Neděle 14. července 2024, svátek má Karolína
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

PRÁVO: Čtvrtý a pátý den procesu Nagyová-Babiš

Poslední dva dny tohoto týdne v procesu Nagyová-Babiš proběhly v poklidu, ale obsahově jsou bohaté. Trochu vzrušení přineslo páteční ráno, kdy na příchod svědka Andreje Babiše ml. čekala před budovou početná imitace „uvítacího výboru“, na které se kromě novinářů podílelo pár zvědavců.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
PS

V jednom bodě s panem Jemelíkem musím nesouhlasit: stíhání po takové době je nejen účelné, ale i nutné, pokud obžalovaný měl donedávna vliv na průběh trestního řízení z titulu své funkce. Přímý vliv sice neměl, ale víme, jak to chodí. Předseda vlády není zrovna leckdo a průtahy v přípravě procesu byly více než okaté.

0 0
možnosti
Foto

V tom případě, že si stojíte za svým tvrzením, že "obžalovaný měl donedávna vliv na průběh trestního řízení z titulu své funkce" jistě voláte po okamžitém odvolání rakušana z pozice ministra vnitra i pro odchod stanařů z vlády, aby bylo možné nezávisle a v dohledné době došetřit případ dozimetr a přidružené kauzy.

[>-]

0 0
možnosti
RL

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz