1.6.2024 | Svátek má Laura


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Dave A. 31.8.2007 7:45

Re: Re: Nesmysl

Nemyslím, že by bylo špatně, aby psaly noviny o čemkoliv, chyba je v mizerné kvalifikaci. "Tisk" v ČR trpí dále vysokou mírou bulvarizace.

Obviňovat mladé redaktory z toho, že "nic neznají a nevědí", mi ale zavání trochu generačním sporem, či spíše smrádkem.

Hobo 31.8.2007 12:26

Re: Nesmysl

Z čeho usuzujete tu náklonnost?

Hobo 31.8.2007 12:24

Re: Pěkné zhodnocení.

Havlíček si na chleba vydělávat nemusel?

Jakub S. 31.8.2007 0:37

Pane Vlku, jsem nadšen. Mluvíte mi dokonale z duše.

Desetkrát podepisuju. Jsem z pokleslosti  a z úchylného zaměření novinářů v bezútěšném/nas*aném stavu už pěkných pár let. A nechápu to. Proč? Proč mi nakonec jako nejsolidnější list v leckterém ohledu připadne Právo? Je toto nutné?

mik 31.8.2007 0:51

Re: Pane Vlku, jsem nadšen. Mluvíte mi dokonale z duše.

No, pokud vám připadá jako solidní Právo tak je to s vámi hodně zlé ;-P

Komenský 31.8.2007 1:18

Re: Pane Vlku, jsem nadšen. Mluvíte mi dokonale z duše.

Tak to pořád obsesivně nečtěte, když se vám to nelíbí.

mik 31.8.2007 0:31

žaluj svého StBáka

Oni si za to ti zpěváčci a herci můžou tak trochu sami. Proč se soudí se státem a ne s StBákem, který je ke spolupráci donutil? Kdyby to jeden, dva udělali a dostali před soud pravé viníky tak by setsakramensky rychle přestaly z StBáckých archívů unikat informace "atraktivní" pro noviny, tím jsem si jist.

Jakub S. 31.8.2007 0:39

Ano, žaluj svého estébáka -

jenže já nemám ponětí, z čeho by je měli žalovat, za porušení čeho. Řekne mi to nějaký právník? A proč, opravdu, to není řečnická otázka - proč to nikdo zatím neudělal?

mik 31.8.2007 0:50

Re: Ano, žaluj svého estébáka -

No, pokud opravdu nespolupracovali s StB, jak všichni tvrdí, tak z třeba z falšování úředních dokumentů :-)

Rudolf 31.8.2007 3:19

Re: Re: Ano, žaluj svého estébáka -

Takto formulovaná žaloba by byla prohraná v okamžiku jejího podání.Jednak zjevně pro promlčení, ale především proto, že ČR (podobně jako většina evropských států) nepřipouští soukromou trestní žalobu. A podáte -li to na policii či státnímu zastupitelství jako podnět k prověření, tak usnesení o odložení z důvodu promlčení dostanete do 30 dnů a jste tam, kde jste byl předtím.

Teotetická určovací žaloba civilní by byla vůči konkrétní osobě zřejmě zamítnuta proto, že za postup svých zaměstnanců odpovídá zaměstnavatel a byl by Vám doporučen postup, který už známe, to jest žaloba proti ministerstvu, ve které by příslušný estébáček vystupoval jako svědek. Když ho dostatečně namažete, možná bude svědčit pro Vás (neboť možné postihy za žalovaný skutek jsou pro něj passé), jinak neprokážete nic, neboť pouhé tvzení  účastníka řízení samo o sobě důkazem z pochopitelných důvodů není. Tolik stručně.