17.5.2024 | Svátek má Aneta


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
doktor 18.5.2007 12:20

Pro straníky všech barev typické:

"Tedy já nevím, koho se ty veřejnovýzkumníci ptají. A jak takovej veřejnovýzkumník pracuje. " Já si myslím, že pokud chci o něčem polemicky psát, snažím se nejprve získat o věci informace. V tom se ovšem pan Vlk neobtěžuje. Na rozdíl od něho většina lidí asi ví, že statistika má své vlastní zákony: pokud je nerespektuje, nejde o statistiku ani o "výzkum veřejného mínění. Takhle jde od Vlka st. jen o plkání v putyce. Měl by se tam nasměrovat. NP je přece jen jiný formát.

Jura Jurax 18.5.2007 12:54

Re: Pro straníky všech barev typické:

Jojo, je takový příhodný kytát : věřím jen těm statistikám, které jsem sám zfalšoval . konec kytátu. Kdo to řekl?

LJG 18.5.2007 13:30

Re: Re: Pro straníky všech barev typické:

Churchil

Maxihaf 18.5.2007 16:32

Re: Pro straníky všech barev typické:

Tou statistikou doktore myslíte tu vědu, co přesně pracuje s nepřesnými údaji? Možná se tím sám živíte. Možná se v tom i sám hodně vyznáte. Ale humoru a nadhledu nemáte ani co by se za nehet vešlo... (Y) Humor totiž nelze matematicky vyjádřit...

Frank 18.5.2007 23:13

Re: Re: Pro straníky všech barev typické:

Nebudu se rozepisovat o nějakých statistikách a výzkumech veřejného mínění. Spíš mě zajímá, proč stát  tyto darmožrouty platí. Pochybuji, že žijí ze sponzoringu. Stále se plká o byrokracii, ale takových parazitů je v republice spousta.