1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

POVÍDKA: Zem a zuby

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Pašek 12.7.2011 19:21

Stát zkonfiskoval nejenom půl domu a sadu . . .

které mi děda dal a já zdědil, přišli si pro můj kajak, který jsem si tak pečlivě a dlouho stavěl, odvezli si plachetnici třídy Mlok, kterou jsem si postavil a šetřil na dakronovou plachtu a i starou děravou canoe, které jsem se pořídil na "kopyto"  . . .  někdo jimřekl, že jsem měl nový  foto zvětšovák s leštičkou, tak si pro to přišli a maminka jim musela dát . . . Ničeho nelituji, Pán Bůh mi to 100x vynahradil . . .

A. Richter 12.7.2011 12:10

Authore

já chtěl na střední průmyslovou školu milionářskou ( "SPŠM" ), a taky nic. Cihla.

S. Moc 12.7.2011 8:30

odpověď

Autor má právo "hovořit" o čem chce a vy byste mu neměl vytýkat, že nepíše o čem chcete číst vy. Mimochodem, vzpomíná na dobu před 43mi lety nikoli před dvaadvaceti. Nikdo není dokonalý, ani vy. Napsat, že překrucování je nepěkné a pak ani slovem nenaznačt, kde k němu došlo je jště nepěknější.

J. Blažek 12.7.2011 7:29

Překrucování ....

... je nepěkné.

Azutorovi:  Škoda, že nehovoříte o tom, jaká "morální elita" vládne nyní této zemi a utápíte se v tom, co (prý) bylo před 22 a více lety.

R. Langer 12.7.2011 12:25

Re: Překrucování ....

Jaká morální elita vládne nyní této zemi? No stejná, jako před 22 lety. Oni se tu snad za tu dobu vyměnili nějací lidé, případně lid?