10.12.2023 | Svátek má Julie


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Cedr 9.6.2008 0:10

Veseckou požadoval Němec,

kterému Paroubek musel vyhovět, aby zachoval koalici. Takže další kamínek do základů mafie Vesecká, Němec a další. Prosím používejte vážení modří příznivci ODSS alespoň trochu mozek, jde i o vaši budoucnost.

jeff 8.6.2008 23:08

Šibale Zaorálku,

váš výklad je na úrovni věštění z kafového hrnku. Cepl v rozsudku  konstatoval, že když Paroubkova služka Benešová nazve justici mafií, není to trestné. Další triády Capla jsou pouze jeho exhibiconistické úvahy nna téma já a mafie. 

blabla 9.6.2008 7:44

Re: Šibale Zaorálku,

Pouze konstatoval, že nazývat věci pravým jménem není trestné. Pokud máš IQ menší než 35, tak označit tě za idiota taky nebude trestné.

AndyO 8.6.2008 21:57

nevím, zda si Zaorálek uvědomuje, že Cepl dal placet babizně stínové Benešové

a ne Zaorálkovi. Měla by ho Vesecká zažalovat, ať je sranda, aby se pan Cepl nenudil.

lucinapes 8.6.2008 21:47

Vesecká služkou Topolánka

pravil poskok Dona Roko Pupka.

Petr 8.6.2008 20:44

Vesecká asi tráví hodně času v kosmetických salonech,

v rovině právní však zrovna moc neexceluje. Vrcholem bylo její vyjádření, že ona nikoho nešikanovala, protože Istvána (a Smrže) odvolal Pospíšil a ona za to nemůže. Že to bylo na její požadavek, raději zamlčela. Kdo jde na ruku "intelektuálům" typu Topolánka a Čunka, musí být buď hlupák anebo poskok, v jejím případě služka.

Realista 8.6.2008 16:43

Trochu bych tu služku upravil.

Dalíka, pane Zaorálku. ;-D Nicméně i Vy jste ztratil tak trochu morální kredit s tou konferencí Iránců.;-D

Hrad 8.6.2008 16:36

Uf.

Za co všechno Socany(Strana) na této stránce  neodsoudíte? Jste jako opilci, kteří tvrdí policajtovi "já nejsem vožralej. Já si jen užívám svého práva na alternativní střízlivost". Kdo že Veseckou.....? Na návrh Němce(US), ministra pidistrany v koaliční vládě!! To je stejné, jako dnes diktuje ODS jak bude vypadat reforma financí Kalousek, a jaké budou restituce pro katolíky. A Topolánek se bije jako lev, aby to nikdo neprokoukl. Chrání Čunka a pravděpodobně špinavosti, které má jeho strana za nehty. Ale jsme dál než v době balíčků vlády Klause. . Atmosféra je jako před Sarajevem. Svět se však globalizuje. Takže to nebude zazobaný domácí tenista, mrtvý maďarský sponzor na které bude možno ukázat. Existují, ale jejich dohledání bude těžší, a nebezpečnější. Mrtvý Mrázek varuje. I mezi lumpy se najdou snajpři. Ta odvaha postavit nezávislost justice na druhou kolej signalizuje buď obrovské prachy, které za tím stojí, nebo pravicový puč, na který ve svém hektickém projevu upozorňoval Paroubek. To že nejsme ve Střední Americe nic neznamená. Současná koalice nepotřebuje pud sebezáchovy. Má média a policii. A v záloze holé lebky. Holé lebky má také na významných židlích doporučící acilpirin. Pochybuji ne na základě faktů, ale na základě indícií.

Holé lebky? 8.6.2008 20:38

Re: Uf.

Vy máte nějaké indície, že Holé lebky jsou proplantané se současnou vládní koalicí? Také jste zmaten tím když je novináři považují za pravicové extrémisty? Ne. To jsou levičáci jako vyšití. Nepleťte si pojem z dojmem a vše co napíší novináři nemusí býti pravda. Přečtěte si něco o Holých lebkách a uvidíte spíše levicové myšlení.

zk 8.6.2008 14:33

Soudruh Zaorálek

vlezdopr..lkou Velkého Jyrky a Obrovské báby Benešové:-D:-D

Jarda 8.6.2008 13:21

Vesecká služkou Topolánka,Benešová hajzlbába v Lihovém domě :-)

Vzhledem k tomu,že obě dosadila do funkcí ČSSD ,chtělo by to souboj v bahně,Luba Zaorálek by to soudcoval v oranžových tangách :-)))))))

Ašek 8.6.2008 14:14

Re: Vesecká služkou Topolánka,Benešová hajzlbába v Lihovém domě :-)

Jen v červené čepičce bez tang,chci vidět jak je velký .........,pravděpodobně jeden z největších v ČR spolu s Jirkou.

jirka.s. 8.6.2008 16:10

Re: Re: Vesecká služkou Topolánka,Benešová hajzlbába v Lihovém domě :-)

Tož tedy, tenhle estetický zážitek bych si já osobně klidně nechal ujít! Nerad bych pak držel týden hladovku!  Nebo by Vám po shlédnutí ( http://revue.idnes.cz/foto.asp?r=lidicky&c=A070727_145222_lidicky_lf ) snad chutnalo? ;-D

Jura 8.6.2008 11:51

Státní zástupci

Teť je vidět co se za 20 let zlepšilo v justici  -nic. Všude kam se podívám se vesměs všechny organizace reformovaly, zredukovaly, reorganizovaly,privatizovaly. a tady fungují stále teplá místečka. jsou to úředníci bez tváře, postavení z právních učilišť. Povýšená skupina lidí bez morálky,která má neomezenou moc a nedotknutelnost. Razantní reforma.Držím palce ministrovi.

Patrik 8.6.2008 11:54

Re: Státní zástupci

No jo,ale otázka je ,kde vzít nové úředníky?Moc strašně korumpuje.

Ivan Nový 8.6.2008 13:41

Ano, další takovou institucí

jsou veřejnoprávní média.

Starý J. 8.6.2008 11:03

Hrad

....Patriku, Starý o hrdinství v té době pouze statečně snil. A své sny dnes proměnil ve skutečnosti, a skutečnosti za sny nemohou....

Vy a Patrik - vy jste se hledali, navíc víte velice přesně, co kdo dělal, o čem snil (jak jste přišel na to hrdinství???). Víte vážený úplné h..no o lidech, kteří zde píší pod nickem. A já nemám nejmenší důvod Vám sdělovat, jak "jsem bojoval", "proti komu jsem bojoval", "koho jsem volil" a podobně. Vám rozhodně ne, na to mám svoje přátele, kteří mě znají a znají to, o čem Vy jen idiotsky zde kecáte! Zde se jen v diskuzích vyměňují názory! A budete si muset zvyknout, že jsou prostě rozdílné. Sprostota a nadávky vám nepomohou!

Se svou minulostí rozhodně na tento trh nejdu a není to potřeba. A co si o ní myslíte zrovna Vy dva, je mně zcela jedno, protože Vaše a Patrikovy exkurze do duše jiných, jsou zcela mimo mísu a psychologové z vás nikdy nebudou.

Takže hoši - trhněte si, neotravujte a pokud chcete diskutovat, tak s argumenty a slušně. Jinak mně polibte (Y)!

Patrik 8.6.2008 11:27

hrdina odboje Starý!!!!!!!!!!!

Prostě ty seš Starý partyzán z brdských lesů a když připomene  tvou zbabělost,tak je to nepříjemné.Koho jsi volil?že jsi musel ?NEMUSEL!!!!!Znám lidi,kteří to odmítli.Ty asi moc přátel nemáš a jedině lidi,kteří byli také zbabělci.Uznávám frajery,kteří to přiznají na rovinu.Ale to jsou frajeři a nikoliv takový povl,jako jsi ty Starý.Vymlouvej se a nadávej !

Starý J. 8.6.2008 11:41

Re: hrdina odboje Starý!!!!!!!!!!!

Ty jsi vskutku kro pitomosti ještě pijavice! Přisátá pijavice!

Starý J. 8.6.2008 11:42

Re: Re: hrdina odboje Starý!!!!!!!!!!!

P.S. A když se mě na něco ptáš (nevím proč, protože ty mě nezajímáš), tak aspoň zároveň neodpovídej za mě!

Patrik 8.6.2008 11:45

Re: Re: Re: hrdina odboje Starý!!!!!!!!!!!

Kdybys měl svědomí,tak bys nevyskakoval.Ale co je to svědomí?To je něco ,co nemáš.Hrdina po bitvě..Jistě jsi byl člen BSP,ROH a jiných spolků.Jsi prostě dobytek.

Hrad 8.6.2008 16:03

Re: Re: Re: Re: hrdina odboje Starý!!!!!!!!!!!

To by ještě šlo. Horší je už jenom SČSP a ODS!!A svědomí?, to je pleonasmus. Svědomí je instituce, kterou si člověk pujčuje na krátkou dobu od DOBY! A co ta doba? "Ta doba po nás chtěla zpěv, a vyřízla nám jazyky. A chtěla víno, jež se perlí, leč zarazila  špuntíky. Ta doba po nás chtěla tanec veselý, a narval nás v gatě z oceli. A nakonec ta doba měla, ze všeho ho.no jak to chtěla". Hemingway, Báseň z mládí.  Tolik tedy k naivitě.

H.K. 8.6.2008 14:15

Re: hrdina odboje Starý!!!!!!!!!!!

Pokud chcete diskutovat, tak pište k věci a neurážejte.

jirka.s. 8.6.2008 11:47

Re: Znáte to, pane Starý?

Syndrom posledního slova25. 10. 2006 | Syndrom posledního slova kdysi celkem výstižně definoval můj dědeček. Tvrdil, že v tom, co člověk vyřkne na závěr leckteré pohnuté debaty, bývá stejné množství jedu jako ve zvlášť vyvedeném malajském šípu. | 

Patrik 8.6.2008 11:49

Re: Re: Znáte to, pane Starý?

Prosím tě,když ty si ani dědu nepoznal.

Hrad 8.6.2008 16:09

Re: Re: Znáte to, pane Starý?

Budiž mu země lehká. Doufám, že spočinul na místech pro spravedlivé. Tam se ty Irko stěží dostaneš. Ty budeš spíše jako "Bludný Holanďan" tápat mezi mršinami a těšit se z každého nového setkání. Potkávat se se svými láskami ti bude jedinou odměnou za tvé neutuchající úsilí nebýt sám.

jirka.s. 8.6.2008 16:20

Re: Re: Re: Znáte to, pane Starý?

http://www.cent.cz/www/gaylesbianbi.htm

Tož, hošši, kam vyrazíte večer ?  Nezapomeň si kabelčičku, zříceninko! Přece víš, že patriček sebou prezervativy nenosí! ;-)

Hrad 8.6.2008 16:56

Re: Re: Re: Re: Znáte to, pane Starý?

Už vím Irko, koho mi připomínáš. Teď jsi se pravděpodobně prozradil. Jeden náš vedoucí v pionýru nás tajně učil večer při táboráku jednu písničku, z které si pamatuji už jenon torzo. Zní: Lepší než ku..a zrádná, je pr..l kamaráda, ta sedne pěkně na ptáka(modrého-nemusí to být vlha pestrá). Halí, holahoj od haj.lu k haj.lu, Od p..ele k pr..li jdem, my všecny hajz.e s.áče, klozety splachovače po celé zemi rozvinem. Ten mladík mi pak jak to v životě chodí, zmizel mezi lidmi. Až ty jsi mi ho dnes připodobnil. Kde jsi ve svých 16 letech trávil život? Jsi to opravdu ty? Jako kluci jsme měli z tebe srandu. I když jsme respektovali tvoje stáří(nám bylo 9 let) vím, že jsme ti dávali často hádanku: "která ruka je prav"?. Někdy jsi i uhádl.   

Patrik 8.6.2008 17:05

Re: Re: Re: Re: Re: Znáte to, pane Starý?

To neví ani dneska.Jak říkal jeho vychovatel-ten kluk pitomá

haui1 8.6.2008 11:03

Radeji Veseckou služkou Topolánka

než Zaorálka, Paroubka, Ratha a Sobotku jako služky Ruska.