Středa 17. července 2024, svátek má Martina
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

PŘIROZENOST: Džungle kontra ZOO

Rudí postavili svoje učení na obyčejné lidské závisti ve stylu, „podívej, co má Tvůj soused, jak je bohatý, ale Ty nemáš nic.“ To, že soused maká a dře, kdežto ty jsi lempl, a proto jsi na tom špatně, už podle nich nehraje roli.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MP

A proto by měl být socialismus postaven mimo zákon.

0 0
možnosti

J93a24n 16Č46e83r64n11ý

1. 12. 2023 21:57

Češi jsou stádo a Ziegler je vedoucí vůl a neléčí se.

0 0
možnosti
VP

V26a60ň69u80r75a 18P33e97t25r

1. 12. 2023 20:56

No, pro kapitalisty je vzorem podnikatel, pro nacisty pracující, pro komunisty manuální dělník a pro rudozelené woke magory barevný kriminálník!

0 0
možnosti
VD

Je zábavné sledovat, kolik potrefených obdivovatelů ZOO se vzteká v diskusi pod každým Zieglerovým článkem.

0 0
možnosti

J33a65n 65Č88e72r85n43ý

1. 12. 2023 21:58

A ty máš z jeho článků erekci ;-D

0 0
možnosti
Foto

To je jak na VUMLu - ovšem kapitalistickém...

0 0
možnosti

Tak kadet Biegler Ziegler si zase zaPábil. Komouši naši zem k úpadku nepřivedli, naopak kdyby nepostavili Jaderné, vodní a uhelné elektrárny, velké množství Havlových králíkáren, také 1 dálnici z Prahy do Bratislavy, sice horší kvality, ale, množství velkých nemocnic, které nyní dělají těžkou hlavu nejen Válkovi, tak bychom tady neměli prakticky Nic, jak nedávno přiznal ten sympatický Havlův kámoš Petr Miller. No a Myslet lidi né že odnaučili, ale naopak Naučili, a to včetně těch dříve mladých kovaných svazáků, kteří posléze Pochopili. Jestli někdo má nyní Vygumované mozky jsou to Svazáci Novodobí, kterým je vygumovali současní DemoKraďy...

Mimochodem, proč se zase vracíme 33 let nazpět ke Komoušům, kteří tu dávno Nevládnou? Inu proto, aby odklonem do minulosti se odvedla pozornost od Problémů Současných, které 5kolní vláda jedné strany odmítá řešit v zájmu lidí! Kuchařkám přidat Nemůžeme, neměli bychom na Stíhačky...;-DRv

0 0
možnosti

A lidi, potvory jedny, komanče nevolí a nevolí! Nevděk vládne světem!

0 0
možnosti
VK

když se komunisti dostali k moci nedokázali řídit podniky tak dobře jako kapitalisti. Za 20 let se to naučili, došlo k sovětské intervenci, byli vyházeni a ve vedení podniků byly provedeny čistky. Za dalších 20 let se z komunistů stali kapitalisti.

0 0
možnosti
JS

"komunisté přivedli naši zem k úpadku", Honzo, když si představíš počáteční stav po 2. WWW a že pak komunisti vládli 40 let, tak si k tomu dej už třicet let nového režimu; komunisté zrušili příděly dříve než angličané, a teď ty elektrárny, přehrady, nové nemocnice, perfektní školství a zdravotnictví, česká vlna ve filmu apod. ...[UA]

0 0
možnosti
MK

Ono to po válce bylo trochu jako po roce 1989 - ne komunisti ani vláda, ale lidé v sobě měli obrovskou energii a vůli zlepšit svůj život. Energii, kterou jak komunisti tak vlády za posledních třicet let nejen že promarnily, ale úplně zničily. Vliv vlád se hodně přeceňuje - alespoň ten pozitivní.

0 0
možnosti
VK

V73. 34K36u55h22a13j

1. 12. 2023 12:23

Ano, kapitalismus posunul naše země výrazně kupředu. Protože je přirozený, odvíjí se od přirozené lidské potřeby vlastnit a rozhojňovat majetek. V kapitalismu je nám přáno, a zároveň prostřednictvím daňového a pojistného systému nejen že vzkvétá celá společnost, ale máme jisté ekonomické záruky ve stáří, v nemoci...

Totiž měli jsme. To vám je zvláštní, jak jdou ruku v ruce neosocialistické aktivity současných evropských vlád ruku v ruce s nabouráváním těch jistot, viďte, pane Zieglere, nezdá se vám? Ta staronová móda ostouzení bohatých a úspěšných, kterými vláda odůvodňuje drahotu, to adorování ideologie grýndýlu a bezpohlavnosti. Argumentace ve prospěch komunistické ideje byly nakonec vystřídány zastrašováním, protože každý viděl, kam to dospělo. S vysycháním argumentace pro grýndýl a euroštěstí se nám tady taky najednou objevilo zastrašování, viďte? Napřed urážení, pak soudy, už to tady máme zase.

Takže, vy jeden vyznavači kapitalismu, napřete svou pozornost laskavě na současnou vládu, která snahou o centrální hospodářství z Bruselu ten kapitalismus spolehlivě ničí, a zkuste je přimět, aby se k tomu kapitalismu vrátila!

0 0
možnosti
JP

pan ziegler je ukázkový případ stádního aktivisty.

0 0
možnosti
JS

já myslím, že je to jenom prostý blb

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz