27.1.2021 | Svátek má Ingrid


Diskuse k článku

PRÁVO: Už máte tričko s Heydrichem?

Je totiž ke koupi, stejně jako hrnky s portrétem Adolfa Hitlera. Pokud by vám to nestačilo, jsou k mání jeho sebrané projevy nebo knížka pro děti s názvem Jedovatá houba, kterou je míněn Žid.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
D. Stirsky 23.2.2020 15:44

Ale takových, co si myslí, že jiní mající takovou či onakou národnost či barvu pleti jsou podřadní, přece publikuji i zde.

H. Lukešová 23.2.2020 19:04

Kdo ze zdejších lidí si myslí, že jsou někteří lidé pro národnost či barvu pleti podřadní? Kteří z autorů?

V. Církva 23.2.2020 0:20

Tak samozřejmě do civilizace nacismus nepatří. Co se týká Kotlebovců. Moc je neznám, ale většinou mají následky příčinu. Slováky asi moc nebaví vidina že bude brzy víc Romů, které z větší částečně živí než Slováků. A Islám na Slovensku nemá co dělat. Jinými slovy ani Kotlebu, ani Fica, ani Čaputovou. Chce to slušnost ale nelze být hloupý a nemít žádnou představu o budoucnosti.

Š. Hašek 23.2.2020 8:37

Tak nějak, Kotleba není bez příčiny. Je důsledkem.

Stran nacismu (nebrat za slovo) je dnes přímo "excelentní" nacismu štrasbruselský, nacismus, který samozřejmě nepřipustí nacismus jiný. A ani vlastenectví, ani konzervatismus, ani demokracii.

Prostě Čtvrtá Říše.

V. Petr 22.2.2020 18:16

Pokud jsou běžně prodávána a nošena trička s komunistickým vrahem Guevarou, není tu žádný důvod, proč by měla být zakazována trička s nacistický vrahem Heydrichem.

Autor navíc z části lže, antisemitismus v západní Evropě nesouvisí s nacismemm ale s ISLÁMEM. Muslimové bezostyšně hlásají likvidaci Židů v rozsahu možná větzším, než Holocaust a Brusel jim tleská!

Brusel ve svých plánech na náhradu Evropanů migranty Hitlera dokonce překonává!

Š. Hašek 22.2.2020 18:44

Je to tak.

V. Kain 22.2.2020 18:48

Kolik čechů zavraždil Che a nebo kolik Pol Pot? Plácáš pitomosti Petře.

J. Vintr 22.2.2020 18:59

Myslíte, že zavrazdit někoho jiného než Čecha jako není zločin?

J. Kanioková 22.2.2020 19:48

Přesně ! Heydrich byl ODPORNÁ zrůda!

Masové vraždění Židů plynem v táborech smrti byla JEHO novinka !

Před pár dny byl o tom v TV dokument, úděsný !

V. Petr 22.2.2020 20:41

Heydrich byl odporná zrůda, ale mám dojem, že plynové komory nevynalezl.

Guevara byl též odporná zrůda, osobně organizoval popravy Castrových odpůrců (byl velitelem kriminálu), akorát režim, jehož byl součástí ovládal jen Kubu.

"Popravujeme a budeme popravovat" (c) E. Guevara.

Š. Hašek 22.2.2020 20:47

Myslím (při vší úctě k obětem), že přesně počítat zde není podstatné ....

Nevidím zásadní rozdíl mezi tričkem "Che" a "Heydrich".

Samozřejmě anarcho a levícově láskoví brusiči demogracie to vidí naprosto jinak, že? Jak jinak taky.

R. Langer 23.2.2020 6:41

To je nějaký špatný vtip? Nepochopil jsem.

Š. Hašek 23.2.2020 8:38

Bohužel to nebude vtip.

H. Lukešová 22.2.2020 18:56

Také eunijní politici jezdí do Arafatova mauzolea vzdát Arafatovi hold.

No zatímco eunijní politici vzdávají poctu Arafatovi, tak v mnoha zemích dochází k znásilňování a vraždám rodilých Evropanů. Švédsko a Velká Británie mají úžasné prvenství- v útocích nožem proti lidem.

V. Braun 22.2.2020 21:18

Páně Petře, jste lhář. Vyjádřil jsem se dostatečně jasně?

P. Han 22.2.2020 22:46

Velmi jasně. Jiná věc ovšem je, že lživě.

I. Hendrych 22.2.2020 15:53

Nacistické plány byly realizovatelné asi tak jako ty komunistické...navíc byly podmíněny

tzv. konečným vítězstvím Říše ve válce.

Takže v podstatě utopie.

P. Han 22.2.2020 22:49

Nacistické plány byly realizovány průběžně. Stejně jako ty komunistické. Takže ani jedny nebyly dotaženy do konce. Nacistické díky prohře nacistů ve světové válce, komunistické díky prohže komunistů ve studené válce. A co má být?

T. Krystlík 22.2.2020 10:38

Rostoucí počet antisemitských útoků v Evropě se neodstraní ani nesníží zákazy prodeje NS-literatury či předmětů NS-éru evokujících.

H. Lukešová 22.2.2020 13:32

Za rostoucí počet antisemitských útoků skutečně nemůžou jen nacistické knihy, které jsou ohavné, ale zejména krajně levicová ideologie antisionismu v podobě nenávisti k Izraeli. Tzv. antisionismus je hlavní hnací silou dnešního antisemitismu v Evropě.

Stát Izrael je líčen coby kolektivní Žid, Židé jsou napadáni a uráženi z důvodu vítězství a triumfu Izraele. Izraelci jsou v médiích dehumanizováni, však muslimští teroristé říkají, že vraždí židovské děti, protože Izraelci vraždí palestinské děti. A odkudpak mají tyto lži? No z médií a úst politiků, nevládních organizací, institucí OSN a tak.

Antisemitismus se nezastaví, dokud neuhasne ideologie antisionismu a podpora tzv. Palestinců...což se bohužel nikdy nestane.

M. Šejna 22.2.2020 10:32

Je nutno rozlišovat a já mám pocit, že mnohým, včetně pana Vodvářky, to rozlišování dělá problém.

Absolutně beztrestné by mělo být vydávání historické literatury, kterou psali a vydávali bývalí zločinci nebo hlasatelé zločinenckých ideologií.

Takže knihy nacistů, bolševiků, marxistů apod. by měly být normálně v prodeji a to beztrestně.

Něco jiného je prodej nacistických a bolševických propagačních předmětů, které nemají žádnou historickou hodnotu a jsou vyráběny pro zisk a pro ukojení potřeb lidí, kteří se hlásí ke zločineckým ideologiím. Toto by mělo být trestné.

Š. Hašek 22.2.2020 12:33

Asi tak.

Jen poznamenám, že distribuce bolševicko-anarchisticko-jourovských tiskovin je dnes naprosto mimo knihkupectví. Financována nucenými daněmi. Nebo televizním poplatkem.

Proti knihkupci, který skromně nabízí (!!!) v jednom regálu Havla, Hitlera, Churchila, Lenina, Foglara, Klause, ......... vůbec nic nemám.

V Moskvě, v solidním (carském) knihkupectví tak je. Kalouse by kleplo.

Ten knihkupec mi to netluče do hlavy jak Nora168 a očekává zákazníky! Zkráceno.

V. Petr 22.2.2020 18:18

ANO!

J. Jurax 23.2.2020 15:29

Souhlas.

M. Mařák 22.2.2020 10:25

Jsem toho názoru, že knihy by se měly vydávat a to i knihy kontroverzní. Sám jich mám ze studijních důvodů v knihovně hodně a vzhledem k tomu, že se dlouhodobě zajímám o ideologii a propagandu totalitních forem vlády, jsem rád, že se ještě pořád dají v různých jazycích sehnat nejen coby dobové originály na ebay, ale i jejich současné reedice. Myslím si, že je to důležité, neboť se s námi dodnes táhne obrovská babylonská změť pojmů a všechno je popleteně nazýváno vším. Například před úřadem ombudsmana na sebe před pár dny příznivci i odpůrci vzájemně pořvávali, že jsou fašisté, přičemž jsem přesvědčen o tom, že ani jeden z nich o fašismu nic neví. Stejně i pan Vodvářka nazývá kotlebovce podle mne zcela mylně národními socialisty, přičemž jakoby nevěděl, že na Slovensku fungoval klerikálně fašistický stát, což je něco úplně jiného.

Jsem pro, i když si uvědomuji, že to může u někoho vyvolávat bolestné reminiscence a že u jiného prohloubit jeho politické a ideologické přesvědčení. Ale vážně, kolik lidí podle vás opravdu četlo celý Mein Kampf, Manifest komunistické strany, Mýtus XX. století, Třetí říši, Rasu, Fašistickou doktrínu a podobně? Podle mne jich moc na světě není.

Š. Hašek 22.2.2020 10:27

Kdo brání dospělým plátcům daní/občanům číst ..... je gauner/padouch politický.

J. Vintr 22.2.2020 11:37

Asi ne nadarmo někdo moudrý řekl, že kdo nezná historii, je odsouzen k jejímu opakování. Tou zanalostí historie se samozřejmě myslí skutečná historie a ne různé ideologicky vyfabulované pohádky, které se učí děti ve škole a které nám cpou oficiální média

R. Gramblička 22.2.2020 13:17

Přečtěte si program ĽSNS. Oni jsou sociální. Pronárodní a sociální. Takže na omylu jste vy

M. Mařák 22.2.2020 14:02

To jsou ovšem fašisté také, těžko říct, kdo byl z těch dvou ideologií více nalevo. Patrně fašismus, neboť ten se ve své druhé fázi v Itálii stal téměř komunismem.

Kotleba podle svých bývalých prohlášení, uniform, pozdravů a tak navazuje na Hlinkův fašistický stát. Národní socialisté, to byla spíše naše doména viz Klofáč, Beneš a podobně.

Na ten program se podívám.

L. Severa 22.2.2020 10:10

Po válce by si nikdo nedovolil nosit bílé podkolenové punčochy nebo klobouk t. zv. "revanšáček", protože připomínaly německou módu.. Jako stařešina doufám, že se nedožiji toho, že hrnky s Hitlerem budou doplněny nápisem "Náš vůdce", případně "Es lebe A. H.".