29.4.2024 | Svátek má Robert


Diskuse k článku

ROZHOVOR: Umělci Milionu chvilek jsou nuly

Sledovali jsme to v Austrálii všechno velice pozorně, ale zůstávali jsme při tom trochu skeptičtí, protože jsme poměry v domovině až příliš dobře znali. Z českých a slovenských imigrantů měl většinou každý svůj pádný politický důvod, proč zvolil radikální odchod z vlasti.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Svoboda 14.11.2019 9:46

Chrastina už dokonce rozumí i pěveckému umění ;-D;-D;-D

Ukazovat na druhé a kříčet nula z vás nic lepšího, než nulu neudělá, Chrastino.Rv

Pěkný den.

F. Ogáv 14.11.2019 9:55

Svobodo, nechci se tímto pana P. Chrastiny zastávat, ale když on zpíval a hrál, tak oni ještě byli na houbách. (pravděpodobně, když píšou takovou blbost) (a nehrál špatně, byl ve své kategorii na špici)

J. Svoboda 14.11.2019 10:16

Druhý Gott? Ale toho jsem nikdy neslyšel pokřikovat na druhé, jaké jsou nuly. Takže na svém příspěvku trvám.

Pěkný den.

R. Langer 14.11.2019 10:50

Ano, Gott mezi těmi nulami nestál, a ani ho za ni nikdo nepokládá, to máte recht, hnusný dne. ;-D

J. Vlček 14.11.2019 14:32

Teď jste se trefil přesně, pane Langere. Já mu vždycky říkal "pěknej dni", taková blbost. Vždyť on není nic jiného, než pěkně HNUSNÝ DEN.

M. Valenta 14.11.2019 9:39

Na tu Kellnerovu nezaujatou stanici jsem opravdu zvědav. Jinak demokracie nejsou jenom volby, ale i možnost protestu v mezidobí. To je tak těžké pochopit? Skoro to vypadá, že se autor nevrátil z USA, ale přiletěl odněkud z Marsu.

Co mě zase připadá podivné a ostudné zároveň, je jásání mnohých nad zákazem Člověka v tísni v Rusku.

Š. Hašek 14.11.2019 10:57

Mě to připadá celkem logické. Tedy to vypakování tísňáků z Rusi.

Rád Vám přenechám placení "neziskovek" za sebe. Napište kolik tísňových afričánků máte na chalupě, přestaňte se už divit, že v Rusku neplatí štrasbrusel/ Letná/Svěrák/Pavel.

Pokud byste měl zájem, pošlu Vám roční výkaz svých "neziskových občanských aktivit". Pokud bych to převedl na Kč, garantuji Vám, že by to byla hodně vysoká částka. Hodně.

A víte co? Zorganizujte nějakou stávku na pražské umělecké škole za tísňáky! Zaplaťte jim to! A držte rajóny na toaletách, až tam budou přespávat.

P. Grigar 14.11.2019 11:57

.. a mě zase překvapuje drzost a současně naivita, s jako se náš ministr zahraničí plete do vnitřních záležitostí Ruské federace. Co mu tak asi z Ruska odpoví, pokud mu vůbec odpoví..

M. Valenta 14.11.2019 12:27

Zastávat se vlastních lidí i na diplomatické úrovni je ve světě zcela běžné.

P. Grigar 14.11.2019 12:47

..nikdo jeho vlastním lidem neublížil, pouze shledal jejich aktivity pro konkrétní území nepotřebnými.

M. Valenta 14.11.2019 13:20

To jistě. Zastávat se lidí, kteří nesmějí kandidovat ani volit koho by chtěli, je v putinovském režimu nežádoucí.

P. Grigar 14.11.2019 14:01

.. v Rusku nejsou volby tajné?Kandidáti vyloučení volebními komisemi měli dostatek času na to, aby odstranili vytýkané nesrovnalosti.

M. Valenta 14.11.2019 15:26

"Vytýkané nesrovnalosti" Vy jste srandista pane.

P. Grigar 14.11.2019 16:59

Městská volební komise se postarala o selekci uchazečů, když z boje o radnici vyřadila 56 kandidátů včetně 22 opozičních aktivistů. Důvodem byly údajné nesrovnalosti v seznamech podpisů, které je povinen při registraci předložit každý z nezávislých kandidátů.

zdroj: ČTK

P. Grigar 14.11.2019 18:33

..došlo uhlí, došla pára..

L. Zach 15.11.2019 0:45

To je marný.

P. Grigar 15.11.2019 11:08

..zvláštní, že tuhle prostou větu slýchávám nejčastěji od lidí, kteří se ocitli před úkolem, přesahujícím jejich síly a schopnosti. ;-D

P. Flener 14.11.2019 9:34

V.Klaus jun. je jednak fyzicky i duševně deformovaný a měl by žít v ústraní a nevystupovat na veřejnosti. Druhým důvodem je to, že musí být nutně postižen mentálním pokřivením, narcismem až degenerací jako jeho papá - a to je věc genetická, nedá se odoperovat. Pokud někdo čeká od Klause jun. nějaké myšlenkové zázraky jako od Einsteina, musí být hloupý, slepý a naivní. Vše již na tomto světě bylo řečeno, Klaus jun. bude tedy vymýšlet jen "teplou vodu". Kdo ho obdivuje, ať se nechá vyšetřit Chocholouškem.

D. Polanský 14.11.2019 9:40

On to ví dobře i junior, ale vsadil na to, že tatínek je známý. Stačí se dostat nad 5 procent a na 4 roky máte zajištěné dobré bydlo.

Š. Hašek 14.11.2019 10:48

Máte na mysli: STAN, Vrchol09, KDU-ČSL??? Pro přesnost.

Š. Hašek 14.11.2019 10:36

Malinko se mi zdáte, Flenere, též deformovaný. Fyzicky nevím, možná už máte smlouvu s Hollywodem.

Ale napsal jste hezkou politologickou pohádku.

P. Grigar 14.11.2019 12:07

..pane Flenere, Einsteinovy myšlenkové zázraky se týkaly výhradně fyziky. Mimo tento prostor už to s ním bylo "trochu jiné". Klaus jr. se osvědčil jako ředitel gymnasia PORG a v rámci ODS také nijak nezanikal. Tož já bych počkal s odsuzováním, natož s dálkovou diagnostikou jeho osoby i příznivců.

Už první větou svého příspěvku jste se z věcné diskuse diskvalifikoval, a cosi podobného by vám netrpěli ani v putyce VI. cenové skupiny bez ubrusu.. vyhodili by vás na dvůr k záchodkům.

R. Langer 14.11.2019 13:07

Tak možná že mají s podobnými ubožáky nějaký spolek, aby se mohli navzájem ujišťovat, jací jsou to borci, když je všichni ostatní okolo mají za hovada. ;-D

P. Grigar 14.11.2019 14:46

..takový spolek bych rád poznal, u nás na venkově žádný není. Jediného jejich názorového spřízněnce v okolí jsem poznal, ale i jeho maminka nad ním kroutí hlavou ... Bože, Vojtíšku, co s tebou to studium na véšce (FF UP) udělalo?!!

J. Jurax 15.11.2019 0:16

Koukám, že Klause juniora nemusíte. Budiž. Nicméně, již jste byl vyšetřen docentem Chocholouškem? Troufám si tvrdit, že pakliže ano, pak s tristní diagnózou.

Š. Hašek 14.11.2019 9:15

Souhlas.

A. Novák 14.11.2019 9:08

nejsou nuly. na Letnou přijedou i traktory českých sedláků, aby ukázali, že demonstrace není jen akcí pražské kavárny.

A. Novák 14.11.2019 9:10

...aby sedláci ukázali...(pro případné jazykové hnidopichy)

V. Mokrý 14.11.2019 9:23

Jenom jestli to nejsou farmáři.

O. Prokop 14.11.2019 9:02

Hmm, dobře, jsou nuly, ale rozumí jim statisíce ne-li miliony lidí v ČR. Není pak autor článku nuly dvě?