19.1.2021 | Svátek má Doubravka


Diskuse k článku

PRÁVO: Už máte tričko s Heydrichem?

Je totiž ke koupi, stejně jako hrnky s portrétem Adolfa Hitlera. Pokud by vám to nestačilo, jsou k mání jeho sebrané projevy nebo knížka pro děti s názvem Jedovatá houba, kterou je míněn Žid.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
I. Štípek 22.2.2020 0:33

Chci tričko, na kterém Lukešová říká "Mlčeti zlato!"

H. Lukešová 22.2.2020 0:46

Dejte si pohov, nemáte na slušnou a inteligentní diskusi, když nejste schopný jakkoliv argumentovat, tak mlčte. Obrázek si o vás jistě každý udělá...

I. Štípek 22.2.2020 1:00

A pročbych měl "argumentovat"? Já souhlasim. Jen se vám mírňoučce jízlivou formou snažím naznačit, že když se půl minuty po dvanácté přisajete na příspěvek pana Stejskala a dalších dlouhými schizoidními litaniemi, nemusí z toho být autoři zrovna odvázaní. Berte to prosím v dobrým, ale nechte je vyznít, a to svoje přicvakněte do diskuze třeba až po poledni.

H. Lukešová 22.2.2020 1:08

Prosím vás milý pane, tak jen ve dvou bodech, za prvé, ptal jste se pana Stejskala nebo pana Vodvářky, zda-li jim vadí či nevadí mé příspěvky třeba po půl noci? Já si můžu psát své příspěvky, kdy chci a kde chci. Tedy pokud neporušuji trestní zákoník.

Vy tady nejste moderátor diskusí, já také ne a proto vám také nepřikazuji, abyste šel psát své příspěvky např. po 10.hodině.

A ten váš, jak píšete "jízlivý jazyk" je velmi urážlivý, takže se rozhodně nejedná jako nějaký příspěvek "v dobrém".

R. Langer 22.2.2020 9:04

Páni, ta vaše starostlivost o autory je fakt dojemná. :-D

R. Langer 22.2.2020 9:03

Hm, trapné. :-P

H. Lukešová 22.2.2020 0:30

Vyjma skutečných nacistů jsou i stejnými vyhraněnými antisemity zradikalizovaní muslimové a ultralevičáci, často Piráti, nosící na tričku pro změnu hrdé nápisy či tvář velikánů "CHE"...Lenina, Stalina...

Podíváme-li se do Spojených států, tak velmi váženým muslimem, ke kterému se bohužel lísají mnozí demokratičtí politici je Luis Farrakham, vedoucí představitel „Černého národa islámu“ , který na otázku, zda-li je či není antisemitou, odpověděl, že není antisemitou, ale pouze „antitermitou“, jinými slovy přirovnal Židy k termitům,k odpornému obtížnému hmyzu. Jak humánní, že...Přirovnávat lidi k obtížnému hmyzu hodnému k zničení. Jedovatý plyn Zyklon B byl původně určen na hubení hmyzu.

Ve Francii muslimové povraždili 11 francouzských Židů. V čem se liší běsnění radikálních muslimů, ultralevičáků od těch neonacistů, nazývanými "ultrapravičáky". jako je Kamas. Smutnou pravdou je, že nejvíce antisemitských útoků mají na svědomí zradikalizovaní muslimové, posléze s odstupem ultralevičáci, a až na konci lidé označující za "ultrapravičáky"-neonacisty. I když neonacisté nemají s pravicovými hodnotami moc společného.