19.5.2024 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Babiš agentem?

"TOP 09 nebude spolupracovat s agentem Burešem, komunistickým udavačem Babišem," prohlásil místopředseda TOP 09 Marek Ženíšek a Miroslav Kalousek postavil práskače Babiše proti Karlu Schwarzenbergovi, který pomáhal demokratickému disentu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Lenc 25.9.2013 8:41

Pane Hulíku,

nebyl jste při psaní tohoto "článku" krapet zhulený?

R. Houška 25.9.2013 8:57

Re: Pane Hulíku,

Pane Lenci, a nepatříte vy náhodou mezi ty, kteří začínají mít strach?

P. Han 25.9.2013 9:49

Re: Pane Hulíku,

Za současné doby a politických "preferencí" by měl mít strach každý normální člověk. Strach, ale i odhodlání nedat se zblbnout.

R. Houška 25.9.2013 11:13

Re: Pane Hulíku,

Vina ODS a TOP, že teď máme tento strach, je ale nepopiratelná. To nemá s Babišem co společného.

R. Langer 25.9.2013 12:08

Re: Pane Hulíku,

Jenom ODS a TOP? Řekl bych, že jich vám tam pár vypadlo... :-D

J. Vavruška 25.9.2013 6:26

Ha ha ha...

Je úplně jedno, jestli byl nebo je Babiš agentem.

Je to objemově největší konzument všech dotací z našich daní a z peněz EU (které taky pocházejí mj. z našich daní). Jeho motivace je strašně průhledná. Pro mne jednoznačný závěr: nevolit!

Zbytek jsou nepodstatné loutkohry - jestli byl agentem, jestli zaplatil zfalšované "průzkumy" veřejného mínění a podobně.

J. Kanioková 25.9.2013 12:43

Souhlas,

je mi fuk, jak vypadá, jak vystupuje, co mluví. To jsou všechno mimikry. Ale způsob jeho hospodaření vypovídá to základní - že je to stvoření velmi vychytralé, jak se živit na dotacích. Tohle zaměření nemůže provozovat člověk zásadový

J. Boleslav 25.9.2013 17:58

Re: Souhlas,

Přesně tak, je to (ne)pěkný populistický vyčůránek.

P. Scheck 25.9.2013 2:20

Vy máte vysokou školu?

Pane Hulíku, vy máte vysokou školu? Nejspíše dobře prověřenou tu normalizační. Nezlobte se, neznám vás,  ale o člověku, co řekne takový blábol, jako vy, musím pochybovat. Došel jsem ve vašem dále velmi obšírném příspěvku pouze ke čtvrté větě a zde jsem skončil, stačilo. Výraz "spolupracovník disentu" bych očekával tak nanejvýš od příslušníka STB - jednoho takového dobře znám, neznáte se "náhodou".

R. Houška 25.9.2013 7:45

Re: Vy máte vysokou školu?

Vážený, a vy máte vystudováno co? Asi nic moc, když nedokážete ani číst, natož dávat si věci do souvislostí. Spolupracovník disentu je výraz národně-frontovního kolaboranta s komunistickým režimem, Kalouska, kterým označil v rámci útoku proti panu Babišovi "předsedu" TOP09. A než někoho začnete hodnotit, přečtěte si o něm něco, nebudete pak vypadat jako pitomec.

P. Běhounek 25.9.2013 2:20

NA PSA UŽ TAKÉ DOSÁHLI DLOUHÉ PRSTY ESTÁBÁKA

Spis Babiše je volně k dispozici a míra s jakou ochotou práskal je pro mne dostačující a nemusel být ani ofiko agent: http://aktualne.centrum.cz/domaci/fotogalerie/2013/09/13/kompletni-spis-spolupracovnika-stb-andreje-babise/

PS: Mně by zajímalo jak je možné, že Babiš kupoval Agrofert a další podniky z půjčky od soukromé osoby ze Švýcar, kde takového obětavce sehnal, nejednalo se náhodou o četná konta StB ze podvodů v PZO?

http://petrcech.blog.idnes.cz/c/284348/Jak-se-kradlo-za-komunistu.html

P. Běhounek 25.9.2013 2:22

Re: NA PSA UŽ TAKÉ DOSÁHLI DLOUHÉ PRSTY ESTÁBÁKA

sorry ...dosáhly a černá konta

P. Scheck 25.9.2013 2:23

Re: NA PSA UŽ TAKÉ DOSÁHLI DLOUHÉ PRSTY ESTÁBÁKA

Pane Běhounku, byť jinak míváme dosti odlišné názory, zde musím s vámi naprosto a absolutně souhlasit!!

Z. Švrček 25.9.2013 11:18

Re: NA PSA UŽ TAKÉ DOSÁHLI DLOUHÉ PRSTY ESTÁBÁKA

To, že Babišovo impérium nevyrostlo na jen a pouze jeho prachách, že má styky v oblastech, kam příliš mnoho dnešních podnikatelů nechodí a že jeho firmy jedou i na "alternativní dotační palivo" mne pořád svádí k otázkám, jak to, že Němci uvolnili ne nepodstatnou část svého mediálního mperia pro "nějakého" Babiše, jaké to může mít vazby na Rusy (viz Lukoil), kteří tady s Němci musejí najít nějakou společnou řeč kolem produktovodů na českém území a podobně. Jsem zvědav, co se ještě kolem tohohle "zlatého hocha" dozvíme. 

P. Běhounek 25.9.2013 12:01

Re: NA PSA UŽ TAKÉ DOSÁHLI DLOUHÉ PRSTY ESTÁBÁKA

To je zajímavá otázka. Informace, které mám jsou takové, že býv. majitelé iDnes byli normálí podnikatelé v madiálním bussinesu a politika v ČR je nezajímala a iDnes byla jen o tom co si tam redaktoři napíší (i snížená autocenzura) a pordej byl otázkou prostě jen vysoké nabídky, kterou Babiš dal, ale to samouřejmě nemusí být pravda.

T. Šmilauer 25.9.2013 0:37

ANO 2011- NE 2013

Ať byl  či nebyl Andrej Babiš agentem StB, rozhodně byl členem normalizační KSČ.To stačí dostatečně k tomu, aby bylo jeho ANO pro mne nevolitelné.

P. Běhounek 25.9.2013 2:22

Re: ANO 2011- NE 2013

přesně!!!!!!!!!!

R. Houška 25.9.2013 7:49

Re: ANO 2011- NE 2013

A ODS, ODA, US, TOP nebo ČSSD jste někdy volil? Jestli ano, tak nechápu, že vám nevadily ty zástupy členů KSČ nebo druhých, národně-frontovních, kolaborantských stran v jejich řadách. No nic, asi máte vrozený nějaký selektivní přístup.

P. Han 25.9.2013 9:59

Re: ANO 2011- NE 2013

V ODS, US ani TOP se nejednalo o žádné "zástupy" členů KSČ, ODA měla bývalého komunistu jediného, Vladimíra Dlouhého, kterého (přes odpor některých členů) "nakoupili", aby měli aspoň jednoho ekonoma jako protiváhu Klause. Zbytek komunistů buď zůstal v KSČM, nebo přestoupil do ČSSD. Pokud nemluvím o těch pár "skalních" u Štěpána.

Členové národněfrontovní ČSS v naprosté většině vstoupili do ČSSD, lidovci pochopitelně pokračovali v KDU-ČSL, nyní je jich část v TOP09. Toť vše.

R. Houška 25.9.2013 11:32

Re: ANO 2011- NE 2013

Nemalujte si to tak růžově. Byl jsem jedním z těch mála, kteří na prvním konventu ODA hlasovali proti přijetí komunisty Dlouhého, které mimo jiné porušovalo schválené stanovy. Bylo nás 7. Už tam nastal konec ODA!!! A těch komunistů v ODS byly opravdu zástupy. Na Varsku patřilo členství v KSČ k základním předpokladům pro zvolení vysokým funkcionářem ODS. I na centrální úrovni - Dyba, Kočárník, Tlustý,..., to tak bylo. Stejně, jako si Havel pěstoval ve svém levicovém okolí kliku zneuznaných revolucionářů z roku 68, tak si Klaus okolo sebe vybudoval hradbu ze spolehlivých, normalizačních rektoalpinistů.

J. Boleslav 25.9.2013 16:06

Re: ANO 2011- NE 2013

Píšete nesmysly. Zástupy "bývalých" komančů jsou hlavně ü socanů a ovarovců, tam se to jimi jenom hemží.