18.5.2024 | Svátek má Nataša


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
kapitán 17.1.2008 10:48

Re: Re: Souvislost N.Tesly s TM

Určitě ano:

je znám efekt mávnutí motýlých křídel v Austrálii vyvolající hurukán v Karibiku. Tudíš vaše nachlazen = kašel vyvolalo silné turbulence kolem Zeměkoule

Bubik 17.1.2008 10:04

to zklamání máte přátelé od nadměrných očekávání

kdybyste si uvědomili, kde má současný interní i externí tým ČT svoje mentální a odborné hranice, nemohli byste být nikdy zklamáni ;-D

I-Worm 17.1.2008 12:47

Re: to zklamání je důsledek české povahy

jsou tu sice stanice, jejichž pořady se mi líbí, ale protože jsem musel zaplatit za ČT, tak se budu dívat na ni, i když se mi vůbec nelíbí!

Jura Jurax 17.1.2008 9:54

Detektor

se projevil jako blbost natolik krystalická, že dokonce i v ČT vyčnívá - a to je co říct! A kde vzali toho komentátora, co s upřeným, nemrkajícím pohledem a hlubokým hlasem hypnotizátora krys klade obzvláště pitomé otázky - není přece možné, že Tesla ovládal přenos energie na dálku a způsobil tunguzský meteorit? a očekává omámené ano, samozřejmě - přitom i retardovaného jedince by mohlo napadnout, že přenáším-li energii, musí ji někde vzít - a při dopadu toho čehosi v tunguzské tajze se uvolnila energie tak značná, že by převyšovala výkon všech elektráren na svěrě v onom roce 1908 ... tedy pokud by se snížil k logické argumentaci proti téhlě pyramidální, rozumem skoro nepostižitelné hovadině ... ono ostatně může s expertů typu esoterika a politického ekologa (nebo ekologického politika) vypadnout něco rozumného, natož k dané otázce? Jěště jim tam chyběl Baudyš a nějaká kartářka ...  

Ten blábol od a až do zet se ani nedá komentovat (místní cenzor by z toho dostal kopřivku). Chudák Tesla. Ze současných pořadů blbější byli akorát Vyhulenci na Primě - tedy možná.

A předevčírem podobně zmršili památku dr. Součka. Pan Neff kolem ní sepsal čtivý román, ovšem nevydával ho za realitu a i pan Novotný si druhdy smočil, ovšem způsob zvolený v Detektoru by udělal záhadu i z posmrkaného kapesníku zapadnuvšího za křeslo. Mimochodem - dr. Souček psal svá Tušení vlastně z oboru stejného, v němž nyní primitivně rejžuje Detektor - ale na rozdíl od jeho tvůrců to uměl, ovládal řemeslo a mystifikoval-li (jakože ano), dělal to s noblesou a málokdo to poznal. A uměl psát. A jeho televizní besedy - jsemť pamětník - se nesly v lehce ironickém duchu; on se holt Souček nebral sám smrtelně vážně.

Ovšem poplatky za ČT - tedy i za tuhle zrůdu - se zvýšily. Ach jo - Bubílková, Detektor, Pošta, co by se s ní dal rafinovat cukr ... škoda, on ten Detektor není špatný žánr, ale musel by to dělat někdo, kdo není břídil.

čtenář zdrojů 17.1.2008 10:19

Juru

Probouráváte se do otevřených dveří. Dotektor věnovaný Součkovi byl udělán dobře a s pietou. Já sám mám doma od Součka Tušení stínu a Tušení souvislostí. Na tu třetí knihu jsem se těšil, ale nevyšla, protože se "záhadně ztratila". Že se ztratila, je fakt. Proč se ztratila, to je už otázka spekulací. Ani bych se nedivil, kdyby ji ukradl a zničil sám Pacner, který Součka bytostně nesnášel.;-)

zk 17.1.2008 10:26

Re: Juru

Vám ten Pacner pořádně leží v žaludku. Podle všeho Vy zase bytostně nesnášíte pana Pacnera, že?:-D:-)

čtenář zdrojů 17.1.2008 10:56

pane zk

ano, Pacnera nesnáším. Tohodle bolševického redaktora Mladé fronty, který dřívě psal oslavné články o sovětské kosmonautice a po revoluci najednou v sobě objevil pravicové smýšlení, opravdu nemusím.

Jenda 17.1.2008 11:31

Re: Detektor

Z ni by se dal rafinovat cukr. A myslim, ze rafinace uz by nebyla potreba. Staci rozvazit do pytliku.

jerry 17.1.2008 9:50

To mě mrzí, že jsem ten Detektor neviděl

no vidíte, a pak že veřejnoprávní TV neumí zábavu.:-)

Jura Jurax 17.1.2008 9:55

Re: To mě mrzí, že jsem ten Detektor neviděl

nebyla to zábava ... byla to jenom kravina 8-o

gerontusinza 17.1.2008 10:03

A to zcela mimořádně odhalující "rozhled" i stupiditu komentátorů a autorů....Re: Re: To mě mrzí, že jsem ten Detektor neviděl

;-D

F.Havala 17.1.2008 11:07

Re: To mě mrzí, že jsem ten Detektor neviděl

http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/10167894936-detektor/207562221450001-08.01.2008-22:15-tunguzsky-meteorit-a-pan-blesku.html

Tvrzení Pánka o elektromobilu, který jezdil i Niagarských vodopádů rychlostí 140 km/h libovolně dlouho je na úvahu jestli Pánek je ještě blbější než Kuchtová. A ten "kousek" s motorem na vodu vypadal lehce zfetovaný. Opravdu to stojí za zhlédnutí a před dalšími volbami dobrá reklama pro zelené mozky.

ver 17.1.2008 9:35

detektor je v pořádku stejně jako ČT 1

ukazují druhou stranu pravdy a to je přece lež , nebo ne ?

Jura Jurax 17.1.2008 9:56

Re: detektor je v pořádku stejně jako ČT 1

tak to by mohla taky občas ukázat tu první stranu :-D

ver 17.1.2008 10:24

Re: Re: detektor je v pořádku stejně jako ČT 1

ale jak poznáme , kterou stranu ukazují a pokud to řeknou , co když kecají ?

Jura Jurax 17.1.2008 10:30

Re: Re: Re: detektor je v pořádku stejně jako ČT 1

no, pro verifikaci můžete informaci srovnat s Novou ..:-D:-D:-D:-D

Tokamak 17.1.2008 9:35

Co k tomu říci?

Jediné co mě napadá, tak že se nevyvážená vegetariánská strava promítá do zdraví celého organismu a mozek zjevně není výjimkou :-(.

A pan Janeček pak takové slátaniny využívá pro svůj záměr cílené likvidace ČT ;-€

vasekpav 20.1.2008 15:40

Re: Co k tomu říci?

TO Mne  taky  napadlo ,?

Petr Benes 17.1.2008 9:30

Ten Detektor je fakt katastrofa.

Dalsi dily uz sledovat nebudu. To uz muzu sledovat Zeptej se osudu na Prime, tam aspon vim, na cem jsem.

Pavědec 17.1.2008 9:18

Tvrdit, že plynové

komory nikdy neexistovaly je trestné. Označit nějakou rasu či kulturu za degenerovanou je rovněž trastné. Šíření poplašných zpráv je trestné. Ale interpretovat historické události a přírodní jevy jako výsledek buďto nezodpovědnosti vědců nebo zlovolného spiknutí bohatých či politiků v celoplošné televizi, vyvolávat v idiotech pocit ohrožení rozvojem vědy, vědci a tajnými společnostmi je prý zábava.  Co takhle pořad Defektor, který by vyložil mnichovskou dohodu jako komplot dědežka pana Vachlera s mimozemšťany tvářícími se jako omšelé kameny s náznakem, že karma pana vachlera je tak temná že ohrožuje celou Zemi i přilehlé části Vesmíru, že ten, kdo jsoucno zbaví této hrozby buden spasen a  zaslouží se o stát? To by byla legrace! Pan Vachler sám by to jistě ocenil! Hlavně, až ho budou různí šílenci ohrožovat na životě!

Schumacher 17.1.2008 9:08

To je v pořádku. Pavěda je standardním projevem veřejnoprávních multikultihumanities odloženin.

Podobné bláboly bývají na ČRO6.

www racek 17.1.2008 8:50

no, víte ... tedy, záhadologie

je zajímavá pro většinu diváků. a proč ne?

tedy, největší scifi jsem viděl asi tak po dobu jednoho roku dnes a denně. jmenovalo se to modrá šance ... tedy, to sci bych vypustil. to byla sbírka blbostí, až člověka mrazilo. a hele, ono je ještě pár co tomu snad i věří. naštěstí i u ods převládl rozum.

kam se hrabe vachler, vážení.

a těším se na další. ten o součkovi byl docela dobrý.

Kolombo 17.1.2008 9:02

Re: no, víte ... tedy, záhadologie

 A vidíte - já bych ty blbosti, tu modrou šanci bral všema deseti. Rackům /www/ ji nikdo nenutí, ti si mohou budovat Paro-Špidlo -Filipův sociální stát. Na oplátku beze mne. Ale to prý nejde. Jak to? Mně rackové nechybí, Stačí mi ti chechtaví co létají nad vodami.  Ale rackům /nelétavým - vlezlým/ přátelé Modré šance chybí velice. Drží se jich jako h..no košile a nepustí ani Vizírem. Proč asi?Proč musíme všichni marschiern mit ruhig festen schritt vstříc světlým zítřkům v záři Pokroku? Společně  s racky /www/, mloky a štíry?

Kajda 17.1.2008 9:33

Re: Re: no, víte ... tedy, záhadologie

R^

www racek 17.1.2008 10:40

Re: Re: no, víte ... tedy, záhadologie

:-Dale nebral, kolombo, nebral. vono to pak v reálu nevypadá až tak dobře. nakonec, podívejte co udělali s autorem... :-D  ale důležité je si to nejdříve prostudovat, fakt. oni to nejsou jen ty daně, víme?

ale fakt, nechápu vaši averzii ke mě. já docela úspěšně ve velkém podnikal a i dnes na té úpravě daní vydělám hezkejch pár ... i přes zvýšené náklady v daních a odpočitatelných položkách. vám bych to taky přál. možná byste nemusel bejt tak kyselej.

víte, voni ty tlustýho nápady byly opravdu hodně pitomé. i když je to můj vzdálený příbuzný ...

gerontusinza 17.1.2008 8:50

Mimořádně pane Pacnere máte pravdu.....

tolik nesmyslností v Detektoru aby pohledal.... A víte co je nejhorší...? Že se tváří jako pořad vážný a přemýšlivý... Co chcete, vše je jediným kompilátem blbců ve vládě, lehkověrných (tedy neznalých) blbců mezi "novináíi" a zde na psu je to také nádherně viditelné.... Jsem jenom rád že jste v tomto článku opustil svůj politický "rozhled", technika jsem na vašem místě ochoten akceptovat ,ale svůj vstup do politiky radši zvažte....;-)

Jura Jurax 17.1.2008 9:59

Re: Mimořádně pane Pacnere máte pravdu.....

jděte do háje, geronte, a netahejte politiku tam, kde jde o prostý nedostatek inteligence v ČT a u tvůrců toho pořadu Rv

gerontusinza 17.1.2008 10:13

Vážený nevážený modrý soudruhu, Re: Re: Mimořádně pane Pacnere máte pravdu.....

vy jste asi nepoznal ,že pana Pacnera tentokrát chválím a sděluji mu, že pokud zůstane u techniky tak bude za fořta, kdežto při jeho spanilých "jízdách" do politiky jen za vola.....  Takže můj názor se jaksi meliší od pana Pacnera ani vašeho...... Ale to vám je jedno, vy "vidíte" nick "gerontusinza" a chytá vás pavlovův reflex.... no nic hezký den ale jinak politika je za vším, to nevíte...? Proto také politikum znamená věc veřejnou a to jsou, prosím, samozřejmě i publikovanné (zase politikum) závěry a znalosti vědy a techniky...... Ale přesto tvrdím, na Marsu jsou zelení mužíčci a tuhle jsem tam viděl i Bursíka s KačkouJauJau..... ;-D

Jura Jurax 17.1.2008 10:18

Re: Vážený nevážený modrý soudruhu, Re: Re: Mimořádně pane Pacnere máte pravdu.....

jojo - nyní hodlám posvačit. Soudíte, že i za tím je politika, když je za vším :-D:-D

gerontusinza 17.1.2008 10:31

Pokud jste tu sváču zveřejnil tak ano.....Re: Re: Vážený nevážený modrý soudruhu, Re: Re: Mimořádně pane Pacnere máte pravdu.....

přeji dobrou chuť, jdu též něco sezobnout... Inspiroval jste mě...  Vidíte jak lehce se věc ryze soukromá stane věcí veřejnou..... ať vám nezaskočí;-)