19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Co jsem viděl v Berouně

Za prvé, musím hned na začátku poznamenat, aby nedošlo k nějakým misinterpretacím, že jsem Miloše Zemana ani nevolil, ani nejsem jeho příznivcem. A k tomu, jak se vypořádává se svou funkcí, mám víceméně lhostejný postoj.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Hejmala 25.4.2016 7:01

Re: Další popletený nebezpečný intelektuál

100% Souhlas

K. Frauknecht 25.4.2016 9:25

Re: ???

Z jakého titulu chcete zabraňovat fungování řádně zvoleného? Něco jako neomarxistická junta :-)))?

J. Šimek 25.4.2016 11:12

Re: ???

Kritika je nepřípustná? Něco jako za bolševíka :-)))?

K. Frauknecht 25.4.2016 12:30

Re: No no :-)!

Rozdíl mezi kritikou a "zabraňováním" je dosti markantní, né?

J. Šimek 25.4.2016 12:35

Re: No no :-)!

Tak mi osvětlete zabraňování v Berouně, děkuji :o)

A. Novák 25.4.2016 6:56

zcela jinou atmosféru

měla následující návštěva v Jincích. Tam nikdo neprotestoval...proto se o akci v médiích skoro nereferovalo :o)

J. Hejmala 25.4.2016 6:59

Re: zcela jinou atmosféru

Jasně že se o tom nepsalo tam totiž Zemana výtalo 10 lidi :):)p)

P. Švejnoch 25.4.2016 7:17

Re: zcela jinou atmosféru

Co že mu to dělali? :-o

Z. Rychlý 25.4.2016 8:16

Re: zcela jinou atmosféru

No co ? Vidrbali s ním !

A. Reček 25.4.2016 9:03

Re: zcela jinou atmosféru

Ano, vyťali mu málem jednu ránu do zubů.

F. Houžňák 25.4.2016 9:04

No výtali ho! To jste ještě nepochopil,

že když Zeman píše "vítalo", tak pokrokoví lidé musí napsat "výtalo", jinak se mezi ostatními pokrokovci úplně znemožní?

R. Jonák 25.4.2016 9:57

Re: zcela jinou atmosféru

Když už jste tak chytrý, tak se alespoň naučte psát pokud možno česky - to vaše "výtání" ukazuje jaký jste chytrák.

J. Hejmala 25.4.2016 3:48

Pane autore

I když je od vás šlechetné že pišete v celku že Zeman na hrad nepatři a dělá vše špatně . Prosim poradte jak ti lide maji protestovat kteři s timto sprostým a hulvátským člověkem nesouhlasi. Závěr vašeho článku mě ujistil že se držite vlastně tohoto hloupeho názoru, že byste volil menši zlo

Diskuter podemnou je Zemanovec a vaše slova si přeměnil podle svého ,tak, jak to děla Zeman

J. Mrázek 25.4.2016 6:21

Vaše gramatika a logika...

...vypovídá spíše o příslušnosti k té "mase nemyslících křiklounů", než o opozici s vlastním názorem a smysluplnným programem....což jste asi nechtěl...

J. Hejmala 25.4.2016 6:56

Re: Vaše gramatika a logika...

I s moji gramatikou jste určite rozuměl o čem píši O vás je známo že se zastaváte lidi kteří jsou nepřátelé naši vlasti

Š. Hašek 25.4.2016 1:36

To je tak,

když si někdo vůbec nepřipustil, že může být i jiný názor než ten jeho. To se pak padá z výšky. A naštve to.

Tak jim teď zbylo putování po vlastech českých a mávání vlajkou otrokářského státu - i když president a posluchači řeší již zas něco jiného. Takové ustrnutí v čase a myšlence. Svojí myšlence, vydávané za univerzálno. A ještě potom takové fotbalové kartičky.