26.5.2020 | Svátek má Filip


Diskuse k článku

PRÁVO: Už máte tričko s Heydrichem?

Je totiž ke koupi, stejně jako hrnky s portrétem Adolfa Hitlera. Pokud by vám to nestačilo, jsou k mání jeho sebrané projevy nebo knížka pro děti s názvem Jedovatá houba, kterou je míněn Žid.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Řazeno podle času vzestupně, seřadit podle času sestupně
počet příspěvků: 67, poslední: 23.2. 2020 19:04, přehled diskusí

H. Lukešová 22.2.2020 0:30

Vyjma skutečných nacistů jsou i stejnými vyhraněnými antisemity zradikalizovaní muslimové a ultralevičáci, často Piráti, nosící na tričku pro změnu hrdé nápisy či tvář velikánů "CHE"...Lenina, Stalina...

Podíváme-li se do Spojených států, tak velmi váženým muslimem, ke kterému se bohužel lísají mnozí demokratičtí politici je Luis Farrakham, vedoucí představitel „Černého národa islámu“ , který na otázku, zda-li je či není antisemitou, odpověděl, že není antisemitou, ale pouze „antitermitou“, jinými slovy přirovnal Židy k termitům,k odpornému obtížnému hmyzu. Jak humánní, že...Přirovnávat lidi k obtížnému hmyzu hodnému k zničení. Jedovatý plyn Zyklon B byl původně určen na hubení hmyzu.

Ve Francii muslimové povraždili 11 francouzských Židů. V čem se liší běsnění radikálních muslimů, ultralevičáků od těch neonacistů, nazývanými "ultrapravičáky". jako je Kamas. Smutnou pravdou je, že nejvíce antisemitských útoků mají na svědomí zradikalizovaní muslimové, posléze s odstupem ultralevičáci, a až na konci lidé označující za "ultrapravičáky"-neonacisty. I když neonacisté nemají s pravicovými hodnotami moc společného.

I. Štípek 22.2.2020 0:33

Chci tričko, na kterém Lukešová říká "Mlčeti zlato!"

H. Lukešová 22.2.2020 0:46

Dejte si pohov, nemáte na slušnou a inteligentní diskusi, když nejste schopný jakkoliv argumentovat, tak mlčte. Obrázek si o vás jistě každý udělá...

I. Štípek 22.2.2020 1:00

A pročbych měl "argumentovat"? Já souhlasim. Jen se vám mírňoučce jízlivou formou snažím naznačit, že když se půl minuty po dvanácté přisajete na příspěvek pana Stejskala a dalších dlouhými schizoidními litaniemi, nemusí z toho být autoři zrovna odvázaní. Berte to prosím v dobrým, ale nechte je vyznít, a to svoje přicvakněte do diskuze třeba až po poledni.

H. Lukešová 22.2.2020 1:08

Prosím vás milý pane, tak jen ve dvou bodech, za prvé, ptal jste se pana Stejskala nebo pana Vodvářky, zda-li jim vadí či nevadí mé příspěvky třeba po půl noci? Já si můžu psát své příspěvky, kdy chci a kde chci. Tedy pokud neporušuji trestní zákoník.

Vy tady nejste moderátor diskusí, já také ne a proto vám také nepřikazuji, abyste šel psát své příspěvky např. po 10.hodině.

A ten váš, jak píšete "jízlivý jazyk" je velmi urážlivý, takže se rozhodně nejedná jako nějaký příspěvek "v dobrém".

R. Langer 22.2.2020 9:04

Páni, ta vaše starostlivost o autory je fakt dojemná. :-D

R. Langer 22.2.2020 9:03

Hm, trapné. :-P

J. Krásenský 22.2.2020 4:54

Návrat k evropským hodnotám. Konečně vím, co jsou to ty skutečné evropské hodnoty, která mi, ač jsem se mnohokrát ptal, byly dosud utajeny. A ne, že by to teď hlásali ze střech. Jen naznačují. Heydrich na tričku, hitler na hrnku, nacističtí hrdinové dvakrát denně v televizi... stejně jak che na tričku, a rudé hvězdy a marxova socha v Trevíru odhalená merkel a juncker a darovaná čínou (kdepak jsou ti bojovníci, kteří odhalují vliv čínských komunistů v EU?). To jsou ti praví hrdinové nesoucí ty správné evropské hodnoty. Kdepak křesťanství - na to měli marx a hitler stejný pohled - opium a slabošství. A ještě jedno spojuje marxisty s nacisty - nenávist k Židům a Slovanům.

R. Langer 22.2.2020 8:37

No hlavně že křesťané Židy milují, co?

H. Lukešová 22.2.2020 9:08

Někteří křesťané Židy a Izrael skutečně miluji, jedna se o křesťanské sionisty, u nás jsou to např křesťané, sdružení v organizaci ICEJ...ICEJ (Mezinárodní křesťanské velvyslanectví v Jeruzalémě) má pobočky po celém světě.

H. Lukešová 22.2.2020 9:14

Mezi evropské hodnoty přece antisemitismus v podobě antisionismu patří. Vždyť co jiného je vypjata podpora palestinských Arabů než antisemitismem.

A není snad ještě větší drzosti zakazovat Židům, kde mají ve své zemi žít? Myslím tím území Judeje a Samari. Jak by se jiným lidem např Francouzům líbilo, kdyby někdo nařizoval ve východní Paříži žít nesmíte, tak jak to dělají eunijni zločinci v případě Izraele.

J. Krásenský 22.2.2020 10:38

Souhlasím s Vámi.

R. Vacek 22.2.2020 7:05

Pokud máme svobodu slova, může si každý tisknout i hlouposti. Dávat hloupostem punc zakázaného ovoce nemusí být nejlepší cesta, jak na jejich hloupost ukázat.

R. Gramblička 22.2.2020 8:09

nejednou jsem viděl/slyšel, že na číslu 6 mega se po válce židé tak nějak shodli, přestože již tehdy se ozývali hlasy, že číslo je nadhodnocené. Že šlo mnohem spíš o konsenzus, než o tvrdý fakt. Buď jak buď, znepokojuje mně na tom jiná věc. Že v současném neoliberálním blbnutí je otázka holokaustu spolu s dalšími používána příliš často jako ideologický klacek na všechny, kdo nejdou s nimi, kdo nedrží hubu a krok. Nekonečné šermování s holokaustem, fašismem, nacismem či rasismem a různými rádobyfobiemi vede pouze ke štěpení a polarizaci společnosti, za situace, kdy je tiše tolerován či upřednostňován skutečný nepřítel jak židů, tak křesťanů a bezvěrců. Jakoby bylo cílem vyvolat co nejvíc konfliktů z protistrany, řadu dalších brejviků, aby bylo možno ospravedlnit zavádění a zesilování represí a v důsledku zavést progresivní totalitu, ve které se již o svatým tématech (islám, gender, rasa, klima) nebude moci pod hrozbou trestů diskutovat.

Je to jen takový můj pocit, ale tímto směrem se to sune, za vydatné pomoci zástupů užitečných id...diotů. Dnes trestáme zpochybňování holokaustu, zítra to bude rouhání se islámu, genderu, či klimatické změně. Ne, tímto směrem jít nechci, neděkuju neprosím

V. Petr 22.2.2020 20:56

Naprostý souhlas.

R. Langer 22.2.2020 8:35

Když jsme tak u toho, tak program NSDAP by se měl povinně vyučovat v dějepise na základní škole, stejně jako program KSČ. Aby se to každému dokonale zprotivilo už od dětství, a aby každý věděl, co tam je a jak moc se to navzájem podobá. Možná by si potom dali pozor i na ty Zelené hámotiny a podobné. :-P

Š. Hašek 22.2.2020 9:50

Určitě!

P. Manda 22.2.2020 8:36

proč jste se zaměřil pouze na představitele nacizmu ?

R. Langer 22.2.2020 8:46

Přesně tak, jsem si jistý, že těch triček tam mají víc i s jinými motivy.

H. Lukešová 22.2.2020 9:20

Ano, proti Židům jsou stejně zaměření muslimové, komunisté a dnešní neomarxiste, zejména Piráti. A k Pirátům se mediální mainstream lisa. Pirati na Vás z televize tlemi každý den.

Š. Hašek 22.2.2020 9:23

Protože "to teď frčí/jest in".

A pan Vodvářka si uvědomuje, že nemůže zakopnout/nebude vymazán.

Já včera napsal něco ve smyslu "je třeba zabít Sekala" - stran iniciativ odebrat/vymazat volební hlasy premiéru Babišovi ......... a hned jsem dostal oznámení v červeném rámečku. Asi mnozí znají.

J. Vintr 22.2.2020 9:06

Třeba takový Che Guevara sice ani zdaleka nedosahoval formátu Heydricha, ale také měl na svědomí spoustu mrtvých. A na rozdíl od toho Heydricha, který vraždil jen zprostředkovaně, to v mnoha případech páchal vlastnoručně. A tričko s jeho portrétem (a že jich bylo s je) nikoho nevrušuje. Trička, hrnky ani hloupé knihy nacismus nevzkřísí. Zato si vládci Evropy zahrávají s ohněm, když jsem pustili a pouštějí masy nám nepřátelských cizinců.

Š. Hašek 22.2.2020 9:13

Vážený pane Vodvářko,

tričko s kreaturou Heydrichem nemám.

Obraťte se prosím na majitele:

1. Triček s "Che". 2. "Arafátových" šátků. 3. S plackama nějakých přesýpacích hodin v otazníku. 4. Atd.

Zřejmě vyjádření názorů očesáme na vyjádření názorů Hilšera/Moravce/Jourové/štrasbrusele. Samozřejmě v pořádku, že upozorňujete mladé neznalce na Heydricha, plánovače zotročení/vyvraždění jejich dědů/otců.

P. Aron 22.2.2020 9:26

Přesně tak !

P. Aron 22.2.2020 9:29

Tričko s Heydrichem opravdu nemám. Za to vnímám snahu o přepisování dějin, například svalování spoluviny za holocaust na Čechy :Svalování viny za holokaust na Čechy je obecnější tendence americké historiografie, která jen odráží šířící se nenávist k národům východní Evropy. Již v roce 2016 formuloval podobnou interpretaci americko-německý historik Wolf Gruner v knize „Pronásledování Židů v protektorátu Čechy a Morava“, i tu u nás Čapková propagovala. (K tomu je trefná recenze od Vojtěcha Blodiga v Judaica Bohemiae 52, 2017, s. 141-152) Na sjezdu českých historiků v září 2017 v Olomouci představil Čechům podobné pojetí americký historik Benjamin Frommer. Já jeho projev neslyšel, ale od lidí, kteří tam byli, vím, že z toho byli silně znechuceni

Zdroj: https://ivocerman.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=744268

H. Lukešová 22.2.2020 9:50

Jedná se o snahu Němců hodit zločiny holocaustu na Čechy dalším přepisováním historie je, že Němci nevyprovokovali WW2, ale e ji rozpoutali Rusové...což je lež jako věž.

S. Landa 22.2.2020 9:55

Ona to zase taková lež není. Když si dáš pauzu od Izraele a přečteš si pár knih o tom, jak pracovala sovětská diplomacie, ale i vojsko či školství mezi oběma válkami, začne Ti ono tvrzení dávat smysl.

J. Vintr 22.2.2020 11:42

Přesně tak. Skoro za vším zlem, které se událo v minulém století, se dá najít Rusko. I na rozpoutání první světové války mělo velký podíl.

V. Petr 22.2.2020 20:47

Ale hlavní vinu na obou válkách, zejména WW2 nese Německo!

Stalin tu válku opravdu, ale opravdu nerozpoutal, byl to všehoschopný intrikán a zločinec, ale ne hazardér jako Hitler.

S. Landa 22.2.2020 23:54

Naopak, Stalin byl chytřejší a měl výhodu, že nemusel brát ohledy na nikoho a na nic.