobnosti, dukaz jsem snad podal.
echidna 5.4.2006 13:04

O Václava Havla bych se, autore,

být Vámi tak neobávala. Je to dosud, snad s výjimkou Jágra, fotbalistů nebo Kundery, nejznámější Čech v cizině.
 
Já se přiznám, že jméno Karel Kříž mi opravdu nic neříká, udělala jsem pár pokusů na internetu s tímto výsledkem:
 
Jedná se o téhož Kříže?
ok 5.4.2006 13:06

Re: O Václava Havla bych se, autore,

 
Šnek 5.4.2006 13:08

Re: O Václava Havla bych se, autore,

Václav Havel, Walesa nebo Solženicyn, všechno jedno. Kazatelé. Střežme se jich, jsou schopni všeho.
Milan 5.4.2006 14:06

Re: Re: O Václava Havla bych se, autore,

Souhlasím se Šnekem. Kazatelé a moralisté by do politiky neměli jít. Pouze ohlupují lidi mnohdy falešnými neprožitými postoji a pózami.  Většina lidí to nakonec pochopí, ale ta spousta slepých ulic a uliček, které takoví "morální vůdci" vytvoří plus spousta skutečných neférovostí a křiváren. Těch je škoda. Je dobré se jim vyhýbat a preventivně přemýšlet a postojích lidí, kteří vedou národ, zda jsou autentické, logické, reálné a zemi prospěšné.
Jindra 5.4.2006 14:52

Re: O Václava Havla bych se, autore,

To je teda argument , vite ze nejznamejsim ceskym vyrobkem v cizine je SEMTEX ?
Tak a ted babo mudruj.
Meky 5.4.2006 15:34

Re: O Václava Havla bych se, autore,

Pane Neffe,
dejte v zájmu "vyváženosti" na psa i článek o Karlu Křížovi (viz odkaz výše)...
www.m37.cz 5.4.2006 13:03

Už jste nekdy někdo viděl Havla jít se svými argumenty do otevřené diskuze?

Dokázal někdy Havel obhájit své názory pomocí argumentů v otevřené diskuzi? Kdy? A s kým?
Hodnocení Havla:
+ Sehrál jednu z významných rolí při demontáži východního bloku
+ Je autorem několika zajímavých divadelních her
- Přispěl politováníhodnou měrou k marasmu dnešní politické scény
- Nevyužil (a nevyužívá) svého renomé k tomu, aby dodával společnosti elán do tvůrčího života
Počáteční nadšení panem Havlem ve mně přerostlo v rozčarování z toho, že se není ochoten o své myšlenky "politicky utkat" a raději "mentoruje a káže". Největší zklamání z poslední doby je Havlova neochota poukázat na nebezpečí Paroubkovi vstřícné politiky směrem ke KSČM. Dokáže v sobě někdy Havel překousnout mindrák z Klause? Obávám se, že již ne. Bohužel. Ska.
* 5.4.2006 13:24

Skvělá analýza

.."fasáda, za kterou není nic".. tohle není tak zcela pravda, naopak...
 
Jak už tu kdosi napsal - Havel, Solženicyn, Walensa - za tou fasádou se skrývají zhrzení mesiáši... je to škoda... nerozeznali moment, od kdy se jejich argumenty přestaly týkat budoucnosti...
jo, každý strůjce svého osudu..
Janov 5.4.2006 13:01

Karel Kříž-exprezident Havel

Pan Kříž byl v devadesátých letech celkem dobrý ekonomický komentátor.Od té doby jsou jeho
články a nápady horší a horší.Tento článek však již přesahuje všechno.Slušnost a lidskost je
pryč,zůstala jen vulgarita,sprosťárna. VH udělal pro nás mnoho,kdo nic nedělá.nic nezkazí.
Tak i VH udělal možná některé chyby.To ale neopravňuje autora ke sprostým a podlým výpadům. Zajímalo by mne,co autora k tomu vedlo,zda již uplně zblbnul,nebo je to nějaká kampaň.Divím se že se takové sprosťárny zde uveřejňují.
 
Šnek 5.4.2006 13:14

Re: Karel Kříž-exprezident Havel

Čím udělal Havel mnoho? Že byl zavřenej? A co na tom? To je jeho blbost, že se nechal zavřít. Jak to výstižně stálo ve "Frankfuruter allgemeine Zeitung": Havel verkaufte Luzerna an seine Peiniger. Havel prodal Lucernu svým mučitelům. Měl to zapotřebí? Co po něm zbylo?
Zuzana W 5.4.2006 14:31

Re: Re: Karel Kříž-exprezident Havel

Snek pise:' '"Čím udělal Havel mnoho? Že byl zavřenej? A co na tom? To je jeho blbost, že se nechal zavřít." '
A  vychytralost a nedostatek odvahy tech, kteri nic neriskovali a neobetovali, ze, Sneku.
Volič 5.4.2006 15:34

Re: Re: Re: Karel Kříž-exprezident Havel

Co jste udělala Vy,Zuzano W? Práskla do bot? Bože ženská,nejste náhodou kráva?
ok 5.4.2006 13:17

Re: Karel Kříž-exprezident Havel

VYpada to spis na zblbnuti, vycuhuje z toho autenticka znechucenost a nenavist nepodlozena fakty.
V tom pripade ovsem nechapu, proc to Pes zverejnuje.