8.5.2024 | Den vítězství


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Tomáš Fuk 6.10.2008 10:50

Re: hmm, já tedy s bartošovou

;-D;-DR^

milan007 6.10.2008 11:50

Re: hmm, já tedy s bartošovou

V tom ten problém není, zkuste si půjčit a nezaplatit Vy. Uvidíte ten frmol. Ale pan Pomeje ?? Tam je jaksi klid. A v podstatě jste na ten projekt přispěl, pokud platí televizní poplatky.

www racek 6.10.2008 14:20

Re: Re: hmm, já tedy s bartošovou

jak, přispěl? špatnejch a drahejch filmů se už za televizní prachy natočilo víc, třeba ten modrej svět nebo jak se to jmenuje. neobyčejná hnačka, když jsem to nedávno podruhé vomylem viděl ...

PetrH 6.10.2008 15:39

Re: Re: Re: hmm, já tedy s bartošovou

Když řekl kdysi Klaus, že právě tento a další filmy z té doby za moc nestojí, že ta témata byla zpracována už dávno a líp, sesypali se na něj všichni novináři do jednoho.;-)

OMar 6.10.2008 16:52

jak se může něco omylem vidět podruhý?

voni vás při tom druhým vidění drželi? A nebo jste si vzpomněl až nakonci, když vás to podruhé prohnalo? Takže jste možná zapomněl i na tu bartošovou (to se stává)  

BuBu 6.10.2008 9:50

Chudák moje babička . . .

. . . kdyby se vzbudila z věčného spánku . . . a slyšela ode mne slovo "celebrita" !

Už ji slyším, jak říká : Celebrity ?8-o . . . co to tady blábolíš za nesmysly ?8-o - za mého mládí se tomuto komediatskému odpadu říkalo : Ku*vy a kure*níci !

Marat 6.10.2008 12:33

Re: Chudák moje babička . . .

Tak to je tedy pravda.Vžy to byli jen komendianti a žili z milodaru.To až film a gramofon z těch komendiantu nadělal "celebrity".Ať mají miliony,ale úctýhodní lidé to nejsou.Jenže media jím fandí,neb z ních také žijí.A reklama a hlupácí,kteří to mediím baští.

Kajda 6.10.2008 13:14

Re: Re: Chudák moje babička . . .

Co myslíte tím "ústyhodní lidé to nejsou"?  Pánové Pešek, Růžek, Rösner, dámy Fabiánová, Medřická, Rosůlková a další to nebyli úctyhodní lidé? Ono je potřeba rozlišovat. Opravdový kumštýř si nepotřebuje natřásat peří v reklamě, protože jeho umění mluví za něj a zájem o jeho osobu je tím zaručen. Podívejte se např. na paní Šafránkovou a pana Abrháma.

Jura Jurax 6.10.2008 14:13

Re: Re: Re: Chudák moje babička . . .

Opravdový kumštýř si nepotřebuje natřásat peří v reklamě ... no, nevím, ono v reklamě byl leckdo ... taky třeba pánové Suchý a Kostka, které bych s dovolením měl za opravdové kumštýře i úctyhodné lidi.

Kajda 6.10.2008 14:17

Re: Re: Re: Re: Chudák moje babička . . .

Ach pardon, já reklamy nesleduji a oba pánové patří zajisté do skupiny skvělých kumštýřů i úctyhodných lidí. Ale stejně mi to nesedí, proč se takto devalvovali.

Jura Jurax 6.10.2008 14:26

Re: Re: Re: Re: Re: Chudák moje babička . . .

Pro prachy, Kajdo, pro prachy - pan Suchý to dokonce kdysi ospravedlňoval a pan Kostka - no, je-li již v důchodu, není se co divit ...

Kajda 6.10.2008 14:41

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Chudák moje babička . . .

Jo, jo. Prachy zkrátka nesmrdí:-/;-)

Teo 7.10.2008 19:47

Re: Re: Chudák moje babička . . .

Ale kolik jich takových je? To jsou bílé vrány.

Ostatní "umělci" udělají skoro cokoliv, budou-li za to peníze. Třeba Krampol a reklama na nějakou tu záložnu - tam  bylo těch herců víc- která obrala lidi o peníze . A dneska máme tolik různých hvězdiček, že se musí otáčet.  Vždyť i Suchý dělal děsnou reklamu na prací prášek.

Pamětník I. 6.10.2008 14:10

Re: Chudák moje babička . . .

No jo, ale babička nevěděla, že se to dnes bude vyslovovat sereblita.

karel 6.10.2008 9:16

láska

Nikdo z Vás , není schopný pochopit tu velkou lásku mezi dvěma nádhernými, mladými lidmi, před kterými se otevírá nový,radostný život.Vždyť se tak milují.Oni přece nemohou stále myslet na ty hnusné peníze.Všichni jim jenom závidíte!

strejda 6.10.2008 10:08

Re: láska

To je krásně napsané. ;-DR^

Jura Jurax 6.10.2008 14:17

Re: láska

nádhernými - no ono je Bartošová na svoje leta docela kus, to jo - ale mladými 8-o;-D to ani v nadsázce ;-D;-D;-D

a peníze jsou hnusné, jen je-li jich strašně moc ;-) 

vladimír ondys 6.10.2008 8:57

Ďáblův advokat

je skvělej film o bezcharakternosti a morálce právníků, je nestydaté kopat do zkrachovalých lidí a mlčet o fušeřích, kteří nás zahlcují neuvěřitelným šuntem a jsou mnohem pádnějším důvodem neúcty k spravedlnosti a právu. Pak byste se musel ale zmínit o kolegáčcích, kteří z toho nekřesťansky těží. Patrně byste dostal dost nevybíravě přes prsty, možná i papulu.Rv

http://ondys.wordpress.com

F..A.Kekule 6.10.2008 9:32

Re: Ďáblův advokat

Tohle je článek o něčem jiném, milý pane, ať už ho psal kdokoliv.

vladimír ondys 6.10.2008 13:46

Re: Re: Ďáblův advokat

Milý pane, jasně, je to zasvěcená úvaha o podebraném prstu pacoše, kterej metastázuje.;-D

Pišta 6.10.2008 8:55

Kočkování řidičů?

Ono nejde o "kočkování řidičů a DOPRAVNÍCH POLICAJTŮ" , ale o to , že obecní policajti jediný radar v Mělníku, nedali  k přechodu pro chodce před některou školu, kterých je v Mělníce dost a dost. Nebo na místo , kde dochází často k nehodám. Případně před nemocnici. Ale z neznámých důvodů k léta letoucí nepoužívané železniční vlečce s rezavými kolejemi zarostlými bodláky.A to všechno proto, že tato vlečka je označena jako "nechráněný železniční přejezd"  a platí tam rychlostní limit 30 km/ hod, takže logicky předpokládali, že tam nachytají vrahů za volantem , jedoucích rychleji, více než dost. Nachytali jich asi čtyřicet tisíc za jeden rok. Že tam nikdy nikdo , žádnou nehodu nepamatuje, je patrně detail. Jde přece o bezpečnost a řídiče je třeba donutit ,aby brali ohled na ostatní.

karel 6.10.2008 8:53

Lotynka.

Přijde mi divne že se mam v televizi divat na Bartošku ktery mi dluži 40kč. Ptate se jak to? On totiž dluži každemu občanu. Je zajimave že za Lotynku ktera stala daňove poplatniky čtyřista milionu korun nebyl potrestany ani lidovecky ministr kultury ani Bartoška a spol.

www racek 6.10.2008 11:43

Re: Lotynka.

no, když bylo vše v pořádku, tak proč trestat, ne?;-P

Pavell 6.10.2008 8:39

ŠPÍNA A LUMP

Pomeje byl vždy velmi nechutný co se základních principů morálky týká. K rolím se dostával velmi zvláštně, mimo jiné přes pánskou postel (Drha), s cizími penězi zacházel podle hesla "co je tvoje, to je moje" a od jeho elévských dob v divadle a na škole je o něm známo, že je to prostě svině. On si dokonce i vyzkoušel jak slastné je, když si účty vyřizujete udáváním policii, resp. Státní bezpečnosti, jenom jaksi záznam chybí ve spisech, to neštěstí, které způsobil už také vyčpělo.

Bartošovou, nesmírně hloupou a závislou na lécích a chlastu, pokládám v této celé věci za jeho další oběť. Prostě si vybral další slabou a bránit se neschopnou osobu.POmeje patří za katr a předtím by mu měl někdo pořádně rozbít hubu.

F..A.Kekule 6.10.2008 9:34

Re: ŠPÍNA A LUMP

Nomen omen, psali staří latiníci.

dulcibelka 6.10.2008 10:43

Re: ŠPÍNA A LUMP

To udávání patrně pochytil u své barrandovské protektorky, trefně zvané rudá carevna...a bolševické manýry si přenesl i do kapitalismu, velkoproducent jeden. Ovšem drzé čelo lepší než poplužní dvůr...:-/

Jirka 6.10.2008 8:35

Vlku,

zkus podobný článek napsat o Charouzovi, jehož podnikání nás všechny stálo skoro 5 miliard a dnes to je stále celebrita.

www racek 6.10.2008 9:55

Re: Vlku,

no, byl by to asi jeho článek poslední ...

Teo 7.10.2008 19:42

Re: Vlku,

R^R^R^R^R^

Pirat 6.10.2008 7:47

jeho chování je naprosto LOGICKÉ a chovají se tak už možná statisíce běžných lidí

Protože náš stát je prorostlý bankovním socializmem (který teď padá na hubu ve světě). Bankovný kartel si nechal schválit zákony, kdy oni půjčují a stát za ně do konce života honí dlužníky (kde jsou ty jejich kecy o tom že půjčují na dobré podnikatelské záměry, že dlužníky prověřují....)

To se projevuje debilními zákony, kdy jedna chyba nebo neštěstí v životě uvrhuje osobu co má dluh (a celou její rodinu) dle zákona do DOŽIVOTNÍHO otroctví a živoření (takové doživotí nedostávají ani brutální násilníci), Lidem se z neřešitelné situace rozpadají rodiny, přicházejí o práci... Je naprosto logickou odpovědí, že tito lide MUSÍ obcházet zákony, aby mohli žít, a stát na tom neskutečně prodělává, protože tito lidí nemůžou mít legální příjmy takže samozřejmě berou (nebo neberou) socky a neplatí daně a nemají žádnou ekonomickou budoucnost, jejich potenciál je zmrazen-zničen.

Řešení vidím v osobním bankrotu, který člověka zcela očistí od dluhů bez ohledu na jejich výši, samozřejmě poté co přijde o všechen majetek, nějaké 2-4 roky přichází o všechny příjmy (né doživoně jako teď), a samozřejmě by poté musel doživotně skládat majetkové přiznání,... atd. Alespoń by se půjčovatelé naučili půjčovat s rozvahou... ostatně je to jejich podnikatelské riziko, tak ať nechtějí po státu ať ho řeší za ně.