1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

ROZHOVOR: Jak u politického snědeného krámu

Měli bychom se jako většina vyspělých států „obávat“, tedy nikoli jen „bát“. A dělat potřebná opatření. Lepší je „obávat se“ a něco dělat, než „bát se“ a nic nedělat. Problém je, že nikdo neví co.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Dvořák 17.8.2021 19:10

O tom, že pomocí statistiky dokáže každý blbec, co chce, jsem nikdy nepochyboval.

:-)

J. Sedlář 19.8.2021 8:33

Přece nechcete tvrdit, že na MZCR je každý blbec.

S. Ševeček 17.8.2021 6:50

měli bychom něco udělat s hrůzným pádem počtu pozitivně testovaných, vládou zvaných nakažených.

Udržujte mírnou paniku.

/povinné testy pro všechny obyvatele, i pro vaginované. aspoň jednou týdně, a placeně. to se vyplatí.

P. Dvořák 17.8.2021 7:21

Snadná pomoc. Každý bude muset na testy, každý si zvolí otvor, do kterého mu šťournou a jako pozitivní bude brán každý, komu najdou jakoukoliv bakterii nebo jakýkoliv virous.

To by v tom byl covi-čert, abychom si nevyšťourali nějaký ten lockdowneček.

:-)

R. Langer 17.8.2021 8:34

O tom není pochyb. Ono už teď se vedou spory o tom, co vlastně ty testy ve skutečnosti ukazují...

P. Dvořák 17.8.2021 9:21

Před několika měsíci jsem tady napsal něco v tom smyslu, že před lety, když byla na plné pecky rozjetá Ebola v Africe, tak jak se zdokonalovaly testovací metody, "pozitivně testovaní" byli i zdravotníci, kterým se nějaký virous doslova "otřel o sliznici" a buď zmizel nebo zahynul (či jak to nazvat). Posmívali se mi tady.

Dnes jsme na tom úplně stejně, jen nejsou testovaní pouze zdravotníci, ale každý, kdo má do ksichtu díru a zažádá si o to. Takže bych ani neřekl, že "Ono už teď se vedou spory o tom, co vlastně ty testy ve skutečnosti ukazují...".

ONO se to už ví, ale ONO se to nesmí říct, protože nějaké ONO na testech vydělává.

R. Langer 17.8.2021 5:45

Hm, když věříte pytchoviám, tak se holt budete obyčejné chřipky bát až do smrti, kdy vás srazí auto na přechodu, protože přes tu podělanou roušku budete mít zamlžené brejle a neuvidíte ho. ;-D

Pamatujte si, nejhorší smrt je z vyděšení. Máte na ni nejlepší náběh. :-P

R. Langer 17.8.2021 5:48

Jo, mimochoden - kdy jste naposledy potkal někoho nakaženého? 8-o

P. Dvořák 17.8.2021 7:26

Obecně vzato, neznám způsob, jak poznat, jestli je někdo, koho potkám, nakažený čímkoliv.

Takhle kdybyste se zeptal, kdy jsem naposledy potkal někoho se sádrou na noze, tak bych vám odpověděl, že za poslední měsíc nikoho.

R. Langer 17.8.2021 8:31

Ano, NENÍ ŽÁDNÝ NORMÁLNÍ ZPŮSOB, jak poznat někoho nakaženého, což ovšem opravdu neznamená, ŽE BUDU PREVENTIVNĚ ZA NAKAŽENÉ POVAŽOVAT VŠECHNY.

A přitom Svědci kovidovi takovou nebetyčnou hovadinu považují za normální. Idioti! ;-€

Ovšem mně by stačilo, jestli znáte někoho nakaženého ze svého onejbližšího okolí, což je poměrně logické. Já jsem nikoho nemocného neviděl minimálně dva měsíce, spíše tři. Jo, ale sám jsem měl týden rýmu. Asi z vedra. Ohrozil jsem tím těžce své spolupracovníky, nezůstal jsem s ní doma. Ale kupodivu to ode mě nikdo nechytil. ;-)

M. Šejna 17.8.2021 0:46

Pan Vlk to dnes schytá z více stran. Chřipečkáři ho označí za simulanta a gretenisti za nepřítele planety. ;-D

R. Langer 17.8.2021 5:47

Jo jo, to Svědci kovidovi ho zase pro změnu prohlásí za svatého. ;-D

Už jsi přišel na to, v čem je rozdíl povinného očkování a očkování na chřipku, Svědku kovidův? :-P

M. Šejna 17.8.2021 7:39

Ono je nějaké očkování povinné?

Které to je, svědku konspiratorův?

R. Langer 17.8.2021 8:32

Nedělejte ze sebe většího blbce, než na jakého už vypadáte. :-P

M. Šejna 17.8.2021 9:49

Nestarejte se, inteligentně vypadající Langře, o to, jak vypadám, a napište mi, které očkování je povinné. ;-D

R. Langer 17.8.2021 19:30

No, když to nevíte, tak si to zkuste zjistit. U mě povinné rozhodně bylo. Vy jste byl asi něco extra. Prostě exot. Exot s vypatlaným mozkem, co si to už nepamatuje. ;-D

P. Jirkovský 17.8.2021 7:45

Proč? Je to jen starej, plešatej, zakyslej a nenávistnej dědek se sníženou inteligencí.

M. Šejna 17.8.2021 7:54

Zato vy jste mladej, zarostlej, slaďoučkej a milující synek s mimořádnou inteligencí ;-D

R. Langer 17.8.2021 8:32

Ano, je to pravděpodobné, na rozdíl od vás. ;-D

J. Plzák 17.8.2021 18:42

Šejna, učeš se!

J. Sedlář 17.8.2021 10:32

Ve Vašem případě raději šoupejte nohama. ;-D

J. Plzák 17.8.2021 18:41

Jirkovský, proč asi nosíš debilku?