18.5.2024 | Svátek má Nataša


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
jirka.s. 20.5.2008 11:09

Re: Re: Kočičková je také Židovka a také deviantka.

Ano, i takhle stručně se to dá říci! I když by se mohli někteří jiní blbové urazit! ;-D

Skep/ticus M a/ximus 20.5.2008 12:31

Třeba otečkovaný blbeček jirka sirka :-)))

jirka.s. 20.5.2008 16:57

Re: Třeba otečkovaný blbeček jirka sirka :-)))

Jó, chlapče, ty mne urazit nemůžeš, to může způsobit pouze inteligent! Ty mi sloužíš pouze pro obveselení, jenom ty rolničky už bys nejpíš potřeboval vyměnit, cinkají totiž furt stejně! ;-D

honzak 20.5.2008 9:15

Re: TV je zábavou pro lehce či více přitroublé spoluobčany.

Jmenovče, patrně si nepochopil, že Kočičkové používá nadsázku v míře větší než velké. Zkus se příště na její vystoupení dívat touto optikou.  Zajisté poznáš, že disponuje málokdy vídanou ženskou vlastností a sice schopností dělat si srandu sama ze sbe.

Pavel 20.5.2008 10:03

Re: Re: TV je zábavou pro lehce či více přitroublé spoluobčany.

Jo Kočičková to je poklad tu bych chtěl mít doma

Šnek 20.5.2008 10:46

Re: Re: Re: TV je zábavou pro lehce či více přitroublé spoluobčany.

Mít doma, ale jako co?

Honza42 20.5.2008 10:46

Re: Re: TV je zábavou pro lehce či více přitroublé spoluobčany.

Každý má o srandě jinou představu. Ona patří k těm "umělcům", kdy je mně trapně za ně. Což je nepříjemný pocit a proto vypínám.

Majkkl 20.5.2008 10:48

Re: Re: Re: TV je zábavou pro lehce či více přitroublé spoluobčany.

Jo, ty budeš ten typ, co rozněžňuje u Lucie Bílé a Karla Gotta.. :)

K@rel 20.5.2008 11:53

Re: Re: Re: TV je zábavou pro lehce či více přitroublé spoluobčany.

Číslo uvedené v nickname je výše IQ?

Marťa 20.5.2008 10:57

Byla jsem na živém vystoupení Ester K.

a bavila jsem se jako málokdy v životě. Ona se musí totiž pochopit... a taky se tak trochu trefuje i do mužů, a ti mají problém to spolknout. A Mareše jsem zase pro změnu viděla naživo moderovat ples - a zvládnul to bravurně, udržel zábavu a byl vtipný a já jsem si o něm trochu poopravila mínění, získané z televize a bulváru.

Skep/ticus M a/ximus 20.5.2008 8:37

Že by Leoš Mareš nebyl Žid? To by potom měl vážně problém.

Vydělávat v údajně českém zábavním průmyslu a nebýt Žid se zřejmě neodpouští. No, spíše se jen různé židovské lobby navzájem potírají. Pravda, Žid Kraus i Eben jsou skutečně schopní profesionálové.

Stenly 20.5.2008 9:55

Re: Že by Leoš Mareš nebyl Žid? To by potom měl vážně problém.

Tvůj skutečný nick zní: Debilus Maximus.

Skep/ticus M a/ximus 20.5.2008 10:52

Tak jste si zanadával, ale pravdu mám já, viďte? :-)

ubu 20.5.2008 21:13

Re: Tak jste si zanadával, ale pravdu mám já, viďte? :-)

zalez ty maximání idiote  21.17

Jakub S. 20.5.2008 21:09

Že by Leoš Mareš nebyl Žid? To by potom měl vážně problém.

Stenly, uznání! Už mi tady scházel, blbeček usilovná... A terazky si do mě rýpne - no - šup!

celeblity 20.5.2008 8:21

Jsme In, jsme OK, jsme COOL

Bez talentu, bez invence, bez vzdělání. bez humoru, bez skurpulí tajtrlíkují před českou společností mediálně vyhoněné celebrity, VIP, na úkor menšiny s talentem, invencí, vzděláním, humorem a charakterem. Bulvární mávátka se třepetají ve svém bahnitém močálu a třesou se aby je nepohltil, nebo ještě hůř -  nevyvrhl. Bulvární žurnalistika rovněž bez talentu, bez invence, bez vzdělání. bez humoru, bez skurpulí se neštítí v žoldu svých chlebodárců téměř ničeho. Všichni dohromady se plácají  na hladině narůstající zaostalosti a společenského marasmu  .    :-DRv(Y)

horduch 20.5.2008 7:44

pane Olšer

na blití by vám mělo být z těch, co se  dívají na LM a čtou Blesk,tito pouze uspokojují poptávku a že za to berou pěkné peníze ? asi těch co se na tento druh zábavy dívají a jsou ochotni platit bude dost;-)

Mejla 20.5.2008 7:08

Mentální anorekt je především Olšer. Jeho ubohosti jsou stále pokleslejší.

Pokud se mu líbí Kraus, který svůj pořad okopíroval od amerického baviče a do veřejnoprávního média přitáhl i zločince Karla Koechera a další groteskní figury, není co dodat.

Úlisný Marek Eben není hloupý, ale se svojí vizáží rádoby drsňáka vypadá jako by měl obličej porostlý plísní. A vrcholem "kultůry" je Jan Bingo Rosák, prostě co jméno, to elita.

stoun 20.5.2008 7:20

Re: Mentální anorekt je především Olšer. Jeho ubohosti jsou stále pokleslejší.

Já bych bral mentálního anorekta jako něco, co je odvozeno od mentální anorexie. A to přehublý M.L. tedy je...

drak 20.5.2008 7:47

Re: Mentální anorekt je především Olšer. Jeho ubohosti jsou stále pokleslejší.

:-D  Mně se článek moc líbí a vystihuje podstatu věxi. Malá úroveň kultury u většíny mladší generace a zbožňování takových floutků  i v ženském rodu, jaké byli zmíněni. Je to výchova bulvárem a malá sečtělost a znalost dějin!!!;-O

Milan 20.5.2008 6:10

Neuvěřitelný blábol

Jo a my pracovnice závodu 22 jsme nikdy Leoše Mareše neměly rády. Člověče vy jste se asi zbláznil.

balthasar 20.5.2008 6:54

Re: Neuvěřitelný blábol

Copak, už zase smíme jenom chválit ?8-o

JW 20.5.2008 1:07

Podivně se šklebící

Podivně se šklebící mentální anorekt, to se tedy povedlo! Už vidím Leoše Mareše, jak se z téhle kritiky celý třese. Myslíte, že by takový dement, za jakého ho prohlašujete, sehnal nějakou práci, navíc dobře placenou? A ti negramoti v kopačkách, to je také skvělé! Trochu víc uvažování a trochu méně závisti, pane. Je zajímavé, že každý moralista mluví hlavně o penězích, který ten lump, pardon, anorekt u Mareše a negramot v kopačkách u sportovců, kolik nespravedlivě vydělává. Ukradl ty peníze? Neukradl. Tak proč by se nepochlubil. Obujte kopačky nebo se postavte na podium a začněte vydělávat jako oni. Že to neumíte jako oni? Tak proto jim musíte alepoň trochu namydlit schody!   

stoun 20.5.2008 1:24

Re: Podivně se šklebící

Vážený pane, autor možná nemá rád L. M., ale rozhodně jsem z jeho textu nevyčetl něco o závisti. Ostatně nemá pravdu, když si houslový virtuoz či chirurg vydělají za rok tolik, co třeba fotbalový brankýř za týden? Pokud si někdo jiný u nás vydělá víc než 90 tisíc anglických liber týdně, napište mi o něm. Je snad chycení penalty rovnocenné s transplatací srdce? Každý umí něco jiného, aniž by musel někomu mydlit schody: Kopálisté též neumějí řezat skalpelem...

mol 20.5.2008 1:52

Re: Re: Podivně se šklebící

No tak řekněme paní Zagorová, je to milá holka, všechno, no ale ona už 3 roky po sobě bere 600 tisíc každý rok. A další ne 600, milion, 2 miliony berou, Jandové a jiní, každý rok.

Bobo 20.5.2008 5:51

Re: Re: Re: Podivně se šklebící

A teď tu stojím sám jako kůl v plotě.

Kobylka Lajda 20.5.2008 7:37

Re: Re: Re: Podivně se šklebící

;-D;-D;-D;-D;-D

tomáš 20.5.2008 15:27

Re: Re: Re: Podivně se šklebící

ten náhodou nepodepsal...

Petr 20.5.2008 6:51

Re: Re: Podivně se šklebící

Dovolím si připomenout, že Socrates ( bývalý skvělý brazilský fotbalový representant) se stal skvělým lékařem. Tak bych s těmi hodnoceními poněkud přibrzdil. Ostatně, pokud pro autora článku peníze nemají příliš velký význam, nemusí to ještě znamenat, že každý, kdo vydělává velké peníze, je automaticky negramotný trouba.

jirka.s. 20.5.2008 9:34

Re: Re: Re: Podivně se šklebící

Ano,Socrates se stal lékařem, navíc jak píšete, skvělým! Vzácný příklad vyjímečnosti! Pokud byste ovšem chtěl, Petře, tento fakt zevšeobecnit, tedy že se vlastně každý fotbalista může stát lékařem, docela by mne zajímalo, jakým lékařem by se asi tak mohl stát Řepka. Tipoval bych to na patologa, který by si ovšem záhy vysloužil pár žalob od pozůstalých pro hanobení mrtvol! ;-)