2.6.2024 | Svátek má Jarmil


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Ibalgin 6.7.2009 21:23

Re: Je to už na žaludek

Těžko říci, jestli je to tiskový mluvčí nebo jirka.s. 8-o

Ťůťa Mráčků z Prahy 6.7.2009 19:01

Hnidopišství

úzce souvisí s hlubokou mentální retardací. Takový člověk se chová jako hňup, což v případě požitkáře Klause se znalostmi brouka Pytlíka a kompetencemi sousedovic psa Alíka odpovídá skutečnosti ..;-D

teplákyvytahané 6.7.2009 20:46

Re: Hnidopišství

nikdy bych si nepomysle, že se budu tady přít za prezidenta Klause, ale ty si o to koleduješ, ty lidský odpade a hnoji..vrať se do krčmy, ze které jsi vyšel, ty duševní nedomrdku, ubohej a debilní..na toto snad již budeš slyšet, ty výgrcku a potrate slepej ŤAVY..:-D:-D:-D(Y)(Y)

Neonek 6.7.2009 22:54

Re: Hnidopišství

Ťůťo, ty jsi tak chytrej, že bys mohl chytat myši do huby ;-D;-P

P 6.7.2009 18:43

"Občan" Klaus versus občan

Chápu "občana" Klause, když si stěžuje, jak se vůči němu někdo dopouští nepravostí. Ale on není běžný občan, ten to má na rozdíl od něj obtížnější. A to i "díky" "občanu" Klausovi. Ten například podepsal stavební zákon, kde účastník řízení se nemůže dostat k důkazům (kopie stavebních výkresů), které se jej přímo týkají. Místo, aby takový zákon odmítl podepsat (pro rozpor s ústavou, kde mají všichni formálně stejná práva), uvedl v platnost zákon, kde je jeho část v rozporu se zdravým rozumem.

Pro mne je to sice prkotina, ale je na ní vidět, že ústava je zřejmě považována  za cár papíru, kterému se všichni klaní jen formálně. Pokud si tedy pan prezident chce stěžovat na nekorektnost druhých, měl by si prvně zamést před vlastním prahem.

Neonek 6.7.2009 23:12

Re: "Občan" Klaus versus občan

 Nenapadlo vás, že za podobné chyby (zde druháho řádu) v zákonech  mohou především  právníci. Prezident není ten, který by musel na takové chyby reagovat. Bez povšimnutí to prošlo sněmovnou a parlamentrem a jako zákon technický měl být od volovin očištěn před předložením prezidentovi. Je ovšem otázkou, není li váš názor mylný. Takže to koště na zametání si ponechte před svým prahem a udělejte si pořádek v odpovědnostech politiků.

Gaston 6.7.2009 18:25

Prkotiny

Že by V. Klaus nervozněl? Co se týče onoho trojúhelníku. Co Vám bránilo říci, že to (koalici ODS+ČSSD) považujete za nešťastné? Asi proto, že to za nešťastné nepovažujete, takže proč se čílíte? Zatím, pokud si pamatuju toto vládnoucí spojení bylo v novodobé historii pouze jednou a to za Vaší aktivní účasti. O LS se mi nechtělo přemýšlet. A co se týče Hayeka, tak tam taky nevidím důvod pro Vaše rozčilení.

vasekpav 6.7.2009 20:20

Re: Prkotiny

Kdyby se to znovupodařilo /koalice ods a čssd /byl by rehabilitován !?a ponížil by politiku s gulami ?!

klobouk 6.7.2009 17:57

rozumim tomu tak,

ze cesky president ma potrebu vysvetlovat co nerekl.

doufam, ze ma na to dost poradcu.

Pyjus Maximus 6.7.2009 18:09

Re: rozumim tomu tak,

Hajek a Jakl jsou borci a jednicka Kalousek mu na tenise take neco prozradi.:-)

Pyjus Maximus 6.7.2009 17:48

nikodo mu nerozumi

Zlomyslni a zlbivi novinari, schvalne nechteji, aby mi obcane rozumeli. A to je od nich hanebne a trucovite.

- Venc, nekvic jako srtara devka;-D

nepolitik 6.7.2009 17:02

Nejenom titulky jsou zavádějící

Mnohdy i redakšní krácení samotného článku nebo rozhovoru udělá své. Proto jsem přestal posílat své názory do novin. Děkuji oane oreisdente. Máte plnou pravdu a proto Vám dávám R^R^R^R^R^

Mgr. Milda 6.7.2009 18:06

Nepolitik mi připomíná nekomunistu Václava Klause

děkujeme proto nepolitikovi, že přestal posílat své názory do novin. Jeho příkladu by měl následovat i nekomunista. Jelikož tak nečiní, dávám mu RvRvRvRvRv

Lerak 6.7.2009 18:13

Re: Nepolitik mi připomíná nekomunistu Václava Klause

Nevím, jestli ono Mgr. u Vašho jména je oprávněné, ale jinak jste opravdu magor.(Y)R^

Mgr. Milda 6.7.2009 18:22

Re: Nepolitik mi připomíná nekomunistu Václava Klause

Vážený pane Leráku: Bingo! Mgr. je zkratka pro magora!

Plebejec 6.7.2009 19:05

Re: Nejenom titulky jsou zavádějící

Co když to Klaus vlastně vůbec neřekl.

clay 6.7.2009 15:27

je pravda, že titulkáři dělaj často z rozhovouru guláš

ale v tomto případě a s ohledem k tomu, k čemu talčil Klaus ods a čssd v nedávné minulosti, mi titulek nepřijde zavádějící...

Realista 6.7.2009 14:31

Tak už se nad ty světské nešvary trochu povzneste!

Přestaňte se žrát neúplnými titulky či dezinpretacemi, co Klaus řekl či neřekl. Přestaňte se hnidopišně patlat v nadpisech a článcích. Dobrého politika nedělá přece titěrné puntičkářství, ale jeho ego, charakter a známé názory na věc a také jak je ochoten se bít za spravedlnost a napomáhat dobré věci a demokracii. Jestli někdo udělal z komára velblouda, nechte to svým mluvčím na starost a nesuplujte jejich práci. To byste je tam pak měl na nic a dělat práci za někoho, kdo za to bere plat, shazuje pak práci jeho nařízeného a cosi napovídá o jeho neschopnosti řídit. ;-) 

IH 6.7.2009 15:35

Re: Tak už se nad ty světské nešvary trochu povzneste!

To se bohužel nikdy nestane, protože poznání podstaty je jeho slabou stránkou. Příkladem je zbytečný a v současné době  už i šílený boj proti LS, která až bude podepsána, tak po ní ani pes neštěkne. Je to totiž jen cár papíru. Pokud skutečně  bude někomu či něčemu vadit, tak jsem přesvědčen, že evropské státy to vyřeší a nikdo neztratí suverenitu či cokoliv jiného. Když ne tak EU se rozpadne dříve či později bez ohledu na LS či Klauze.

jasan 6.7.2009 15:38

Re: Tak už se nad ty světské nešvary trochu povzneste!

jiste.. car papiru diky kteremu se staneme opet protektoratem.. asi tak stejny jako Mnichovska dohoda...

tou take evropske staty ledacos vyresili...

Dr.Sid 6.7.2009 16:58

Re: Tak už se nad ty světské nešvary trochu povzneste!

Tak to dost prehanis, woe ..

IH 6.7.2009 17:21

Re: Tak už se nad ty světské nešvary trochu povzneste!

Jasane, typuji Vás na bývalého komouše.

Mgr. Milda 6.7.2009 18:26

Re: Tak už se nad ty světské nešvary trochu povzneste!

Jasan bude podle své gramatiky a slohu ve skutečnosti spíše  Dežo.

Dušan Streit 6.7.2009 13:35

Tak. Je to nedůstojné

Ale na prezidenta je pořádán doslova mediální hon:

http://streit.blog.idnes.cz/c/91636/Komarku-to-ze-je-cista-a-pravdiva-polemika-s-prezidentem.html

clay 6.7.2009 15:29

Re: Tak. Je to nedůstojné

jak vidno, má taky své aktivisty....;-P

teplákyvytahané 6.7.2009 13:21

Pane prezidente

přísahám, že nejsem ve většině Vašich činů,zejména v minulosti, na Vaší straně..ale oceňuji, že používáte při hodnocení světa mozek...a jsem zděšen absolutní zhovadilostí některých "diskutujících", kterým chybí elementární základy lidské sluš>-nosti...

Landys 6.7.2009 13:51

Re: Pane prezidente

;-€Též nejsem a nikdy jsem nebyl Klausův přívrženec, a vždycky jsem měl rozdílný pohled na svět (hlavně ten ekonomický). Nikdy bych vůči němu ale nepoužil sprosté a vulgární výrazy, protož on je také nepoužívá - to za prvé, je nejvyšším státním představitelem (pokud to někteří nezaregistrovali !) - to za druhé. A našly by se i další důvody. Je ubohost nejvyššího kalibru, pokud tady někteří  jedinci s evidentní duševní nedostatečností , kterým navíc chybí elementární základy slušnosti, titulují prezidenta výrazy,  které mají natrénované z prostředí pohostinských zařízení třetí cenové skupiny, kde většinu času asi také pobývají. A ještě si ti anonymní hrdinové dnešní doby nejspíš myslí, jací jsou kingové   Rv

Věra 6.7.2009 18:33

Re: Pane prezidente

Divím se že to vůbec někdo pustí,jsme národ debilů a zasloužíme si znovu komunisti a lidovou milici.Jste hhnusní a sprostí nijak mu nefandím ale vy jste si zvolili modráci stranu s jejich vůdcem a Ičkem ,kteří se při zvolení mohli zbláznit jen pozorovat Ičko stálo za to a dnes si tu cintáte sprostoty.>-RvRvRv

Hašek 6.7.2009 13:20

Mám často stejnou zkušenost.

hunter 6.7.2009 13:09

..a stále dokola...

Chucpe z hradu adorovati nehodlám.