Diskuse
PRÁVO: Pomohl chytit zloděje, který ho okradl…
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Z. Rychlý
Přitom tomu úředníkovi stačilo,
aby nekonal, když ho k tomu nikdo nenutil. Naopak, když má konat (např. kvůli bulváru), tak nekoná, ač třeba vyzván. Absurdistán.
J. Kanioková
Ta ochrana hajzlíků mě děsně štve, to je naprosto proti zdravému rozumu...
Mám doma desku s p. Menšíkem, kde vypráží jeden svůj zážitek, v němž popisuje tehdejší způsoby. Říká tam - že kdokoliv něco provedl a prolátlo se to, noviny to napsaly naprosto na plné pecky - pan ten a ten, adresa ta a ta, majitel firmy či obchodu tam a tam, provedl to a to. Absolutně bez obalu, úcty, předpos.anosti.
A bylo! A tu ostudu mu už nikdo neodpáral !
Tak proč se to nesmí dnes? Hnusná politická korektnost !!!
F. Vítek
Re: Ta ochrana hajzlíků mě děsně štve, to je naprosto proti zdravému rozumu...
Zločinec pomáhá státu držet své ovčany ve strachu a stát tím posiluje svoji "neomezenou" moc nad životy a osudy lidí. Problém je, že většina lidí se ani nechce postarat o svoji ochranu sama a raději spoléhá na to, že je zákon a policie je nějak ochrání. Což je samozřejmě velice naivní, ale čím stát vydává více zbytečných zákonů, tím více mají tihle naivní ovčani pocit, že je zase o kus více chrání :-( Jsou zdokumentovaní i tupci, kteří tomu věří i po několikrát opakované negativní zkušenosti ... ale to už je pak snad spíše diagnóza pro psychiatra :-(
L. David
Jak typické pro bezprávní prostředí v naší drahé vlasti.
Mohl bych také vyprávět . . . .
P. Schuh
Pár otázek
Nebylo by demokratické tento trapný zákon zrušit nebo upravit pokud si to většina občanů přeje ? Nebo bude parlamentí mafie dále chránit zloděje, podvodníky a vrahy ?
R. Langer
Jo, a samozřejmě
zveřejnit na internetu fotku a všechny ostatní nacionále toho úředníka, pochopitelně anonymně, abychom věděli, kteří státní zaměstnanci mají v popisu své práce za naše peníze chránit zloděje. I když se možná stačí podívat na stránku "kontakty" daného úřadu. ;-)
J. Jehlík
Úřad na ochranu lumpů
Kdo může chránit zloděje? Zase jen zloděj. Neokrádá snad tento úřad děti,důchdce,invalidy apod. Nebo,že by si na sebe vydělal?
R. Langer
není veřejný prostor, jsou na něm pouze přihlášení uživatelé. Možná bych zvolil obranu tímto způsobem.
R. Langer
Re: Facebook
Případně bych tvrdil, že zloděj s vystavením fotky souhlasil, když jsem to za ním křičel jak utíkal s lupem, že ho vystavím na FB. Bude to tvrzení proti tvrzení...
J. Schwarz
Tak podle právního názoru
"Úřadu pro ochranu osobních údahů" mohu být pokutován, pokud vystavím na facebooku třeba fotografii z Velké ceny. Protože na ní bude sposta lidí, co se zveřejněním nesouhlasili. ztím ale v podobných případech úřad zatím nezasahoval. Zatím. Pokud ovšem úřad zbystří pozornost až poté, co bude na fotografii vidět jak někdo druhého právě zastřelil, někoho škrtí či krade auto a začne chránit práva právě onoho pachatele, je něco špatně, takový úřad je třeba zrušit a jeho úředníky vyhnat na Sibiř!
M. Moravcová
Re: Tak podle právního názoru
A co těch nedobrovolně, bez souhlasu zveřejněných šmíráckých fotek v novinách, v televizi. Podle mně je úřad samý prachy, pokud tedy vybírá i v těchto případech pokuty.
J. Vintr
Úřad na ochranu
je jednou z mnoha ze zcela zbytečných státních institucí, jejichž jediným posláním je poskytnout teplá, dobře placená místa různým kamarádům a případně také posloužit jako prostředek na nějaký jiný způsob tahání peněz z erární kasy. A když už tento úřad "zaměstnává" úředníky, musí tihle úředníci občas něco podniknout, aby se neukousali nudou. Nejlépe něco zakázat, nebo někoho poj@bat ....
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz