23.10.2021 | Svátek má Teodor, Theodor


Diskuse k článku

PRÁVO: Policejní zvůle, nebo jak to vlastně je?

Napřed se nějaká asi padesátikilová dívka vrhla na záda zasahujícího policisty, který právě poutal jejího nevinného přítele. Nejdříve byla odsouzena, pak osvobozena.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Ahmadínežád 5.5.2016 11:46

takže..

Vážený autore, policie je zaprvé zaměstnanec náš všech, kteří jí platíme. Její úkol je, jak se dočteme na každém policejním autě, pomáhat a chránit. Jak pomáhaly policisté a koho chránili v případech, které uvádíte? Argumentovat policejním státem, tzn. USA, resp. New Yorkem, to si snad děláte prdel? Jestli vám to přijde jako ideální místo k žití, nikdo vám nebrání, přestěhujte se.. Nebo musíte stále žít v roce 1989, který zmiňujete a ve kterém jsme se mylně domnívali, že USA je synonymem svobody. Smířit se s tím, že policajt má nějaká práva?? Co se smířit policajt s tím, že je tu do toho, aby sloužil, pomáhal a chránil?? Vámi uváděný příklad bezdomovce na mých schodech byste si měl zarámovat, co takhle, kdyby měl občan zákonem stanovená práva jak s tou to situací naložit a nemusel by povolávat policii, resp. jen kdyby se mu chtělo? Jen jestli to trochu není o tom, že v této zemi se občan bojí bránit svých pár práv, které mu ještě zákonně zbývají.. Vy byste měl spíše něco napsat o tom, jaký máte názor na spoluobčany, kteří vypadají a žijí jiným způsobem, nežli vy, možná by vám ledcos došlo.. no a na konci výzva veřejnosti a ODS..no že já to nezačal číst od spoda..

R. Tichý 5.5.2016 17:59

Take alternativev,ze?

A ze jste z te policie tak na vetvi, ze se radeji podepisujete nickem a jeste k tomu tak hloupym.

Asi by vam vice vyhovovalo iranske mirumilovne zrizeni.

V. Patkoš 5.5.2016 21:55

Re: takže..

Dát si jako přezdívku jméno iránského prezidenta a pak tady blekotat o policejním státě, to se jen tak nevidí.

J. Jurax 6.5.2016 2:22

Re: takže..

Je-li policista zaměstnanec nás všech, pak my všichni jeho zaměstnavatelé bychom se vůči němu neměli chovat jako povýšená hovada. Chovejte se k němu tak, jak byste chtěl, aby se Váš zaměstnavatel choval k Vám.

A jinak - maminka a policajt mají vždycky pravdu a mají se poslouchat. Kdo neposlouchá, dostane lepanec.

Když se dívám na TV, vidím tam policisty, co musí krotit buranské fanoušky, oddělovat od sebe vlasaté alternativní anarchisty a různé hololebce (proč je na sebe nepustí, vymlátí se navzájem, což ve svém důsledku zlepší genofond republiky) a nezávidím jim - nechat si od buranů zleva a zprava nadávat.

Podporujte svého šerifa :-)