13.8.2022 | Svátek má Alena


Diskuse k článku

MÉDIA: K odchodu Václava Klause z rozhlasu

Aniž bych znal podrobnosti, když se objevila zpráva o tom, že federální ministerstvo financí vedené Václavem Klausem tajně odeslalo na přelomu 80. a 90. let do SSSR půjčku (cca 1,3 mil USD), intuitivně jsem Klausovu „vinu“ odmítl.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
P. Jirkovský 7.6.2021 6:52

Hovňousek si to rychle rozmyslel, moh by taky jednu koupit. Zajímavá je jedna věc, proč reagoval tak idiotsky na vcelku jednoduchou otázku, kterou ani redaktor nestačil doříct? Po pár slabikách začal hystericky vyvádět a doslova utek. Zkrátka hovňousek.

J. Urban 7.6.2021 8:00

Jj. Hodne ho to vytocilo. Tim padem je to nejspis pravda, to s tema poslanejma prachama - esli to byly prevoditelny ruble nebo dolary je vcelku jedno.

V. Církva 7.6.2021 8:16

Zajímavé je, proč jsi tak jednoduchý a připotroublý spíš ty. Myslím, že tvoje stupidní reakce snad otevřou oči i panu Stejskalovi.

Jak věděli už i naši předkové "Chytrému napověz, hloupého kopni!" A to je svatá pravda.

J. Sedlář 7.6.2021 8:21

Taky splněno a dnes už opravdu volno.

O. Musil 7.6.2021 6:49

Na pořad jsem se podíval, abych jen tupě s někým nesouhlasil. Klaus byl od začátku jak na jehlách, pořád kolem sebe šátral rukama. Vypadalo to, že k něčemu došlo už před přenosem, protože Klaus reagoval naštvaně i na přání k narozeninám. Jinak témata rozhovorů byla jasná, Kroc opakoval infa z HN a Klaus je vyvracel jako nesmysly. Nic divného ani nového. Ani se netočili v kruhu, Klaus se naštval až při nejspíš poslední otázce ohledně tajných dokumentů. No nic, takové politické debaty by byly hned zajímavější, kdyby jí politik moderátorovi při nevhodné otázce hned natáhnul. Jen si říkám, jaké voliče chce Klaus oslovit, možná ho brzy uvidíme s lízátkem u Kauflandu.

P. Dvořák 7.6.2021 7:27

Jste nenormální nebo normální jako Kroc?

Klaus do omrzení opakuje, že za jeho působení ve funkci mistra financí MF žádnou půjčku do SSSR neschválilo, vše bylo v gesci MZO a firem, které vyvážely zboží. A to ještě Za Adamcovy vlády. Navíc nešlo o peníze ale o zboží. Prostě HN si vymyslely kydy na kydy.

Na konci se ten potrhlý Kroc k těmto dokumentům, které MF vůbec nemělo a neznalo, vyjádřil, že je MF "dlouhá léta tajilo."

A vy jak papagáj opakujete cosi o "tajných dokumentech". Evidentně se tady víc lidí zbláznilo.

Zkuste lízátko, uklidní vás.

O. Musil 7.6.2021 7:32

Před lety by se VK jen usmál a poznamenal, že opravdu, ale opravdu neví nic o žádných tajných dokumentech, ale pokud existují, ať je klidně uveřejní. Ale holt se časy mění.

No nic, za trest jsme se nedozvěděli, co si VK myslí o covidu. Tam by možná VK vytáhl na Kroce rovnou luparu.

J. Sedlář 7.6.2021 8:24

Lízátko jste měl zkusit, ne sepisovat cosi o čemsi co není.

O. Musil 7.6.2021 10:01

Mi to je vcelku jedno, ono těch zajímavých a provokativních otázek na Klause by bylo víc, třebas, jestli si chce s sebou vzít do politiky znovu i Petra Hájka a podobně... Ale pochybuju, že by ještě vůbec na něco kandidoval, prezident by se asi nabízel nejvíc, nějak by se asi i dokázal vyhnout diskusím, protože tam by mohla padnout tak nevhodná slovíčka jako "abolice" a podobně.

J. Sedlář 7.6.2021 18:44

Ale tak to se shodneme na těch nevhodných slovíčkách. Kikina se nikam nepohrne, už si dokázal vše co chtěl. Ale proč se tak urputně snaží lžiHned a rádoby-žurnál, to netuším. Zase pletou z h0un4 bič.

O. M. 7.6.2021 11:24

No vidíte, tak mohl říci, "pane redaktore, MF nic netajilo, co tam máte dál". Už měl polovinu času za sebou a brzo by došlo na zbývající témata, tak to měl vydržet. Ve "20 minutách" dostávali nepříjemné otázky politici podstatně slabšího kalibru, a ustáli to.

P. Dvořák 7.6.2021 14:07

Vy jste si evidentně spletl nepříjemnou a již několikrát na různých fórech zodpovězenou a vyřešenou otázku, s otázkou úplně blbou, zbytečnou, opakovanou, provokující.

P. Hatina 7.6.2021 2:12

Co si možná lidi už nevzpomenou, byl to kdysi pan Kalousek, který takto fackou umravnil jistého voliče, jenž na něj byl nezdvořilý.

Takže zase není tak úplně mimo v tom pokračovat.

Ovšem, i obráceně. Jestli jistý mladý poslanec konzervativní strany sexuálně napadal slečny na studentských mejdanech, tak ani tam by taková výchovná facka neškodila. ;-D

K. Zangl 7.6.2021 6:34

Vy považujete "topku" za konzervativní stranu?? 8-o

P. Brich 7.6.2021 13:00

Protože je napadal konzervativně, nikoliv přes apku!!;-D

M. Šejna 7.6.2021 0:48

Ale ten moderator byl opravdu na ránu pěstí. Takže Klause chápu.

Být tam Zeman, tak by se moderátor dozvěděl, že se třikrát ptá na něco, na co už dostal odpověď, takže se buďto špatně pripravil, nebo si sedí na uších.

Tuhle odpověď dostala místo rány pěstí televizní moderátorka TV Prima.

V. Holoubek 7.6.2021 1:20

Pane Šejno, ale ta Klausova kniha "Modrá, nikoli zelená planeta", to je parádní čtení, viďte? Já myslím, že ránu pěstí by s tím moderátorem měli dostat i všichni ti "oteplovači", aby věděli, kde je jejich místo. Pak by byl konečně pokoj, žádné protivné otázky, žádní ekoterorističtí škůdci. To by se nám žilo krásně!

R. Gramblička 7.6.2021 6:38

Nevím, proč to tady vytahujete. Za prvé, zmíněná Klausova kniha není "slovo boží" a za druhé, pan Šejna je jeden z těch oteplovačů, kteří odmítají současné nesmyslné snahy poručit větru dešti a preferuje adaptaci. A z takovými nemám problém

J. Sedlář 7.6.2021 8:27

A korán, krákorán jste četl? Něco ještě k tomu byste neměl?

Š. Hašek 7.6.2021 7:55

Přesné, pane Šejno.

I. Štípek 7.6.2021 0:35

Vladimír Kroc byl vždycky slušný člověk; zřejmě chce s vlky výti, když se zachoval tak otřesně.

M. Sedláček 7.6.2021 16:19

Takže to vlastně až tak slušný člověk není. Spíš takový vohnout, správný kádr, na kterém stojí každá totalita. :-)