2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Diskuse k článku

MÉDIA: Padla facka, padla na sále

Měl jsem dojem, že tohle a něco podobného, co zaútočí na Zemana, přijde, ale netušil jsem, že to přijde tak rychle. Ale měl jsem. Po zkušenosti, jak z klubka „novinářů“ v 1. kole voleb náhle vyběhla polonahá míšenka.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Kmoníček 29.1.2018 14:55

Re: Vlk do důchodu

Zingo jedno, lhář a hulvát vyhrál nad lží a nenávistí? Jak jste to myslel, pokud jste tedy udělal výjímku a myslel jste, když jste to psal?

M. Moravcová 29.1.2018 9:18

Re: Vlk do důchodu

koho posíláte do důchodu? Pan Vlk píše, lidé ho čtou (i vy se zde vyskytujete), má co říct. Kde berete tu drzost?

V. Heidlerová 29.1.2018 9:25

Re: Vlk do důchodu

Jsem drzá od malička. To, že lidé p. Vlka čtou, neznamená, že si nevytvoří svůj názor, nebo že s ním budou souhlasit ve všem. I já mám co říct jako občanka a mám právo vyslovit svůj názor, což vy mně nebudete upírat. Chovejte se podle Ústavy a Deklarace lidských práv a nevybekujte tady jak ovce na pastvě.

P. Zinga 29.1.2018 11:31

Re: Vlk do důchodu

Heidlerová se utíká pod Lidská práva: potřebuje ochranu? Je nějakou omezovanou menšinou? Jo, omezenou.

J. Fridrich 29.1.2018 7:00

Pan Vlk má nějaký svůj záhadný televizní kanál

Pan Vlk má nějaký svůj záhadný televizní kanál - on totiž popisuje nějakou jinou událost.. Říká " pak padly nějaké facky " - nebyly to ale facky, jak jsme všichni viděli, byly to pěsti do hrudi a hlavy toho novináře a útočník byl jasně definovatelný - byl označen jako příslušník Zemanova týmu, napadený mu to neoplácel. Také sprosté vyjadřování jsme slyšeli jen od jedné strany, ten napadený novinář Zemanova pochopa jej žádal jen o jeho jméno, ale to jsme několikrát všichni až na pana Vlka viděli.

Myslím, že je to na léčení zraku, sluchu a kvality uvažování a vyhodnocování jasně viděného děje, pane Vlku - řešte to..

P. Zinga 29.1.2018 8:54

Re: Pan Vlk má nějaký svůj záhadný televizní kanál

Pane Fridrichu, jak to víte, že ten boxer byl členem Zemanova týmu? Od Kalouska nebo Drahoše? Měl žlutou visačku, u členů Zemanova týmu jsem viděl modrou. Žlutou prý měli novináři.

J. Ševčík 29.1.2018 8:59

Re: Pan Vlk má nějaký svůj záhadný televizní kanál

Jasne vy barvoslepej tak jste videl modrou

P. Hlosta 29.1.2018 9:08

Re: Pan Vlk má nějaký svůj záhadný televizní kanál

Vy jste z článku odvodil jen to, co potřebujete. Proč vlastně došlo k tomu incidentu a po Zemanově odjezdu na toto číhali zoufale novináři, je příznačné pro hyeny. Konečně vyrobili skandál! On to nebyl ani tak skandál, jako obrana bezbranného omdlelého staršího muže, ale vy potřebujete přeci špínu k životu! Jste špína na ne že ne!

J. Ševčík 29.1.2018 9:59

Re: Pan Vlk má nějaký svůj záhadný televizní kanál

Pane P. Hlosta chtel jste napsat vozraleho na mol komunisty ze ano?

R. Langer 29.1.2018 13:57

Re: Pan Vlk má nějaký svůj záhadný televizní kanál

Ať ti nepraskne žilka, lidový demokrate! :-D

T. Vodvářka 29.1.2018 6:55

Ono to šlo napsat krátce

Jeden pán se opil /řečeno dřívějším jazykem - překonal sám sebe a nevytrval/. Byl natočen na kameru /což se ve veřejném prostoru může stát/.

A pán z milice začal ty natáčející mlátit a říkat: jaká demokracie, vole?"

Jak to, že se podobné záběry - tedy vulgární projevy a útok - daří natočit vždy jen v táboře pana Zemana, SPD, ANO a nikdy ne u ODS, TOP, STAN a lidovců, potažmo v táboře pana Drahoše, tedy stručněji v té pražské kavárně?

V. Heidlerová 29.1.2018 7:12

Re: Ono to šlo napsat krátce

Jednoduše, protože tam se asi nedějí.

S. Netzer 29.1.2018 12:03

Re: Ono to šlo napsat krátce

Jaký pán, taký kmán.

J. Ševčík 29.1.2018 6:40

Zemanovi hrdinoveHulka

Hulka---Ringo Cech ---Ovcacek---Mynar a ted k nim pribyl hrdina sikmookej emigrant Okamura to se muze Zeman chlubit jake ma bojovniky

V. Heidlerová 29.1.2018 7:28

Re: Zemanovi hrdinoveHulka

Přidám ještě Troška, Sobota, Chovanec další výtečníky jsem nerozpoznala. Samý póvl. Ve štábu prof. Drahoše byla samá elita, prof. Grygar, primáš Hradišťanu Pavlica.... Inu vrána k vráně. Už se tlačí k lizu.

Š. Hašek 29.1.2018 8:56

Re: Zemanovi hrdinoveHulka

Pozor, není elita jako elita,

pan Grygar tleskal, i když Drahoš poučoval Zemana, že bezpečnostní prověrka není podle zákona "ale podle osobního rozhodnutí". Rovněž Grygar tleskal, když se Drahoš chlubil, že on zprávy BIS nepotřebuje, protože "každý přeci ví"!

Použiji Vašich slov - v tu chvíli se mi zdál pan Grygar dost póvl. Nejen mně, vedle sedící Horáček málem omdlíval, Hilšer "váhal" - z té "logiky" pana Grygara (a Drahoše). Fakt jsem si myslel, že pan Grygar je něco více než roztleskávač.

J. Ševčík 29.1.2018 9:11

Re: Zemanovi hrdinoveHulka

Pane Hašek vam se da jen odpovedet ze vasi soudruzi nejsou elita,ale poradny jelita spokojen?

K. Filek 29.1.2018 9:19

Re: Zemanovi hrdinoveHulka

P.Grygar je vědec a ne politik.Tak mu to odpusťte.Je,ale vždy slušný.Je fakt,že u pana Drahoše se nic takového nemůže stát.Nechodí tam vyhulenci jako k opilci Zemanovi.

Z. Lapil 29.1.2018 11:26

Re: Zemanovi hrdinoveHulka

Sledovali jsme stejné volby?

Já samozřejmě nemohu s Járou Cimrmanem tvrdit "Na vlastní uši jsem slyšel, že Drahoš nikdy neřekl...", ale o tom, že Mynář prověrku vlastně nepotřebuje, mluvil Zeman (a Drahoš mu, podle mě správně, oponoval "ale vy jste to slíbil"). A o informacích ze zprávy BIS Drahoš tvrdil, že je má z její veřejné části. Ad případný (asi nejspíš použitý) argument "každý ví": připadá vám možné, že by ruskou rozvědku nechaly aktuální volby chladnou?

Čímž, probůh, neříkám, že za všechno můžou Rusové.

P. Dvořák 29.1.2018 8:05

Re: Zemanovi hrdinoveHulka

Vás už by místo stošestky také mohli povýšit. Třeba na nulu.

J. Ševčík 29.1.2018 8:47

Re: Zemanovi hrdinoveHulka

Jasne vy uz nula jste a omarkovana temi clanky co sem pisete chcete taky vyznamenani?

Š. Minařík 29.1.2018 9:16

Re: Zemanovi hrdinoveHulka

Žvaníte. Raději byste ty hovadiny měl po sobě číst.

J. Ševčík 29.1.2018 6:34

Autor clanku se zblaznil

A nebo? bude cekat na vyznamenani za zasluhy:) Pro me je tento clanek uplna podlezavost jako Hulka Zemanova nebo ten pripotrhlej Ringo Cech

J. Švarda 29.1.2018 7:01

Re: Autor clanku se zblaznil

Ukazuje se, jak když chybí argumenty, tak nastoupí fantazie a urážky.

Co se stalo? Jenom záminka pro naše veřejnoprávní media, aby štvaly a urážely. Hůlka podlézavost, spřátelení herci co vyslovili uznání panu Drahošovi, co to je u nich?

Jak si někdo představuje spojené rozdělené společnosti. Všichni podpoří Timurpartu Drahoše a na tom základě sjednocovat rozdělenou společnost?

J. Ševčík 29.1.2018 8:50

Re: Autor clanku se zblaznil

J. Švarda Vy jste hold spokojen s Timurpartou Zemanovich ritlezevcu

V. Heidlerová 29.1.2018 7:39

Re: Autor clanku se zblaznil

Už to tak vypadá, ale on měl k tomu nakročeno už dřív. Pozoruhodné je, že z jeho blábolů vyplývá, že novináři se měli postarat o ukrajinskou modelku a měli ji vyvést ze svých řad. Ona ale měla průkaz (nevím, zda platný), ale povinností novinářů není ochrana presidenta, ti mají jinou práci a v té skrumáži by ještě měli konat za ochranku, která se dopustila zásadní chyby, že si neprověřila účast všech lidí přítomných v místnosti, když do ní strkali hlavu státu. To je víc než sprosté, je to podlé, stejně jako bagatelizování účinků alkoholu, no vždyť se nic tak strašného nestalo, v podtextu - vždyť i pan president je ožralec, no a vidíte, jak je dobrej??? Tento článek je sprostý, lživý, podbízivý, nemá s etikou novinářskou nic společného, ač se Vlk snaží mistrovat a hrát spravedlivého. To je hnus, velebnosti.

P. Zinga 29.1.2018 8:56

Re: Autor clanku se zblaznil

Hnus si ty, Heidlerová! Všimla sis, už nevykám? Krávám se zásadně tyká.

L. Novák 29.1.2018 19:01

Re: Autor clanku se zblaznil

No jo, vůl jako ty ani jinak žvástat nemůže.

Z. Lapil 29.1.2018 11:15

Re: Autor clanku se zblaznil

Podle médií ona jurodivá děvčica měla novinářský průkaz, a to falešný. Netroufnu si odhadnout, jak moc byl nenápadný, ale byl-li trochu co k čemu, ochrance bych její vpuštění do místnosti nevyčítal.

Spíš je s podivem, že dostala trest tuším za výtržnost, ale ten falešný průkaz nikdo neřešil. Podle otevřených zdrojů samozřejmě, teorie můžeme vymýšlet dle libosti.

V. Heidlerová 29.1.2018 11:18

Re: Autor clanku se zblaznil

No však nic jiného neudělala, než řvala a lítala polonahá, nikomu neublížila. Já jen tvrdím, že není povinností novinářů hlídat, kdo má akreditaci, to je povinnost ochranky. Jestliže ji ochranka vpustila, tak je to její případ. Měla to řešit mravnostní policie, ostatně nový president si to pochvaluje a zdá se, že na další nahatici čeká. Kde by to jinde viděl?