1.6.2024 | Svátek má Laura


Diskuse k článku

MÉDIA: Padla facka, padla na sále

Měl jsem dojem, že tohle a něco podobného, co zaútočí na Zemana, přijde, ale netušil jsem, že to přijde tak rychle. Ale měl jsem. Po zkušenosti, jak z klubka „novinářů“ v 1. kole voleb náhle vyběhla polonahá míšenka.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Hlosta 29.1.2018 9:00

Je to neustálý boj za pravdu

Ačkoliv pravdivé odhalování pravdy, přeci jen nebude stačit. Povrchní si toto ani nepřečtou, natož aby se nad tím zamysleli a účeloví zkreslovači faktů stejně dál budou chrlit své. Budou, ač je značná převaha lidí, co si udělají vlastní názor podle přesvědčujících a pravdu nezahalujících informací. Neustálá masáž, vedená určitou zájmovou částí, bude stejně plnit svůj účel nastolit vynucený názorový pohled na stav věcí. Přesto, díky panu Vlkovi st. za tenhle článek.

J. Ševčík 29.1.2018 9:06

Re: Je to neustálý boj za pravdu

Zapomel jste dopsat vylhany clanek.... Jste slepej ?ze jste nevidel co se tam delo komunisti prolhany a zakerny ,tak jako jejich vudce Zeman Jeste ze to je jen na chvilku

P. Hlosta 29.1.2018 9:11

Re: Je to neustálý boj za pravdu

S oponenty se zde mohu jen bezúčelně hádat a vy máte možnost použít i urážky nejrůznějšího druhu. Pravdu stejně neumlčíte, ikdyby vám předložili mnoha stránkovou dokazující informaci, stejně budete trvat na svých špinících falešných argumentacích. Jste přesně ten typ, pro které vlastně Drahoš prohrál!

P. Kmoníček 29.1.2018 9:29

Re: Je to neustálý boj za pravdu

Hlosto jedno, ten kameraman co s kamerou na rameni zdokumentovával celou chodbu konal svou práci a ten buran co mu kameru shodil z ramene bránil toho nikoho, který v záběru nebyl. Tak se situace jeví Vám i panu Vlkovi? Ach jo!

J. Ševčík 29.1.2018 9:54

Re: Je to neustálý boj za pravdu

Nic nepouziji ale jen tvrdim ze byste mel jit k ocari nic vic

M. Valenta 29.1.2018 9:18

Re: Je to neustálý boj za pravdu

Kdyby neexistovaly rozdílné zájmy, tak tu nemáme o čem psát. A onu jednostrannou boxerskou vložku jste asi viděl pozpátku.

Š. Hašek 29.1.2018 8:48

Přesný popis situace.

J. Ševčík 29.1.2018 8:52

Re: Přesný popis situace.

O vas se to dalo cekat urcite jste tam byl vybran taky,ale nebylo vas videt lezel jste zbouchany pod stolem tak priste se vice ukazujte at vas taky Zeman muze vyznamenat:):)

P. Hlosta 29.1.2018 9:02

Re: Přesný popis situace.

Dost ubohé, ale pro vám podobné příznačné!

P. Kmoníček 29.1.2018 9:30

Re: Přesný popis situace.

A kupte si na to mikinu.

Š. Hašek 29.1.2018 14:03

Re: Přesný popis situace.

Děkuji tímto panu Ševčíkovi za konstruktivní připomínky.

V. Kolman 29.1.2018 8:28

KDO CHCE S VLKY BÝTI -

musí s nimi výti.

J. Vavruška 29.1.2018 7:34

Tenhle článek by tu měl viset aspoň týden

!

J. Ševčík 29.1.2018 8:53

Re: Tenhle článek by tu měl viset aspoň týden

J. Vavruška 637 Myslite na sibenici to ano a mozna ze i dele :):):)

K. Filek 29.1.2018 9:11

Re: Tenhle článek by tu měl viset aspoň týden

A proč.To co jsem viděl na záběrech bylo něco úplně jiného.Opilý komouš se začal motat a druhý ho veddl.Pak si myslel,že je v posteli tak si lehl.Byla tam vidět arogance Zemanových patolízalů.

V. Heidlerová 29.1.2018 7:25

Vlk do důchodu

Pan Vlk je přece také novinář, ale zřejmě vysloveně neobjektivní, stranící vítězi voleb. Tolik polopravd a hnusu se hned tak v jednom článku nenajde. On u toho byl? Teď už je mi jasné, že není novinář, ale propagandista "agitpropčík", který ohýbá pravdu jako jeho guru. Se svými detektivními poznatky by se měl dát k tajným službám, nebo přímo k poradcům našeho opět Nejvyššího. Už vím, proč jsem cítila nechuť k jeho odporu k Němcům, k jeho rozdmýchávání nenávisti k sousedům, s nimiž tu budeme žít ještě nějaké to století (snad). Jako zaujatému pisálkovi mu absolutně nevěřím a dovolím si použít termínu, co je. Jeho článek je opravdová novinářská žumpa. Jeho pensionování (trvalé) by bylo úlevou pro veřejnost i pro novinářskou obec. Nebo ať jde psát do duchovně mu blízkých periodik, Haló!!!

V. Kotas 29.1.2018 8:20

Re: Vlk do důchodu

Kde ses tady najednou vyloupla, b a b o !

J. Ševčík 29.1.2018 8:55

Re: Vlk do důchodu

Ta pani ma pravdu a ta boli ze jo dedku?

P. Kmoníček 29.1.2018 9:32

Re: Vlk do důchodu

On Kotas na argumenty dokáže reagovat jen tak jak předvedl.

V. Kotas 29.1.2018 10:49

Re: Vlk do důchodu

Na tu " johanazarku/deník.cz", se nedá jinak reagovat.

P. Zinga 29.1.2018 8:51

Re: Vlk do důchodu

Paní Heidlerová, žumpa jste Vy.

Mimochodem, v Německu je focení v takovéto situaci trestné. Já osobně bych tomu blbovi vrazil smartfón přes zuby až do p*dele.

Vy jste u toho byla anebo Vám stačí, co píší Vaši kumpáni? Nenávist Vám zatemnňuje mozek, pokud nějaký máte.

J. Ševčík 29.1.2018 8:57

Re: Vlk do důchodu

Ale ale dedecku vy se nejak citite vy soudruzi ze slepicim mozeckem byste radi vrazeli do zubu ,ale na to vy osobne dedo nemate

P. Zinga 29.1.2018 9:01

Re: Vlk do důchodu

Ty mě znáš, chlapče?

J. Ševčík 29.1.2018 9:08

Re: Vlk do důchodu

Blbca komunisty clovek pozna hned uz jen tim tykanim dedecku chcipacku

P. Hlosta 29.1.2018 9:13

Re: Vlk do důchodu

Z vašich primitivních nadávek lze poznat vaši frustraci. Nedostatečnost ducha je u vás markantní.

P. Zinga 29.1.2018 11:38

Re: Vlk do důchodu

Ale jdi, Ševčíku, tykání je teď in, ty to nevíš, že moderní si tykají?

A navíc, podle psaného, jsem usoudil, že jsi z předškolního zařízení pro zpozdilé. Mě začali vykat až na průmce.

K. Filek 29.1.2018 9:13

Re: Vlk do důchodu

Zingo vypadáte jako kovaný komouš.

P. Zinga 29.1.2018 11:25

Re: Vlk do důchodu

Vyližte mi pr*el, Krasavče Dobrotivý.

T. Vodvářka 29.1.2018 9:01

Re: Vlk do důchodu

Pane Zingo, je příznačné, jak o nenávisti píší ti, z jejichž textu přímo kape. Vy nejspíše s tímto fenomenem máte bohaté zkušenosti.

Četl jste svůj příspěvek?

Sázím hodně, že jste volil vítěze.....

P. Zinga 29.1.2018 11:28

Re: Vlk do důchodu

Ano, volil a jsem rád, že vyhrál nad lží a nenávistí.