24.6.2024 | Svátek má Jan


Diskuse k článku

PŘIROZENOST: Džungle kontra ZOO

Rudí postavili svoje učení na obyčejné lidské závisti ve stylu, „podívej, co má Tvůj soused, jak je bohatý, ale Ty nemáš nic.“ To, že soused maká a dře, kdežto ty jsi lempl, a proto jsi na tom špatně, už podle nich nehraje roli.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Langer 1.12.2023 7:12

A kampak vedou dnešní EU současní Putinovi Zelení komunisté z Brusele, soudruhu? Co kdybys to zkusil rozebrat ve svém dalším poučném článku. Rád se nechám překvapit! ;-D

A. Renjascu 1.12.2023 7:10

Autor velebí džungli a ani si nevšiml, že oo 34 letech od plyšáku zde máme opět Zoo, kdy se dotují neschopní lidé, firmy, projekty a technologie, které by bez těchto dotací neměly žádnou šanci se prosadit a to z peněz, které stát vezme povětšinou těm co ze zmíněných dotací nemají žádný užitek. K tomu přistupuje super regulatorní legislativa, která v té Zoo přesně určuje dobu krmení, cestičky a směr pro čumily a velikost výběhů pro jednotlivé zvířata i dobytek...

F. Navrátil 1.12.2023 6:52

Autor nezaznamenal, že už více než 30 let tu komunismus nemáme. Ovšem to, co se nám befélem vnucuje z Bruselu je stejně zničující. Projevuje se to v ekonomickém, demografickém, kulturním a mocenském úpadku Evropy. Ale o tom Zieglerové nepíší.

B. Liborek 1.12.2023 3:30

Jestli je tím kapitalismem dotační model současných let tak potěš koště:-(

P. Baum 1.12.2023 1:17

Z padesátých let: Marxixtická desfinice Tatraplánu: "Tatraplán je dopravní prostředek pracujících, kteří se v něm vozí prostřednictvím zvolených zástupců."